Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak grafikou, tak stylizací a hratelností konče, tak si představuji herní odpad.
    • Jack1947
      Nikdy bych si to asi nekoupil ale odpad to fakt není. ODPADNí hry vypadaj trochu jinak *4*
    • Pilgrim66
      Pak radši nechci vědět, co si představuješ jako herní neodpad.
  • restore
    Jednotka ma prilis nezaujala, uvidime, aka bude dvojka. Samotny detektivny pribeh nebol spatny, ale hra neustale predhadzovala volby, ktore menili zivot ludom okolo. Len sa jej nepodarilo vysvetlit, preco by ma tie postavy mali zaujimat. Zatial co by sa jeden mal zamyslat, ako dohnal svoju najlepsiu kamosku k sebevrazde, rozmysla nadtym, preco je to jeho problem ked to npc stretol tak 2x za cely cas a aj to si nic nepovedali.
    • Je fakt, že na začátku hry mi to taky přišlo celkem divný a Chloe mi lezla spíš na nervy a to byla na netu všude vychvalovaná atd. Ale myslim že po třetí epizodě se to zlomilo a už mi na ní záleželo kvůli twistu co se stal když člověk pozměnil historii.
  • Jednicku jsem dohral a docela jsem se bavil. Ale musim rict, ze rozhodne nemam chut se k tomu jakkoliv vracet. Hra dobra, ale stacilo jednou a dost.
  • Je jen málo her, které mě dojmout natolik, že na konci pláču. Tato je jedna z nich.
    • *15* To jste tedy pořádný citlivka a slabá povaha.
      • Vy nevíte, co je to mít srdce.
        • Takové hry jsou pro mě nejcennější, jaké hry tě ještě napadají? Třeba jsem něco nehrál.
          Mi teď přichází na mysl ještě What Remains of Edith Finch, To the moon, Brothers: A Tale of Two Sons a možná první sezóna WD od Telltale, .
          • Valiant Hearts, Ori and the Blind Forest
          • tobe by asi stacila ordinace v ruzove zahrade lol
            • Nevím, co s tím má ordinace společného.
  • jamar28
    "Bouře se blíží a sní i druhá epizoda Life is Strange: Before the Storm" - Sní jako že zkonzumuje, nebo se jí zdá sen? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit