Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gesto
    Pamatuje na hlášku když přišel Geralt do města a ten prodavač řekl hned s fleku, že jestli jde pro mast na hemeroidy tak mu říká rovnou že ji nemá *1* *1* *1* *1*

    škoda slov :) zanedlouho si to zahraju zase,, Ciri bych chtěl mít v každé hře :))
  • Skoda ze samotnej zaklínač je takovej trapák *12*
  • Kravicka
    No jo ja to jeste nedohral.
    • ty seš dobrá kravička
      • Kravicka
        to jsem dobrej, ale ta hra neni. :)))))))))))
  • Veskoslav
    Objevil se Rhulad a hned se tady všechny pozitivní příspěvky pro Zaklínače přesunuly do mínusového pekla.
    • Rhulad
      Nebreč. Děláš tu všem fanouškům série ostudu *1*

      Jinak, tady se pořád řeší klikaní? Je super být zpět. Nostalgie jako prase *4*
  • Rhulad
    *15* Rozhodně ne pane autor. Takhle se hry neukončují. Zkuste Ringed City. Takhle nějak se ukončuje série a není potřeba ani jedna závěrečná cutscéna.
    • Ringed city, potazmo tedy Dark Souls je neco jineho ze ano. Takto konci fantasy dobrodruzstvi, tak jak konci ringed city zase konci naprosto jiny druh zazitku.
      • Rhulad
        Konec Ringed City je čistá poetika. Jako když je ve filmu naprosté ticho a všichni ví. 10/10.
        • POETIKA :D :D :D :D ty seš jasnej...
          Také vidím, že si viděl ten film jak v něm bylo ticho a všichni věděli.

          Dark Souls je super série a mám ji moc rád, hlavně pro její gameplay...Ale příběh má asi takovou hloubku, jako chytré motivační citáty na facebooku...(ono to zní chytře a hluboce, ale jen do doby než se nad tím zamyslíš)

          Navíc Ringed City konec hry nikterak nemění, A za úplný konec Ringed City se dá považovat rozhovor s dívkou s malovaného světa po předaní krve temné duše... Těch pár vět co řekne navíc. Ale jak píšeš - "všichni ví"
          • Rhulad
            O tom se nebavím, ale tohle musíš mít v sobě a vědět o hře dostatek, abys pochopil, co jsem myslel. Celá DLC s tebou komunikuje, že je konec. Draci pryč, démoni pryč a ty tam stojíš na konci světa proti člověku(vlastně částečně i proti sobě) a bojuješ o Dark Souls. Dokonalá symbolika, poetika. Nepotřebuješ ani řádek dialogů a přesto pochopíš. 10/10

            Pokud chceš přesný popis napiš, rozepíši se.
    • Zkusil sem a musim uznat docela dobra akcni hra s rpg prvky.
  • Pro me je rozhodne Witcher 3 neco jako 'game of the generation' a osobne tyto clanky ocenuji vic, nez zpozdene recenze, ktere uz jsou zanalyzovane do haleluja na jinych webech. Dohral jsem to nejdriv na PS4, ted to jedu znova na PC a stale jsem v uzasu. Jakekoliv jine RPG po Witcher 3, ktere jsem hral vice ci mene, pusobi tak nejak prazdneji.

    V tom clanku zadnou reklamu nevidim, proste Witcher 3 je zasadni hra poslednich let, at se vam to libi, nebo ne a proto psat o ni clanky i delsi dobu po vydani na hernim webu mi prijde uplne normalni.
    • flash789
      zasadni urcite je, pro nekoho..
  • Já nevím co ostatní ale Zaklínač 3 je nejlepší hra za posledních několika let. Příběh a konec zůstane v mém srdcí opravdu dlouho. Naposled kdy sem měl husinu ze hry a příběhu bylo nejspíše u Bioshock Infinite. Opravdu si hra Zaklínač 3 zaslouží místo v síni herních sláv :D Hra je fakt skvělá a kdo ji nehrál tak opravdu doporučuji :)
  • Witcher 3 len ukazuje aká bieda je dnes na poli CRPG. Je to čistý priemer, ale konkurencia nie je. Storočný walking simulator Skyrim nerátam.
    • Rhulad
      Od kdy je to CRPG? Pozitivní vývoj CRPG bylo Dragon Age: Origins. Zaklínač 3 je klasický open - world s rpg prvky. Možná by jsme to mohli nazvat i akční adventurou ve stylu Horizon. Naštěstí už dávám ruce pryč od těchto "pecek"
      • maros.goc
        počul si už už názov žánru "akčné RPG" ? :) počul? :)
      • Zaklinac je normalni akcni rpg, ARPG. Termin CRPG (computer role-playing game) uz nema smysl pouzivat, rozhodne ne na webech o pocitacovych hrach, protoze slouzil jen k rozliseni mezi pocitacovym a stolnim rpg. Paradoxne, co si pamatuju, tak tenhle termin se ve svy dobe v hernich mediich nepouzival ani u her typu Fallout, BG. Jen velmi zridka. Tahle zkratka ma smysl akorat nekde v tabletop svete. CRPG nerovna se izometricke rpg, to je casty omyl.
        • Tento termín na stránkach o počítačových hrách vidím celkom často. Fanúšikovia JRPG tak občas napríklad volajú západné RPG.
          • Ja zase vidam lidi oznacovat vsechno, co ma pohled ze zhora, jako izometricky. :D Ze je neco vzity neznamena, ze je to technicky spravne. Navic pro zapadni rpg se bezne pouziva WRPG. Je zbytecny oznacovat RPG jako computer rpg, kdyz je kazdymu jasny, ze to neni stolni hra. CRPG vs JRPG melo smysl - jako rozlizeni mezi pocitacovym a konzolovym rpg, protoze JRPG byly driv ciste konzolova zalezitost, ale to uz nejakou dobu neplati. Dneska mas JRPG bezne na PC a na konzolich zase klasicky zapadni RPG typu PoE.
    • Veskoslav
      A co je podle tebe tedy ten nadpůrměr?
  • Já osobně souhlasím s Rocket, Paper, Shotgun, že tohle DLC je to nejslabší, co universum nabízí.

    S tendenčním článkem naprosto NESOUHLASÍM!
    • misho8723
      Čože? O akom článku na RPS? Však v recenzii píšu, že toto DLCčko robí všetko čo by malo ako posledné DLCčko ku Zaklínačovi 3 a že robí správne voľby - priamo z ich recenzie: " As a finale though, it does everything it needs and made the right choices."

      https://www.rockpapershotgun.com/2016/05/25/the-witcher-3-blood-and-wine-review/

      Neviem či nevieš dobre po anglicky alebo čo, ale Krv a Víno chvália so svojej recenzii.. samozrejme aj niečo kritizujú, ale nikde a nikdy nenapísali, toto DLCčko je sklamanie alebo ako ty hovoríš: "nejslabší, co universum nabízí."

      Tak aspoň si nevymýšľaj niečo, čo nie je pravda
    • Rhulad
      Bouřková sezona je možná ještě horší než tohle, když vezmeme universum jako celek. Ale jak tohle DLC, tak poslední knížka jsou nebezpečně blízko braku.
  • A kdyz je napravo od clanku reklama na zaklinace na alze, tak nevim jestli je to normalni clanek nebo snad neoznacena reklama. Kazdopadne by bylo fajn venovat energii recenzovani her radsi. Takhle zfleku mne napada treba steel division normandy nebo datadisk morrowind do TESO nebo, a to uz jsem velice odvazny, dead by daylight ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit