Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Túto hru som hral. Skvele som sa pri nej bavil. Až do momentu, keď som v jednej misii narazil na jedného voprusa zakempeného na kopci a odtiaľ mal dobrý rozhľad a ďaleký dostrel. Ja som nemal šancu ani poriadne mapu odkryť a on na mňa už sypal. Nevedel som ho nijako dostať, vždy ma vyklátil, tak som to prestal hrať. Škoda. Mohol som to skúšať viac krát a dohrať to.
    • Kompost
      ak spravne tusim ktoru misiu mas na mysli tak sa wizard dal perfektne zmasit mobilnou pechotou
  • maros.goc
    ta hra davno mala byt na GOG a Steame
    • Na Steame by mohla byt za takých 19,99 Eur, ako je u nich dost obvykle za 20 rocne hry.
      • Asi im je to jedno. To nie oni si zalozili zivnost na obchodovani s abandonware.
      • pokud jsem si hru už v minulosti jednou koupil, nevidím problém v tom si její digitální verzi stáhnout, ostatně, za produkt jsem již jednou zaplatil, tak co
    • Souhlas. Ted by na to dokonce byla spravna doba. Tahove indie hry jsou ted v kurzu a po strategiich je nouze. Podle me by to vydelalo dost slusne a u indie tvurcu by to pomohlo k inspiraci, protoze hra je sama o sobe unikatni zalezitost a jak vypada jednoduse, tak je propracovana.
    • KrPa
      je tam uz 3 roky na comunity wishlistu ale dost blbe se komunikuje se studiem, ktere zaniklo a kdo vi kdo ma prava na hru
  • Veliká škoda, že takovýhle hry už dnes nikdo nedělá. Není jiná volba, než si chodit "hrát" na střelnici.
  • Aaach Quadrax. U mňa jedna z najlepších logických hier pre dvoch. Aj keď mal viacero pokračovaní, ani jedno z nich sa atmosférou a hudbou k originálu nepriblížilo. To boli časy. Vlož tú kocku do výťahu, zavolaj ho a stlač tú páčku aby si mi to tu zavrel. Ja ju potom posuniem sem. *5*
  • Hrál jsem to asi před půl rokem a bavil jsem se u toho jako když jsem byl malej. Snad se brzo objeví v retru.
  • Do dnes nejlepší SlovenskoČeská strategie! i po 20 letech!, díky kluci - věčná škoda, že pod tlakem reality vám už došlo upřímné nadšení, které Spellcross jednoznačně měl. Jak píše předřečník, na světě jste jen jednou a jestli si vás někdo za něco bude pamatovat, je to Spellcross.

    Zahraniční společnosti co nemají práva na své světy dnes tato omezení snadno obchází jiným názvem a lehkou změnou příběhu, když je jiný zdroják, zvuky i grafika nemá majitel práv co napadnout. Viz Torment: Tides of Numenera

    V druhý díl už roky nedoufám, ale absence modovatelnosti jak naznačujete, byla doslova fatální chyba, věřím totiž, že s ní by hra dnes i v zahraničí žila 100x víc, třeba jako Conflict Freespace.
    • Skvelej komentar a 100% souhlas! Super interview... kde jsou ty zlaty 90vadesatky...
  • Hráčska obec bola vtedy u nás skutočne nenáročná. Na tú dobu to bola priemerná hra a uchytila sa len preto, lebo vtedy mládež nevedela dobre po anglicky. Dnes už mladí anglicky vedia, tak sa nemusia obmedzovať na nejaké lokálne priemerné kúsky alebo preklady. To isté Mafia.
    • A viděl jsi to? Hrál jsi to? Nebo pičuješ zcela bez rozmyslu? Vzhledem k tomu že tohle svýho času běželo i na 486 s CD srovnej co se dalo v té době pořídit.
    • Panebože, ty si opravdu nevidíš do pusy, ještě roky po vydání jsem nacházel 10kové recenze i na anglických stránkách, ale i ty weby už čas odvál...
      • To určite.
        • Ano, určitě.

          Tohle je jedna z doslova hrstky tuzemských her co za něco stála. Snažit se do ní kopat i když po 20 letech stále nevyšla ani jediná lepší domácí strategie je spíš ukázkou tvé slabomyslnosti. Ty jsi asi nikdy nic většího za své peníze neprogramoval, viď?

          Ale když se po tom citíš vyspěleji, tak jen do toho...
    • VladanD
      To je ale blábol. Spellcross byla herně i příběhově nadprůměrná hra a díky pěkné 2D grafice vypadá dost dobře i dnes. Já v devadesátkách vyrůstal, anglicky jsem neuměl ani prd, protože jsem se učil němčinu, ale to mi nebránilo hrát hry i v angličtině. A stejně tak to měly tisíce dalších děcek.
  • no túto hru som nikdy nehral *13* ...aj ked som mal dve originálky ani z jednej to nešlo spustiť,,,vždy sa mi to seklo a nešlo to...ani za boha som to nerozchodil čo ma dllho mrzelo.
  • Sakra, to intro... Nehrál jsem tuhle hru tolik let a přesto stačilo slyšet pískání vysílačky, bušení srdce a přerývaný dech a už mi v hlavě zněla věta: "Přišlo to náhle a nečekaně..."

    Perfektní vzpomínky. U téhle krutě těžké hry jsem strávil část dětství :-)
  • Da se Spellcross nekde legalne koupit?
    • Dá sa zohnať na www.oldgames.sk je tam dosbox verzia. Ide v pohode aj na Windows 10 64bit
    • XorxoxTalarius
      Za 5000 Kc ti prodam original CD *5*
    • VladanD
      Tak to by mě také zajímalo. Nejlépe ČS verzi. Kdysi jsem měl originálku, co vyšla v Excaliburu, ale kde je jí konec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit