Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A otázka nejdůležitější: Funguje na enhanced edition čeština, vyrobená na staré verze nebo ne?
    Díky.
    • KrPa
      To bohuzel na zadne EE hry s DaD.
    • Myslím, že nefunguje (mělo být tam pár textů nových). NIcméně zde je nějaké dobračisko už domluveno s Beamdogem, že se by mělo češtinu aplikovat v nejbližším patch:
      https://forums.beamdog.com/discussion/63873/planescape-torment
  • Hoši ale vy si tu otázku špatně. Obstojí 20 let stará hra v současnosti bez vylepšení jen na základě skvělého příběhu a průměrné hratelnosti. Evidentně ne dle recenze. Myslím, že CRPG hratelnost už je přežitek a ukazují to prodeje nového Tormentu.
    • Hratelnost se neměří podle prodejů. Try again...
      • Tak Torment ani hratelnost nemá. *15*
    • DwaR
      podľa reakcií hráčov na fórach, steame, GOG-u a internete všeobecne (čo som videl ja) obstojí. stará garda drukuje fakt, že nepomenili obsah a len urobili facelift. novým hráčom príde k duhu fakt, že sa nemusia piplať s módovaním, aby bola hra hrateľná aj v súčasnosti v "zaužívanom" komforte.
      uvidíme ďalšie recenzie, osobne si myslím, že games bude jediné, ktorých recenzent je s hrou nespokojný a osobne som zvedavý skôr na názor chalanov vo fight clube/pri gamesplay. predpokladám, že to bude rozoberať parta, ktorá má k tormentu srdcový vzťah a zhodnotí mi to kvalitnejšie.
      EDIT:
      kvalitnejšie = viac rozoberú nové mechaniky z pohľadu hrateľnosti a vplyvu na hru. kvalitnejšie sa nemusí rovnať lepšiemu hodnoteniu.
      • postcore
        tipujem, že gamesplay nebude, keďže celkom nedávno mali v retre originál. A čo sa týka fight clubu, to záleží od toho kto tam bude sedieť, ale predpokladám, že to hral akurát Vašek.
  • 60% pro Aliena je ještě moc. Natahovaná 5 hodinová chodbička na 20 s tupými skripty. Aliena opravdu nejde zabít, i když máš prokovnici. WTF? Z Aliena udělali boha v té hře. 55%

    Jinak líbí se zdejší pláč dětiček. Pokračujte...
    • Fordzy
      Chudáku. Ses asi hodně praštil do šišky a zabloudil do jiné diskuze, ale to nevadí, chytněte se s Dworkinem za ruce a jděte do zadnice.
    • Co to je Prokovnice? Officiální zbran Proroků?
    • Ještě upozorním, že největší dva největší herní servery IGN a Gamespot dali 59% a 60% pro Aliena
  • S recenzí tak úplně nesouhlasím, původní Torment jsem nehrál (vím, kacířství) a dostal se k tomu až teď, koupil jsem verzi pro Android a pařim to večer na tabletu v posteli nebo i venku na cestách a je to super, už jen proto že hra nemusí být online, dá se vždycky zapauzovat. Z tohoto pohledu jsem rád, že je to co nevíc podobné originálu a taky to určitě není zbytečná hra, své zákazníky si určitě najde
  • recenzet ... to by mel bejt tvor, kerej veci rozumi ... tohle nepsal recenzent, a je otazka jestli tvor ...

    Ale jo, du si koupit veterana ... rok vyroby to ma nekde kolem 1920 ... a pak napisu clanek, ze je sice vylestenej, ma paradni laky, je zrekonstruovanej do puvodniho stavu ... ale ty k,urvy tam nedaly palubni pocitac, nema to xenony, ledky, a neumi se to ridit samo ... takze je to vlastne nehorazna srajda....
    • Gamesczlejerk
      ........ Jako odborník na všechno...říká mi to maminka.....taky přispívám do shitpostů na games.....vystudoval jsem vysokou školu života....naprostý....souhlas....

      PRAISE GEROMON OF ROEPOD!! *5* *14*
  • Inquisitor
    Sakra a to vyjde zrovna, když jsem se po letech rozhodl Planescape zahrát a jsem v půlce původní verze. To jsem se teda trefil :)
  • Troll_lesni
    Hodnocení nechápat. Nový obsah netřeba. Hrát to pro to původní. Troll neštastny.
  • ciselne hodnoceni u recenze me nezajima. Kazdy mame vlastni preference, co se libi jednomu, nemusi se libit jinymu. Kazdopadne dat 5/10 protoze tam neni novy obsah to je totalni nesmysl.

    Kdyz Beamdog vydali ee pro Baldur's gate, mnoho puvodnich hracu nebylo stastnych z novych pridavku. Kazdy si pral ee pro P:T BEZ novych pridavku. A Beamdog to taky rekli pred vydanim. Nebude tam nic noveho jenom predelavka do vyssiho rozliseni + drobne upravy v textech a UI.

    Ja jsem rad. Je to presne to, co jsem od toho cekal. Puvodni hra, ktera bezi na modernich strojich a ruzych platformach. A hlavne se nemusim *ebat s ruznymi mody a doufat ze to pobezi jinde nez na windowsech.

    A tak to ma byt spravne. Puvodni hraci si muzou zavpominat a novy hraci si muzou uzit puvodni hru bez problemu.

    Pro fanousky rpg povinnost. A pro ty co to nehrali a maji alespon 20 let a chteji vyzkouset neco noveho, tak se to urcite oplati koupit
    • Přesně!
  • Jak jsem videl prvni screenshot, kde vsechny postavy kolem sebe mely cerny obrysy, tak jsem si rekl, ze to bude odpad a taky, ze je.
    Neskutecna drzost za tohle jeste chtit penize. Kolik za to chteji, tipnul bych si aspon 20e ?
    • Myslím, že přesně 20.

      Ale jak je to s těmi černými obrysy - někde jsem četl, že by se měly dát vypnout. Jde to tedy nebo ne?
      • Kompost
        obrysy sa daju vypnut, obraz ide uzamknut na klasicke priblizenie (takze nehrozi rozpitie textur spominane v recenzii) a takto by sa dalo pokracovat. proste neexistujuce tazkosti a nezasluzene cislo v hodnoteni. kazdopadne 20€ je vela pre niekoho kto titul uz vlastni, mohli dat aspon vyraznu zlavu...
  • Jinak ještě jeden dotaz k recenzi. To se od teď budou všechny remastery za 5/10? Páč v těch je obecně málokdy nějakej smysluplnej novej obsah, ale do teď to nikomu moc nevadilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit