Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Rockstar je neschopnej potírat cheatery už od GTA IV a jít proti nástrojům atd. nemá žádný smysl. Spíše by měli být rádi, že za ně někdo udělal něco co připomíná řízení auta a tímhle nástrojem se to dá do hry jednoduše vložit :)
    • Proto mám rád Blizzard. Po roce hraní OW jsem nepotkal jediného cheatera, protože tam pokud člověk podvádí, tak mu zablokují hraní hry i s novým účtem (nějak je to spjaté se základní deskou PC). Takže pokud si chce člověk znovu zahrát, musí v podstatě koupit nové PC.
      • Mikrokokr
        Tak to mají dobře ošetřené! To by potřeboval i R*... Škoda
    • Mikrokokr
      Mody jsou dobré, ale bohužel se nepoužijí jen na dobré vylepšení hry! Najdou se blbci, kteří ti těmi mody totálně znepříjemní hru, až ji přestaneš hrát! To mě na tom štve. Na vylepšení řízení nic špatného není ba naopak!
      • A jses si jistej ze tenhle nastoj jde pouzit pro GTA Online ze rikas takovy veci?
      • Veskoslav
        Zakážeme auta, protože pár jich je používá nelegálně na pašování a někteří s tím i někoho zabijí....Stejně pitomý argument jako ten tvůj.
        • Mikrokokr
          Co to sem taháš za blbosti???? Ty budeš jeden z těch smradů co to bez modu neumí hrát... GTAčko má být od osmnácti, ale je tam tolik nezletilých, až to není pěkné! A pak ta hra má vypadat!
          • Z tvoji argumentace jde videt, ze jsi mentalne mozna niz nez ti smradi. *3*
            • Mikrokokr
              Ty malej smrade ty víš tak velké h...o co je bureš zač!!!! Pokud jednou budeš podnikat tak to zjistíš!!! Rozhodně to co jsi napsal tak to on rozhodně není! Na politiku máš ještě čas tak se do ní nes.r a zůstaň u her!
            • Test
            • Pan Babis je slusny a pracovity clovek. A nestezuje si, narozdil od tebe.
            • Mikrokokr
              Jo to mi bude tvrdit smrad který má bureše místo své fotky... Jak si tam někdo něco takového může dát. Mentálně na tom asi také nebudeš moc dobře... *3*
          • Veskoslav
            A ty ses zachoval jako naprostý hlupák. Gratuluji:) A ano, GTA IV, Skyrim či Fallout 3/4/Vegas si bez módů neumím představit.
            • Mikrokokr
              Hlupák jsi ty! Nevím proč bych se měl zajímat o to co jsi za hrače! Je mi to totálně fuk... No seje na SP.. SP jsem dohrál a byl pro mě super. To že už ho nerozšiřují mě nevadí. Příběh byl super a dodělaný do konce. Znovu SP nehraji u žádné hry jakmile ji dohraji. Souhlasím ale s tebou, že hlídat své hry opravdu neumí...
            • Veskoslav
              Stále jsi ty za hlupáka, protože jsi přesně "věděl", co jsem za hráče. To, že Rock a T2 jsou břídilové, co neumí ani pořádně hlídat své hry, to je už nějaký ten pátek známe. Kdyby ten zákaz ovlivnil pouze MP hraní, tak by se to dalo pochopit. Ale on ovlivnil prakticky všechno. To, že Rock seje na nějaký SP v GTA V, to je taky známé a nemůže pochopit, proč by někdo MP nehrál.
            • Mikrokokr
              A ano, GTA IV, Skyrim či Fallout 3/4/Vegas jsem hrál také s módy! Proti tomu nic nemám.. Tam mi nikdo hru nekazil! Tady se bavíme o GTA V online!!! Tak sem netahej jiné hry... Na ty jsem si nestěžoval. Takže za hlupáka tu budeš ty pokud neumíš číst!
      • To je jako kdybys plošně zakázal programování, protože se občas naprogramuje nějaký škodlivý kód. Místo aby MP ověřoval integritu dat na určitých serverech.
  • Mikrokokr
    No konečně si snad budu zase moct zahrát GTA V Online bez blbých modderů, kteří mi znepříjemňovali hru! Jejich mody mě k nim přitahovali přes celou mapu tam mi do hotovosti naskakovali sami od sebe prachy, které jsem vůbec nechtěl! Chci si hru užít postupně zahrát si ji a ne si vše koupit jen tak! Hlavně za použití modovaných prachů dostanete BAN! Naštěstí R* support funguje a po stížnosti mi to odstranili. Po 5 měsících to jdu zkusit a snad si zase s kámoši zapařím! Bez modderů v Onlinu je to pecka hra na hodně hodin! *4*
    • Jo, neschopnost naprogramovat poradnou hru svadej na ty, kteri to za ne chteli dotahnout.
      • Mikrokokr
        Pokud jsi to hrál tak víš, že se to dá hrát i bez modu... Nic jsem tam navíc přidávat nepotřeboval! Musíš jen delší dobu hrát, aby jsi si koupil dobré věci... Prostě to trvá, ale je spousta smradů, kteří prostě čekat nebudou a raději tam škemrají o moddera, který jim naháže prachy. Je to jejich věc mě je to jedno, ale ať mě z toho vynechají! R* to má bohužel blbě zabezpečeno. Jinak by se to tam nestávalo.
        • Vzdyt to rikam, je to spatne udelana hra, tak se vztekej na Rockstar, ne moddery.
          • Mikrokokr
            Moddeři jako takoví mi nevadí, ale blbci, kteří zneužívají módy a kazí hráčům hru ano.
    • Ja doufám, že to je sakrasmus...
      Mimochodem mrkněte na hodnocení na Steamu. Podpořte dobrou věc a hoďte jim tam taky negativní recenzi. Tžeba Rockstaru narostou koule a Take-Two proplesknou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit