Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celá tahle hra je neskutečná hloupost a slátanina. Počínaje hlavním hrdinou přes prostředí až po příběh.
    Kdo četl Silmarillion tak ví o čem mluvím.
  • No mne to príde neskutočne prázdne a nudné... žiadne grády, žiadná dráma, nič.
  • Do toho ten běh. Asi nikdo z těch lidí neběžel.... Ten se pohybuje jako kdyby běžel sprint na 100m ale přitom běží velice volně a pomalu.
  • Zajímavé animace. ta postava se někdy přisouvá k protivníkům a vypadá jako když má kolečka...
  • To doskakování stínu a textur viz 1:25 toho se snad nikdy nezbavíme ? to musí mít každá větší hra ?
    pár metrů před postavou,,, bože jak mně tohle vytáčí ... co je to za nový trend ? na co jsou tady nové grafiky když hry se dělají takhle ?
    PS: jinak grafika a pohyb postavy jsou katastrofa až mi je k smíchu :)))
    je tok 2017 ??? nebo ne ?
    už se těším jak dají do doporučených GTX 1070
    • co se deje 1:25? ja tam žadne doskakovani textur nevidím
    • Kravicka
      Jo vypada to ve vsem horsi jak prvni dil
    • Mlč, a užívej si 4K!

      *1* *1*
  • XorxoxTalarius
    Jsem to jenom ja, nebo vazne kdyz hlavni hrdina sprintuje, jako by za nim jela lokomotiva, tak rychlost kterou bezi tomu vubec neodpovida?
    Skoro mi to prijde jako by bezel na miste.
    • Shania
      asi běží proti větru:) No snad to opraví, animace zatím nejsou nic moc.
    • KrPa
      nn, to je fíčurka moderních her, kašlat na nějakou fyziku a animace tomu spojené
  • ja si "epic scale of city" predstavuju trochu jinak. A na to, že je to podle videa poslední linie odporu Gondoru, ta scena vypadá ponekud skromne. Žádny gondorští vojáci a pár orku. Dal jsem to už nekoukal.
  • KrPa
    Poslední povedená hra ze Středozemě je BftME 2.
    • Zásadně nesouhlasím, Shadow of Mordor je pecka.
    • kdyz uz tak BFME 1...daleko lepší ;)
      • KrPa
        kazda ma neco do sebe, ve 2 je vice ras a volnost stavby, v 1 je uz provereny pribeh a volnejsi kampan
    • ringmancz
      tak to by sis měl zahrát Shadow of Mordor
  • V Britském Oxfordu si v posledních týdnech vědci lámou hlavu nad nezvyklou seismickou aktivitou, v místní vesnici Wolvercore, poblíž místa kde je pochován světoznámý spisovatel J.R.R. Tolkien, narazili na nevysvětlitelný úkaz, podle prof. J.H. Smithe z nedaleké univerzity a jeho měření to vypadá jako kdyby, cituji "něco obrovskou rychlostí rotovalo pod zemí"
    • Magister_Peditum
      Tolkien nejspíš rotuje pod zemí už od okamžiku prohlášení Jacksona, že hodlá natočit trilogii PP. Jinak nic ve zlém, filmy se mi líbily, ale pan spisovatel by si asi o nich myslel svoje. *15*
      • Stejne pred nim smekam jak mel hobbita a pana prstenu dokonale propracovaneho vse melo logiku cely svet fungoval podle danych pravidel ne jak ta šmíra Herry p0s€r kde jedna nelogicnost stira druhou nic nedomysleno to co v nekolika kapitolach dela slozite vzapeti provede jednim kouzlem porat si clovek musi rikat WTF? proc to kouzlo nepouzil predtim??? apodobne to v Tolkienovy nikdy nebylo tam je vse promyslene...
      • Ty filmy udělaly z jeho díla celosvětově známý fenomén, zvedly řádově prodeje jeho knih a staly se klasikou. Takže ano, nic ve zlém, ale o původní trilogii by se pan Tolkien s pěnou u huby jistě nevyjadřoval.
        • Možná pro tvojí generaci, Dexíku, JRRT byl celosvětově známý fenomén a klasika dávno v dobách, kdy si Jackson hrál s plyšáky.
          • Jackson je ročník 1961, když si hrál s plyšáky byl tedy cca rok 1967 kdy internet byl teprv v plenkách a pokud vím tak pán prstenů byl tehdy přeložený jen do několika mála jazyků a dozvědět se o něm mimo anglický svět dalo akorát tak v literárních kroužcích.
            • No, v dnešním světě má i tenhle Chumbaba právo vyjádřit svůj názor *15*
            • Meet the Feebles, Dexíku.
        • souhlas tam by se jenom střidavě usmival a mračil ale nerotoval z toho
  • "Detonate grog barrels with your bow" - myslím, že to o debilitě hry (nejen této) říká víc, než celé stránky textu.
    • no jo..další mašina na prachy. skočím z 30ti metrové skály a nic se neděje. mám sílu prasknout orčí lebku rukou. buď to byl orčí novorozenec, nebo je hrdina prostě hulk a ten boj co tam potom předvádí (myslím to glitchování se speed hackem zleva doprava a zase nazpátek) je jen tak na oko. přichází ke commanderovi zezadu, zatím co přímo na něj čumí parta skřetů, kteří na to ale vůbec nereagujou.. boží. těžko si dovedu představit nudnější slátaninu.
      • Jojo a třeba Battlefield je taky věrohodná první světová, viď? A takhle by to šlo říct skoro o všech hrách..
      • Bože muj je to fantasy hra... hlavni hrdina je mrtvola posedla duchem jednoho z nejmocnejsich elfu středozemně. Takze.ano muze skakat a praskat lebky a prďet parfem když budou chtiz
        • no jasně, ale mělo by to být funkční v tom svem univerzu, ale tohle neni. kdyz mu naraz padu z vysky nic neudela, proc mu neco udela naraz mece/palice/sipu...?
          • On mu úder mečem něco udělá? Aha kocovinu. :-P
          • tak u palice je problém. jelikož se jedná o naraz stejně jako pád ale meče a šípy to je bodání respketive sekání né tupý uder

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit