Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě tu píšou lidi, kteří za prvé to finále ani neviděli a za druhé ani nemají páru o složitosti určitých decků. Ta hra je hodně o RNG, protože vývojáři dělají karty tak aby to bylo velké RNG (paveling book, firelands portal, evolve, devolve...atd) Ano, je spousta "retardovaných" balíků, které taky nemám rád, ale to už není chyba hráčů, protože ti hrají silné decky, aby měli největší šanci uspět, problém je u vývojářů, kteří dělají karty tak, aby byly určité balíky OP (combo druid, pirate warrior, aggro shaman, yogg druid a teď další cancer ultimate BrokeBack druid).
    V celém turnaji, ale hlavně ve finále (kde se hrálo na best of 9) se objevilo spoustu náročnějších a komplikovanějších decků a například náš tým si dovoloval v průběhu turnaje hrát i decky, které jen tak někdo neviděl, například bloodbloom warlocka a to ještě v době, kdy odešel Reno a warlock byl nejhorší classa.
    • myslím, že rng už nemá zas takový vliv na výhru, jak v exp old gods. teda samozřejmě má, ale discover efekt momentálně převládá a trochu to koriguje. i ty zmíněné karty nemají zas takový dopad svým rng (kromě book, to je vyloženě loterie). portal, devolve a evolve jsou spíše o obrovském přínosu (value), příčemž sem tam tě to rng dojebe nebo naopak. ale nespoléháš u nich tolik na ten rng roll. momentální problém jsou straightforward balíky co se hrajou samy. jade druid, pirate warrior. ty zas o rng prakticky vůbec nejsou, jako spíš o pár kartách, které když zahraješ, ti dají obrovskou převahu.
      • discover? proboha co koriguje ze ti misto jedne rnd karty da na vyber tri rnd? *1* jasne pakuz to neni rnd *1*
  • Preboha nechápem ako nejaký čech môže napísať že tým mal len šťastie, alebo kritizovať classy. Som slovák a hearthstone vobec nehrávam a aj tak mi to spravilo radosť. Nechápem myšlienkové pochody niektorých ľudí, je to len závisť, alebo trolling? Každopádne gratulujem a video zo streamu o zážitkoch bolo super.
    • to je na 99% bob, slovák a místní veselé trollící zvířátko *4*
      • ...že to ale napísal takou zvláštnou slovenčinou - až mi to pripadá takmer ako čeština...ale ty budeš zrejme na trollenie väčší odborník.
        • A btw ak ti bolo nejaké slovo z môjho komentáru neznáme, tak sa kľudne opýtaj a rád ti ho vysvetlím, alebo ťa odkážem ďalej na stránku, na ktorej ti to bude dostatočne vysvetlené. To že niečo nepoznáš, ešte neznamená že je to zvláštne ;)
        • Tak to mi prosím vysvetli v čom bola moja slovenčina zvláštna? :D Ty budeš tiež dobrý retardér :D pobavilo
        • Ty jsi tu nový, že? Ničeho se však neboj, maličký, budu tvým průvodcem! *4*
  • Vyhrál? Spíš měl největší štěstí.
    • Asharak
      Ano vyhrál *7*
  • Gratulujem samozrejme,, a co tak 'aj' clanok o MTG? *5*
  • jade druid, miracle ruguna, a face Hunter, aggro warior... jako ubozejsi to bejt nemohlo sem myslel ze profici hrajou zajimavejsi kombinace a ne internetovou klasiku *11*
    • a nenapadlo tě třeba, že ty profíci nehrajou netový decky, ale netový decky vznikaj z toho, co hrajou profíci? *4*
      • koho by to nenapadlo to by ty decky nesmely bejt tak stary, je videt ze nejsi ano trochu v obraze tak radeji mlč....
    • Njn, je to i u všech papírových TCG stejný. Hraje se jen top tier meta a to nejen na nejvyšší (profi) úrovni. Od tý doby co je internet masově rozšířenej a uožňuje rychlý šíření výsledků z lokálních turnajů.

      Proto mne omrzelo Magic the Gathering, že aby byl člověk alespoň trochu kopetitivní i v místní herně musel stavět top decky za +/- 6k na sezónu (do nejbližší rotace) formátu standard. Na ostatní formáty jsou decky ještě podstatně dražší.
    • ty jsi komik, hlavně že v finále byl i warlock, priest, paladin, shaman, mág. Takže plus ty tvoje 4 klasy a máme všech 9. Víc jich HS nemá. Co bys chtěl.
    • nightborne
      Eeehm... a vysvětlíš mi, prosím, myšlenkový pochod, kterým jsi dospěl k tomu, že profíci budou hrát něco jinýho než nejsilnější decky ;)?
      • především, když ti profíci sami tyto decky vymysleli a ostaní je jen kopírují
      • BoB.2
        tušé
  • gratulace!
  • yey. Turnaj z jade druidů a highroll priestů. Gotta watch that display of skill and wits...
    • se na to koukám... to je ještě smutnější než jsem si myslel
  • Pockat, tohle ma psat Adam? Co se mu stalo? :O
    • 0011
      Předpokládám, že se dneska celý den připravuje na gamesplay Mario & Rabbids který začíná za chvíli, teda aspoň doufám že to bude hrát on
      • To tezko, to neni od blizzardu.
        • hrál i zeldu, hraje i tohle a docela mu to jde
  • Gratulace! Čekáme na packy. *1*
  • e-"sport"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit