Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím konstatovat, že tahle hra je prostě skvělá. Nedá nic zadarmo jak po stránce ovládání, tak po stránce hledání (jak se dostanu do další lokace? atd...), ale když člověk vyluští GPS hádanku nebo souboj, tak je to náramně uspokojující. Vřele doporučuji.

    Jak jsem nikdy neměl chuť hrát Dark Souls hry, tak pro mě plošinovkové Salt And Sanctuary a Holly Knight jsou parádní.
  • Recenzuje hry, ne sra*ky...
    • zaty
      Nevšiml jsem si, že by tady byla recenze na tvou osobu, tak nechápu, o jakých srackách to mluvíš.
  • Všem se zajmem o tuhle hru doporucuju nepřekonaného krále a to Castlevania: Symphony of the Night
    • Ikdyz teda na PC asi jedine emulator :(
      • A na PS4 to nejde vůbec :(
  • to musí bejt hrozně smutnej život, muset si léčit mindrák zvyšovat sebevědomí lakovánim vlastních postů *7*
  • Kdyby ta hra byla s miniaturní, propracovanou postavou humanoida (člověka/elfa/něco na ten způsob) tak bych tomu těch 8/10 dal. Jenže jsem už unavenej ze všech těch rádoby umělecky ztvárněných her, kde neschopnost tvůrců, nebo jejich finanční tíseň, schovají za vyobrazení všeho do podoby duchů, nebo běhajících kupek hnoje, popřípadě pixelartů atd......před nedávnem oživili běhající zavináč co zabíjí písmenka.....čím jsem starší, tím víc mi to vadí. Takže u mě si ta hra neškrtne. Všem přeji mnoho hodin skvělého hraní tohoto hnusu - proti gustu žádný dišputát - ale za mě tak 4/10 a to hlavně kvůli hnusné výtvarné stránce. Hratelnost je sice základ každé hry, ale výtvarné zpracování jsou obvodové zdi. Jedno bez druhého dobrou hru nedělá.
    • GlaDOS
      Tohle říct o jedné z nejhezčích plošinovek poslední doby je odvážné. Drtivá většina recenzí na Steamu se shoduje v tom, že grafická stylizace je skvělá. Mohl bych slyšet konkrétní argumenty proti stylizaci? Co je na ní špatného? "Unavuje mě to" je hodně obecné a subjektivní.
  • Žijeme v době renesance plošinovek...Užijme si to.
  • Mortuus
    Skvělá hra, kterou pro mě trochu zabil šílený backtracking. Ke konci jsem už jen kvaltoval, abych to měl za sebou *2*
  • yenda1
    Metroidvanie jsou královským žánrem ve světě videoher. Opravdu. Pokud máte něco nahráno, pokud jsou pro vás hry víc než jen pouhou další výplňovou zábavou v řadě dalších, oceníte tento žánr. Chce to maximální promyšlení od tvůrců( Dark Souls= Dokonalá 3d metroidvania, Smiř se s tím) A chce to maximální účast ze strany hráče.
    • Tož Symphony of the Night je pořád jedna z nejlepších her historie, takže něco na tom možná bude :)
    • i586
      Maximální účast ze strany hráče chce většina old-school her bez ohledu na žánr.
    • Ani v top 10 kámo, ani v top 10 *4*
      • Koukam, ze lol ala Femto te taky proklikal. Jo, to sou ty jeho 'silne proti-argumenty'... hehe. Femta poznate vzdycky - zevluje v diskuzi a udrzuje si balanc +/- u vsech postu a do toho si maximalne kali do ust. :DD
        • tady někdo nezvládá. Zhluboka dýchej, ať ti nerupne cévka ty trosko...
    • Tak to je dobrej kec.
      • silný proti-argument *15*
        • Jo a Prof. +8/0 ... +8/-8 hehehe... Femto detected...
        • Rika clovek, kterej prisel a yenda v tu ranu misto +1/-5 ma +9/-6. :DDDD Ty si fakt komicke individum, samozrejme pomijim, ze protiargumentovat proti ciste subjektivnimu nazoru je hloupost. Tady se nebavime o faktech, ale o nazorech na hry. Pro neho ta hra muze byt kravina a zadny argumenty nepotrebuje, tak si vem prasek, vychladni a vitej do reality.
          • TVL jeden den prázdnin a lidem už hrabe, normálně počítají od rána minusy u zcela nevinného příspěvku se kterým se dá +- souhlasit.

            Ať už je konec léta, už tak je to tady hardcore, nyní to už bude moc...
          • jj, smutnej pripad, veskerou energii venuje do kompenzace nizkych produkcnich hodnot japonskych blbinek jejich naklikavanim na games.cz

            pak prijde indie parta australanu a vysmrkne vsechno z japonska za poslednich 10 let jednim smahem
  • bukrr
    Když tady o tom vyšel jen jeden článek, myslel jsem, že tu o něm už nic nebude, chyba lávky. A to je dobře! Už si připadám trochu jako úchyl, ale takhle hra u nás nedostala takovou pozornost, jakou by si zasloužila.
    • DwaR
      "tady" myslíš games? občas by to chcelo trochu pochopenia. chalanov je v redakcii pár a fakt nedokážu pokryť celé spektrum (veď denne vychádza koľko desiatok hier). myslím, že ich záber je už tak dosť veľký a bohatý. teda, aspoň mne sa do vkusu trafia často, alebo aspoň upozornia na niečo, čo sa oplatí aspoň vyskúšať.

      P.S.: nič v zlo, len tvoj koment je tretí za posledných 10 minút, ktorý tu čítam o tom, ako games nestíha/nevenuje sa tej, či onej hre. schytal si to aj za tých pred tebou :)
      • bukrr
        Takhle jsem to úplně nemyslel. Zásadní hry se na Games dříve či později objeví. Jinak ano, "tady" jsem myslel Games (byl článek od Vaška Pecháčka a nevím jak to měl se čteností, ale komentáře nic moc - pokud o to není zájem, přece nebudou psát články, to je naprosto v pořádku), ale "u nás" jsem myslel v Česku *4*
        • DwaR
          na games sa mi páči práve to, že je tu prevaha tých... menej zásadných hier. podobne má aj hrej indiekočku s vojtom. o tých AAA peckách sa dozviem z každej strany kopu, ale veľa menších pekných projektov unikne v tej záplave.
          zhodneme sa, že táto hra vyzerá dosť dobre a na našom (tým myslím CZ&SK) trhu je to snáď úplne neznáma hra.

          P.S.: tiež som nad tým rozmýšľal, ale redakcia asi vie akú má ten ktorý článok čítanosť. podľa komentárov to nezistíš. ja čítam skoro všetko a komentujem relatívne málo. tak sná´d sa neriadia komentármi
          • Jack1947
            Všeho modc škodí ale INDIE hrám ( hlavně těm s pixelatými rohy) se dává občas a poslední dobou až nezdravě moc prostoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit