Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Streif

    http://store.steampowered.com/app/442780/STRAFE/

    Hodnocení kladné... *3*
    • ringmancz
      STRAFE. mají to tam velkými písmeny. a už jenom smíšené hodnocení
      • Jack1947
        Neviděl jsem nějakou indie retro střílečku která by dopadla dobře... *12*
  • skaven
    http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2017/05/1080p-840x737.png
    Prey - otrasna cukateria na nvidia kartach, cim to je? dokedy mame cakat?? kedy sa dostavi kvalita, za ktoru sme zaplatili tazke peniaze? toto nas ma presvecit? fps od 19-140?
    • Johnny
      víš co je to 0,1% To je např drop na 0,1 vteřiny při loadingu xD
    • froztik
      Odehráno zhruba 9 hodin. Zatím žádný glitch, bug nebo crash. Na MSI 960 4G s FX6300 stabilních 60fps ve fullHD a High nastavení. *5*
    • madPav3L
      Já si tedy užívám 130-150 fps 3440x1440 vše na max, o propadech nic nevím.
    • ucho
      pláčeš na špatném fóru...
      • Naopak to pise na tom spravnem foru. Jeden troll se snazi vyvola druheho a jak vidis tak to funguje.
    • Draken69CZ
      Ty ovladače přímo pro PREY... nevím nevím někde bude chyba, jinak tebe nepřesvědčí nic *15*
      http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2017/05/stutter-840x623.png
      • skaven
        ale ano, presveci, ked sa ta firma prestane spravat ku zakaznikovi ako k handre :) potom budem presveceny, behom piatich minut
        • Draken69CZ
          Ehm... co? A to má být konkrétně třeba co?
  • Spades

    Game Access Awards

    Nejlepší Gameplay: Machinky
    Nejlepší Grafika: Vaporum
    People's Choice: Machinky
  • Pan_Klobouk
    Jedi Knight II ;)

    To bylo pro Rihez. Maji to tu nejaky rozbity a ani smazat to nejde.
    • Jack1947
      Pan klobouk se diví že se nedá mazat to není forum ( na některých to navíc taky nešlo) "Welcome in the games son" *5*
  • Jakou hru byste doporučili, když by v ní měla být volba hrát za dobro nebo zlo a je v ní vidět jak se hlavní postava vyvíjí z nicky na někoho mocného?
    • The Sims
    • Jack1947
      Sice céčkárna ale BOund bz flame mám pocit se takz dal hrát ya zlo
      • Johnny
        Céčkárna sice ano, ale na muj vkus docela dobrá!!
    • Tilwaen
      Neverwinter Nights 2
    • Simulator googleni.
    • SalemCZ
      Fable
    • Veskoslav
      Kotor
  • Jack1947

    Mérika

    http://www.gamezup.com/ten-video-games-that-ruined-peoples-lives

    Docela drsné, některé ty smrti lol ( mám pocit že tam chybí například ty z devadesátek - ale jinak síla). Já si řikám že jsem hráč lol když už asi po 5hodinách, jsem unavenej ( teda u online her většinou) *1*
  • MartinStary

    Darksides III - prezentují první Gameplay

    Darksiders III s Fury jako jezdcem se drží stylizovaného zasazení předchozích dílo a hratelnost inovuje v minia-turistických krůčkách v lepším grafickém kabátku než remasrtery, ale jedná se o pre-alfu. Game play zde - https://www.youtube.com/watch?v=pk_D2NSdOvA
    • Johnny
      někdy by si studia měla ujasnit co znamená pre-alpha....
    • Jack1947
      Ty vlájící vlasy to má symbolizovat zuřivost? *7*

      Jinak aby se ten gameplay plný akrobacie a sekání bičíkem zachvíly neomrzel ( jestli to má bejt jediná zbran teda).
      • SalemCZ
        Typuji že tam udělej jak v Souls caliber a snad i v tom Princovi že ten bič půjde spojit na meč. Pak by se to zas neomrzelo už by to byly dvě zbraně.

        edit: koukl jsem se na to ještě jednou vypadá že na zádech má nějakou skládací zbraň
        • Jack1947
          V to silně doufám *4*
  • Má smysl kupovat PS4PRO?

    Chci si konečně koupit PS4 a pořád se nemohu rozhodnout mezi slimkou a PRO verzí, která je na tom HW o něco lépe, ale také samozřejmě o něco dražší.

    Co vy, vystačili jste si s původní verzí anebo jste upgradovali/koupili rovnou PRO?
    • Mart9
      Jsem maximálně spokojen se základní PS4
    • mám původní a neplánuji upragade, ale pokud nemáš žádnou, kup rovnou Pročko, je nesmysl kupovat něco jiného než Pročko.
    • skaven
      a predstav si, ze do dvoch rokov najneskor je tu PS5 - ryzen+vega. a kolotoc sa zacne odznova *2*
    • Jack1947
      Jen kvůli Vr a vyššímu rozlišení jinak nee stačí PS4.
    • Vzhledem k tomu , že výkon PRO verze je jen o trošku vyšší a všechny hry musí Sony optimalizovat na všechny verze ..... Trváš na někdy i 60 Hz obrazu ? Myslíš si že 4K je to bez čeho neusneš ?
      Sice to budou opět jen mámení a toužebná přání ... ale pokud máš zbytečné finance a velké ego konzolového plejboje máš tu možnost si připlatit ;)
      PS: Horizont je na PS Store aktuálně s 27% slevou ...
      • ucho
        tak není to úplně zanedbatelná troška. osobně přínos v 4k nevidím, jde spíš o to, že se čas od času najdou hry, kde je to s tou optimalizací na hraně. ne že by to bránilo v hraní a byla to nějaká tragédie, ale mít v záloze vyšší výkon se někdy hodí. mám pocit, že u Evil Within a The Last Guardian jsou například na klasické PS4 občas nějaké frame dropy. PS4 Pro tam s tím takový problém nemá. závratných vizuálních změn ve hrách jsem si jinak nevšiml. Tím jsem nechtěl říct, že PS4 nemá dostatečný výkon. Když se chce, tak jde optimalizovat vše, ale některá studia s tím mají občas problém a ten vyšší výkon tuhle jejich neschopnost kryje.
        ve zkratce. na upgrade podle mě není potřeba spěchat a oplatí se počkat na zajímavou nabídku. jestli pak volit mezi PS4 a PS4 PRO, tak bych rovnou sáhl po PRO. cenový rozdíl není zase tak velký. ale jestli někdo převrací každou korunu, tak samozřejmě ten rozdíl není dramatický a s PS4 si člověk vystačí.
        co se týče případné PS5, nemyslím si, že je důvod, aby se v dohledné době objevila. minimálně 4-5 let pro to není důvod. obzvlášť poté, co XBOX Scorpio není po stránce výkonu taky žádný extra skok dopředu a oproti PS4 Pro to není tak velký rozdíl.
    • ucho
      PS4 mám a chystám se časem upgradovat na PS4 Pro. víceméně čekám na nějakou zajímavější nabídku. vlastně dlouho ji prodávali samostatně. teď už je k sehnání s Horizon: Zero Down. osobně si stále vystačím s PS4, tak nikam nespěchám, ale kdybych neměl žádnou, tak jdu do PRO verze.
      věřím, že je to složité rozhodování, protože ta slim verze je teď za směšný peníze, ale Sony teď u nás nabízí PS4 Pro s Horizonem za 10400,- což je taky fajn.
  • langustyn

    Quake Champions Beta

    Tři klíče do bety Quake Champions... berte jen pokud to opravdu budete hrát a dejte ostatním vědět kterej jste použili... enjoy :)
    HGG2-G99E-E6CC-7G6U-U77D
    FGA3-X47K-D2KH-7X6Q-Y72G
    ABF3-K68R-F6PB-7N4D-U46B
    http://bethesdasoftworks.cmail19.com/t/i-l-uhkdijd-qtdtlklkt-y/
  • ringmancz

    Studio Sony XDev Europe odhalí v následujících týdnech několik Wipeout překvapení.

    všichni víme, že bleskař na tom se psaním není nejlíp, ale jak mohla projít tady taková hrůza? rip češtino
    • Ta už dávno odpočívá . Jinak co asi tak kromě proma a remaku čekat ? Původně jsem do toho chtěl jít už kvůli muzice ..ale ta cena za předprodej mne spolehlivě osprchovala .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit