Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    těším se, WWII mě normálně tolik nezajímá, ale d-day si určitě rád užiju...
  • Kdyby vojáka zasáhl kanón z Ju-87 Štuky, tak by byl ten člověk v momentě na stovky kusů a vojáci kolem taky. Ale to je jen technická připomínka. Celkem se těším
    • rohlos
      No, ten voják by se pak nepočítal na kusy, ale spíš na litry (sra*ek). *4*
      Mimochodem to s tou realistikou není zase tak horký, když člověk vidí, že ty štuky z těch 37mm kanónů pálí jako ze samopalu. Kadence byla max 2-3 naboje za vteřinu a ani tak posádky takhle neplýtvali.
      Ale video vypadá atmosféricky, temně, hodně krve a násilí jsem tam zahlídl, tak se budu těšit na další novinky a filmečky. Jestli to bude, nebo nebude hovadina posoudím, až si to zahraju.
  • Kdy konečně budeme mít taky válku z pohledu čínanů, japonců případně i nemců. Já chápu že pro amíky je cool zase mít ty části války kde amíci byly možná kriticky důležitou částí..ale amíci se připojili relativně pozdě.
    Docela rád bych viděl zpracovanej začátek války(polsko, francie atd)

    Místo toho dostaneme generickou střílečku z oblastí který jsme už hráli xkrát v předchozích fpskách.

    Ale je to call of duty tak co od toho taky očekávat.

    BTW: Jaká byla kampaň infinite warfare ? maj to teď za docela slušný prachy tak že bych se pobavil u solidní 7 hodinový řežby ve vesmíru..
    • Ocelot
      Zrovna hraju! Pokud máš rád vesmír tak budeš spokojen! Nechápu ten hate okolo...určitě je to lepší než Black Ops nebo Advanced Warfare...
    • TheGGG
      hodně lidí považuje kampaň v IW za jednu z nejlepších a možná nejlepší od dob legendární MW2...
      • BohumilCisar
        Hodně lidí? Nechtěl jsi říct spíš hodně spolužáků ze školky?
        • TheGGG
          bože ty jsi tak strašně hustej... to bylo fakt tvrďácký... jako obvykle CoD IW hatují lidé co to ani nehráli. Zvláštní, že lidé co to hráli si právě kampaň pochvalují a berou to jako jednu z nejlepších kampaní za dlouhou dobu. Do školky na štěstí nechodím, ale tobě by v domově důchodců měli předepsat nějaké další prášky...
  • O můj bože, vylodění v Normandii? Kdo by to čekal!
    • Luckiller
      Právě že všichni. A proto remcaj *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit