Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A Vrobel už brečí na FB ohledně téhle diskuze *15*
  • kdyz je tak dulezite video lajkova, sdilet atd., proc je tady pustitelne v tiscali prehravaci, který nic z toho neumoznuje? to je skoda ne? udelejte priste jen odkaz na YT
  • Krescz
    Gregg rules ok
  • Mart9
    Je výborné, že je GamesTV zpátky, ale tento díl byl slabší než ty předchozí. Takže neusnout na vavřínech.
  • homosexual_registered
    *14* *14* *14*
    skvěle smontované, výborný výběr her.

    Jen mě zajímalo, tu hudební znělku vymýšlel sám janchor? Je to gůt.
    • Taky se mi líbí čím dál víc!
  • Destrlo
    Fenomenální Lukáši, díky za to. Můj like je tvůj, ale svým rodičům to asi pouštět nebudu *3* .
  • Corvus
    Dnes se toho do Level TV vešlo méně... nebo mi aktuální díl možná až moc rychle utekl. V každém případě díky za něj. Jen mám trochu pocit, že oproti znovuvzkříšenému předchozímu dílu se maličko změnil celý koncept (?). Očekával jsem nějakého hosta... Ale pořád jsem spokojen a žádný díl si nenechám ujít.

    A jinak by mě zajímalo (už jsem se na to jednou ptal), co má Lukáš s prsty? Prakticky na každém videu, konstantně už asi 10 let je má skoro všechny ovázané... To leze po skálách či co? :-)
  • oVer9000
    Naprosto fenomenální! Fakt mám radost, že tohle vzniká. A určitě se budu snažit sdílet, šířit povědomí o tomhle projektu, protože je prostě super. :)
    Ale... mám obavu, že to s tou sledovaností bude maximálně, v nejlepším případě, na úrovni Fight Clubu, a to jen pokud se bude Games TV týkat něčeho hodně mainstreamového. Viz rozdíl mezi sledovaností první a druhé epizody(a to byl v druhé epizodě Mass Effect a pan Grygar starší).
    Takže bych byl stejně pro nějaký crowdfunding jakékoliv formy. Budete mít větší klid, víc možností a my třeba, pokud to vůbec jde, ještě lepší GamesTV.
  • Mate tam spatne video - GamesPlay misto GamesTV.
    • janchor
      Opraveno, díky za upozornění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit