Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • týpek náhodou úplně v pohodě, nevim co máte za problém. Mě zase vadí samolibej, energií a "vtipem" PŘEplívající metrosexuální Mareš, z jehož projevu si zapamatujete jen ten křečovitej american smile od ucha k uchu.....ale lidi holt milují pózu :) valné většině je totiž osobní
    • Dominator666
      Jaký Mareš?
      • jamar28
        To byl v 90. a nultých letech takový známý recitátor a moderátor. Byl proslulý kožichy a metrosexuálním stylem. Nevím jak skončil.
      • TheGGG
        neznáš mareše v kožichu, největšího gamesplayera v ČR? *8* *8*
        • Dominator666
          Jó, tady toho ňoumu. Bohužel vím, kdo to je.
  • TheGGG
    jinak díky za gamesplay, hru koupím až bude za 500,-
  • Sem si myslel, že berličky typu označování nepřátel abych je viděl skrz zdi, domy atd. jsou pro děti.
    To samé u GR Wildlands. Přijde mi, že člověk se tak hodně ochudí o herní zážitek - taktizování, plánování, trochu víc přemejšlení.
    • TheGGG
      každý ale nechce ztrácet hodiny obcházením a okukováním dvou protivníků, jen aby měl HC pocit... to by pak jedna mise taky mohla trvat 10 hodin...
      • Tak pokud by nekomu trvala nejaka mise 10 hodin, tak by mel asi hrat neco jinyho.
        Kdyz uz tedy mam drona, kterym zmapuju okoli, prijde mi znackovani nepratel ve hre, ktera se alespon trochu snazi tvarit realne, celkem mimo.
        Me osobne to okrada o zazitek. Dneska je ale v mode dohrat co nejdrive, nasbiat xp, nahnat statistiky atd..
        Kdyz chci HC vezmu armu, squad atd. O tomhle to neni
  • video zase technicke problemy *7* čtenar jakoby mluvil rychlostí 0,5 a zbytek videa je v poradku prosím delejte s tim neco

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit