Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediny recept jak temto srackam do budoucna zabranit je nekupovat to. Pokud to stale delaji, znamena to, ze to lidi kupuji a jim to vydelava vice, nez kdyby tam zadne pay to win mikrotransakce nebyly. Hry jsou business jako kazdy jiny a business se dela pro penize, ne pro radost hracu.
  • U mě si patentoval leda tak to, že to budu naprosto ignorovat :-)
  • to si patentovali zavist?
  • ''tiše podporovali touhu po nákupu''
    *15* už mám dost, to je jako ty obchodní řetězce které si najímají odborníky aby vytvořily produkt který bude mít větší odbyt.
    Můj názor je, že jsou hráčí hrající pro radost jako já, neřeší super bedny a vip arzenál nesmyslů pro lepší skill, pak něco jako youtubeři, přece nebudou nudit diváky tak je potřeba nových hader atd. a nakonec hc pařani.
  • prostě multiplayerový pay-to-win se zakomponovanou umělou inteligencí, která bude souboje matchovat tak, aby maximalizovala pay. N.A.S.Я.A.T.
  • nekromant33
    Zrovna když si člověk myslel, že nic horšího než season pass pro každou druhou pičičárnu nemůže přijít.
  • CoD WW2 enjoy...
  • Patent na rakovinu herneho priemyslu a to som myslel ze po DLC politike nic horsie nemoze prist ...
    Battlefront II je dokonaly priklad... Pay to win model a este chvalenie sa, ze DLC obsah bude zadarmo :-D
    • a to si počkej co přijde příště, pokud myslíš že tohle je to nejhorší co mohlo přijít
  • jamar28
    "Mluvčí společnosti prohlásil, že na patentu pracovali nezávislí lidé bez propojení se samotnými herními studii, a že jde pouze o průzkum“. - Jo jasně a když Němci před druhou světovou ilegálně vyvíjeli tanky, tak šlo o nevinný výzkum zemědělských strojů. *1*

    Ale vážně, to je docela zajímavý argument. Netuším, jak to chodí ve velkých korporacích, ale to opravdu klidně zaměstnávají celá oddělení, která pracují na něčem, co ta společnost vlastně vůbec nechce? A když ten nechtěný produkt/průzkum dokončí, tak si ho nechají patentovat, protože...prostě jen tak? Nebo je to od nich ryze altruistické a ten systém si nechávají patentovat proto, aby ho pak zamkli na sedm západů a nenechali nikoho ho použít? Fakt mi to uniká, nějaké nápady?
    • Ano, ve velkych korporacich je spousta oddeleni, ktere pracuji na tom, jak vydelat co nejvic penez a je jim uplne jedno jakym zpusobem.
      • jamar28
        No to je mi jasné a dává mi to smysl. Ovšem EA se teď kroutí a tvrdí pravý opak - tedy že šlo jen o průzkum a že to žádná jejich hra nemá.

        Btw všimněte si, že použil přítomný čas, neřekl, že to nepoužijí u dalších her.
        • Tj, mluvci unicredit taky uz tejden tvrdi, ze to funguje, ze ze problemy muzou mit jen (tisice) jednotlivcu ...
  • Ako som už písal je to právne napadnutelne z rôznych dôvodov.
    • No pokud si odsouhlasíš souhlas s jejich "novými" podmínkami před instalací hry, jsi v tom ;)
      • to nie je uplne pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit