Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yes, madafaka.... já šel do kolen.... :D Bethesda se toho prostě nebojí a to se mi líbí kord v dnešní podělané době kdy je zločin říct i čokoláda
    • V čem přesně nebojí? Vždyť je to úplně klasika podle mainstream linky, nic co by nebylo v X filmech předtím. Opravdové koule by dneska byla naopak plnohodnotná kampaň za Němce. Ale na to jsme asi všichni dostatečně morálně nevyspělí a stali by se z nás po dohrání ze všech nacisté...
    • Mi to připomnělo tohle mládě: https://www.youtube.com/watch?v=QGHXzNB9xX4
    • delají si z toho legraci protože nevedí jake hruzy se tady dely.
      • Jack1947
        Tomu se řiká sarkasmus a ohledčení ( aspon mám tak pocit).
      • to zas ne, myslim že v novym Wolfovi je naopak pěkně vidět jakej mentální jed náckové pili a jak si v tom čvachtali.
  • Koccourr
    Co video, to pecka mazec :]
  • Tak ten trailer nemá chybu :D
    • jindra.veliky
      a nevadi mistnim ani cernoska? :D
      • Neboj, už vadí o několik postů výše. Trochu toho milého českého uvědomělého rasismu a svět je zase v pořádku.
      • pokud je vhodne umistena, jako zde do ameriky minuleho stoleti, tak proc by mela? lidem vadi, kdyz nasilne roubuji postavy, kam nepatri jen aby uspokojili/y SJWs.
    • proč máš nick "Vymáčknutý jebák" a v profilové fotce záběr několika nevymáčknutých jebáků?
      • Tak tyhle teprva čekají na vymáčknutí.
  • Shenkster
    Jak se jmenuje ten song na konci ? :)
    • Stephane Huguenin - Selfish love
  • uaxpk
    Po třetí to musím napsat - zase parádní reklama!
  • tak ale ten uvodni obrazek vypada bohuzel jak z Mafie 3 :D tak jsem si rikal ze to ani nebudu cist ale pak mi nejak nesedel titulek
    • Jack1947
      Taky mi připomíná tu černošku z Mafia nicméně to nemění nic na tom že WOLF bude tak parádní akce jak předtím, možná ještě lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit