Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Je pěkné, že v Bleskovkách je kdejaká pičovina. Takový žebříček prodejnosti v Británii, pitomý update pro mrtvou hru (Division) tu máte. Ale aspoň mizerná zmínka o tom, že vyšel remaster Starcraftu by si zasloužila Vaši pozornost. Chápu, že Bleskař je věčně na drogách, kdo by mu to měl v dnešní době za zlé, ale mohlo by mu občas dojít, co by se hodilo na informaci.

    To, že zcela redakce ignoruje TI v Dotě, to je už zbytečné rozebírat. Hlavně když tu bude zase report z Katowic....
    • Moc se mi libi kdyz jsi sprosty a zly. Krasne to podtrhuje tvoji osobnost.
    • DwaR
      šetri slová a napíš v skratke:

      dnes, 15.8.2017 je oficiálne spustená remastrovaná edícia Starcraft-u. na BattleNete ju kúpite za 15 €.

      a dá sa ešte doplniť, že pôvodná verzia (stále je zadarmo) a remaster verzia sú navzájom plne kompatibilné, t.j. dá sa medzi nimi hrať. remaster má naviac možnosť meniť medzi pôvodnou a remastrovanou grafikou priamo v hre pomocou F5 menu. => tieto info berte s rezervou, mám ich z netu, nie sú overené :)
      • Veskoslav
        Potvrzuji, že F5 skutečně takto funguje, pokud vlastníte obě verze. Občas se totiž stane, že Battlenet spustí starou verzi.
        • Kravicka
          je to uz Blizz app a ne battle.net :)
          • Veskoslav
            Neboj, Blizzard už zase oznámil změnu názvu na Blizzard Battle.net *1*
            • Veskoslav
              To právě nemá být, protože Destiny má být jediné, co pojede přes apku. Jinak CoD klasicky Steam atd.
            • Kravicka
              meli by oznamit uz neco s activisionem pac uz tam je destiny 2 :)
    • SalemCZ
      Nehledáš práci? Ty bys to asi dělal líp, tak by si to mohl dělat ty, doufám že budeš mít záběr na všechny věci i na ty který tě nezajímají.
      • Veskoslav
        Nehledám:)A ano, věřím, že prodejnost v Japonsku bych zanedbával, takže nesplňuji tvou podmínku se záběrem na věci, co mě nezajímají...:(
  • Kravicka

    Pro TIP pro Games

    Zalozte si https://www.patreon.com/
    • Tilwaen
      Proč? Kdo chce, přispívá už teď přes zdejší donate systém.
      • Jack1947
        *1* *15*
  • Ad karetni hra od Valve

    https://www.youtube.com/watch?v=4Je9A1Lk-v0
  • Jason Momoa by si rád střihnul roli Kratose ve filmu na motivy God of War.

    Tomu říkám bleskovka
    5 let starý video
  • SalemCZ

    310. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Splatoon 2 a Pyre (8/10), nejhůře dopadl Hellblade: Senua’s Sacrifice (4/10).

    Můžu se zeptat co se jim nelíbilo na tom Hellbladu?
    • ucho
      Seems like the core of the game doesn't meet the high bar set by the character performance and the game's presentation. They call some puzzles poorly introduced, others inventive but both ultimately insufferable due to backtracking, repetition and poor sign posting.

      Combat is fluid and responsive but in larger mobs the camera falls apart. Also the game's main way of increasing difficulty is just adding more mobs.

      "a scattered tale spanning Norse mythology and personal grief that tries to be significant but ends up approaching parody at the close"
  • Khanemis

    Deadlight: Director's Cut

    Na gog.com je právě volně k přidání do sbírky atmosférická "plošinovka" Deadlight ve verzi Director's Cut. Takže pokud ještě někdo neměl tu čest, tak vcelku doporučuji:)
    • Všichni opravdoví hráči jí už dávno mají… ti co ne, jsou prostí kasuálové!!!
      • Jsem rad ze jsem opravdovej hrac. Dalsi hra co me paradne zklamala.
        • ucho
          directors cut jsem nehrál, jen kdysi tu klasickou verzi, a nepřišlo mi to tragický. taková oddechovka. žádný zázrak, ale takový lepší průměr, hra toho moc nenabídla, ale neurazila. co ti na tý hře vadilo?
          • V dobe kdy jsem to hral ja meli nejaky zmrseny ovladani takze kdyz prisel level kde jsem utikal pred vrtulnikem pres plot tak jsem vylezl na plot, prehoupl se na druhou stranu a at jsem udelal cokoliv, pouzil gamepad nebo KB tak se mi ta postava nahodne vracela zpatky a nestihl jsem utyct. Malem jsem na tom rozbil klavesnici. Nakonec jsem to dohral ale tahle vec me tak strasne nastvala... navic jak pises ta hra byla prumer a ja ocekaval neco vic protoze mi to trochu pripominalo Limbo.
            • ucho
              já to hrál v roce 2013 a žádný chyby si nevybavuju. 4 hodiny hraní, nenáročná hra. jo, limbo je lepší, ale snad ještě kratší.
  • Ne ze bych byl velkej fanda Sterlinga

    Ale opravdu me tesi ze dokae nazvat veci pravymi jmeny: https://www.youtube.com/watch?v=2TXWdyrqFP8
    • MickeyMutant
      Pěkné shrnutí je od 12:56, kdyby to někdo nechtěl poslouchat celé.
  • Tento týden vyjde velký update Atlas Rises pro No Man's Sky. Zapracuje na příběhu a umožní cestovat mezi lokacemi portály.

    Ta hra za rok ušla velký kus cesty. Říkám si, jestli bych z ní měl takovou radost, kdyby ji vydali letos se vším, co tam zatím přidali... asi ne, protože by to nepřidali. Jelikož oni ty rozsáhlé updaty přidávají na základě přání hráčů. A je to vlastně dobře. To, že už ve hře je multiplayer (byť silně omezený) je velký krok vpřed. Nevěřil jsem, že se jim to povede.
  • Muezzin1

    Gratulace Team Liquid k výhře v TI7

    Parádní finále!
    • Mart9
      To jo teda. Někdo hrál hru.
      • Majkl
        No neasi, kdyby tam pekli koláče, tak by asi diváci docela koukali divně *4*
    • Majkl
      Tady je koukám spousta fanoušků Newbee
      • SalemCZ
        nn, to jsou brečící LoLkaři.
  • B.o.b

    Komunita

    Na PS4 je založená komunita Games.cz, tak se můžete připojit *3*
    • Mart9
      nechci
    • DwaR
      PS4 nevlastním, takže je mi to v zásade jedno. ale zo zvedavosti: je to s požehnaním redakcie? tuším k tomu nedávno vo figh clube vyzvali, že ak má niekto záujem, nech sa im ozve a že sa dohodnú. ty si ten "niekto", kto sa podujal?

      každopádne za iniciatívu a pozitívny krok v komunite palec hore a veľké ďakujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit