Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Co to bude... až to bude... Kočička s pejsem vařily dort a udělali místo toho zmrzlinu s podibně nasládlou a značně vyčpělou příchutí... nebudu lhát zkoušení se nevyhnu...
  • ZASE TEN SPOJLER V NADPISU DO BOHA UZ

    Muzete laskave respektovat to ze nekdo chce hru zapnout a nevedet o ni nic?!
    • frag.ment
      V tom případě proč lezeš na stránky o hrách?
      • MrSanta
        Nevím, proč leze na stránky on. Já na stránky o hrách lezu, abych si přečetl informace o hrách a herním průmyslu. V žádném případě na stránky o hrách nechodím, abych se dozvěděl případné spoilery už ze jména článku. Samotné video má neutrální jméno, které nic nevyzrazuje. Že autor článku uzná za vhodné nadepsat článek textem, který může pro někoho přinášet spoilery, není chyba čitatele, ale autora článku.
  • The_Nameless_One
    Jako dobrý no, ale Gloo Cannon + francouzákem po tlamě mi furt přijde jako nejultimátnější kombinace... *4*
    • Inquisitor
      No já většinou u takových her, kde je x možností likvidace, používám jeden nebo dva osvědčený způsoby :)
    • MrSanta
      Já plánuju dát si jeden průchod bez Gloo cannonu, takže další udělátka se hodí.
      Ale první věc, co chci ve hře vyzkoušet, je plivnout Gloo cannonen na skleněnou přepážkou a zjistit co to udělá. Teoreticky bych ho pak měl být schopen snadno rozmlátit francouzákem. Na to jsem zvědavej od toho traileru s hrnkem *1*
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoci, ale cim ma nejaka hra vetsi hype, tim vic jsem k ni skepticky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit