Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik ten crossout dává peněz za reklamu? Už bude Gamesplay asi po třetí, možná i po čtvrtý.
    • A koľko dáva za reklamu Hitman? Keď je to zábavná hra na stream tak prečo nie?
      • SalemCZ
        ten si myslím že nebude reklama
        • A prečo by mal byť crossout reklama? Hrajú to čo ich a divákov baví...
          • SalemCZ
            proto že to hrají po třetí a na stránce všude vidíš Crossout, přitom jsou hry který by určitě lidi viděli radši aby hráli víckrát než tohle. A taky proto že jejich účet se jmenuje Promo1185.
            • No právě o tom mluvím mají ty účty kvůli tomu že dělají reklamu
            • Promo účet majú aj iní letsplayeri na youtube. To je účet kde máš všetko odomknuté.
          • Jack1947
            Právě že je to možná zas tak nebaví ty diváky :D
            • Keby majú 0 sledovanosť tak by sa na to vykašlali...
  • SalemCZ
    Co dáte v Retru Battlefront 2 z roku 2005 aby se dalo porovnat minulý se současným.
  • Mart9
    Fight Club 343 má stejný název jako Fight Club 101 *3*
  • Dotaz

    Ahoj kluci,
    jsem dlouholetý hráč na PC, nemám na to teď moc času, tak bych chtěl využít čas
    při cestě do práce. Zkoušel jsem hry pro Android,ale to mě moc nechytlo. Uvažoval jsem nad koupí Nintendo 2DS . Má to smysl? Hry jsem myslel nějaké oddychové skákačky třeba. Dík
    • Overwatch
      Co třeba zvážit Switch?
      • *1* Ten byl dobrej!
        • Tilwaen
          Proč? Na to, co od toho Libor očekává, je Switch úplně adekvátní.
          • Myslím, že na nějaké oddychové skákačky je vhodnější to 2DS nebo 3DS. Je na to spousta her, teď už i celkem levných. 2DS se prodává za necelé 4000,- kč. Switch stojí kolem 9000,- Kč a her je na něj asi 5? Liborovi do hlavy nevidím, ale pokud mu jde fakt jen o to si na cestě do práce něco na 20 minut zahrát, tak Switch mi pro tenhle účel přijde dost overkill zařízení.
            • https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_Switch_games

              5 her, jo? *15*
            • Jack1947
              Kdyby stál do 5k ok ale takhle drahé - navíc Switch je i na domácí hraní takže spíš to 3ds/( 2DS radši).
    • Jako dlouholety PC hrac... ja bych na ten Android nahodil DOSbox a ScummVM, a zabavil se s milionem klasickych a lety proverenych PC klasik. ;)
  • mate chybu v kalendaři fc je v 15.00 a ma byt v 16.00
    • není to chyba, zítra bude FC o hodinu dřív.
  • FC #340

    Tak ta diskuze ohledně youtuberů a WB DLC byla divná .... příště by bylo asi vhodnýse předtim než se začne narážet na jednotlivý youtubery podívat co k tomu měli co říct ... vy jste to víceméně bez shlédnutí jedinýho videa odsoudili jako clickbaity a neprofesionalitu ..... ale většina těch větších youtuberů to právě naopak vzala hodně profesionálně a měli moc dobrý kompetáře z různých stran problému a buď měli komplet vypnutou monetizaci na tom videu (JS, ACG) nebo naopak vydelky dali na charitu(TB, )
  • Pod odkazem ke stazeni audia fight clubu #338 je opet #337. Muzete prosim opravit? Dik
    • ales.smutny
      Ahoj, on je tam špatný název souboru, ale je to 338.
      • Super, díky za info.
  • Original War budete hrát? já myslel že to je naplánovaný až na rok 2022
  • 334ka mi velmi sedla. Zvláště v části "Dobrovský je starej" jsem se velmi viděl. Díky moc kluci!!!
  • Tekken

    co dát do retra Tekkena, další příležitost zas tak hned nebude
    • Pan_Klobouk
      Dyk by to kluci neumeli hrat. ;) Dovedes si predstavit, ze se hodinu snazi predvest v cem a cim to bylo tak super, a dela jim problem ovladani, potazmo nedokazou nikoho zmydlit? ;D
      • jnsCZ
        Náhodou v trojce mám odehráno pár desítek hodin... ale musel bych hodně oprašovat zašlý skill :) Jo a na PSP jsem taky dost drtil Dark Resurrection.
      • Jack1947
        Mortal kombat hráli a prý ji to i docela šlo, tak to si nemyslím.
        • SalemCZ
          myslím že to bylo tak dobrý že to radši smazali z youtube, myslím že u toho jeli i nějaký ty panáky a nesvlékat se u toho?
          edit: tak nesmazali https://www.youtube.com/watch?v=5P85xr3VIXw
          • Jack1947
            Jo aspon sranda. Svlíkací " gamesplay pak už jen byl ds nebo co to bylo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit