Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Zach Wilson (Level Designer ze zaniklého Visceral Games) prozradil, jak těžký je vývoj hororových her - nákladný Dead Space lidé milují, ale protože je příliš děsivý, nekoupí ho.

    Nebo ho koupí a pak nehrajou, no jasně a proto vlastně museli zavřít krám - prostě hororové hry jsou hroozně nevděčné téma ahááá tak tojoo, Dead space byl celkem jako blesk z čistého nebe, skutečně parádní záležitost ( když si vzpomenu na operaci oka a legendární skleník - potom ta příšera co se musela rozpustit v peci atp...)

    Tak ne opravdu si nemyslím že by to lidi netankovalo a safra i ten mobilní nebyl nejhorší.
  • Lukass
    Planuju koupit novo grafiku, a zajimal by me nazor na vyrobce Gainward, konkretne GTX 1060 6GB od tohodle vyrobce. Cena je velice slusna
  • jamar28

    Announcing Mass Effect: Annihilation

    V člověku i přes rozčarování z Andromedy hrkne a pak zjistí, že je to nějaká povídka...Ach jo. *7* Já jim ten fail snad nikdy neodpustím.

    http://blog.bioware.com/2017/10/25/mass-effect-anihilation/
    • Jack1947
      No možná až se jednou rozpustěj určitě jo *3*
  • Jack1947

    Wolf je venku!

    44gb to se dá *5*
  • 0011
    Padlo embargo a na metacritic se vyrojili recenze na Super Mario Odyssey - 97, celkově na 7. místě a zatím je výše než nová Zelda (13. místo), teda alespoň prozatím. Web konzolista už má recenzi tak doufám, že nás nenecháte dlouho čekat *4*
    • Femto
      U Zeldy jsou ty recenze víceméně +- adekvátní, ale dle mého je to spíše 9/10 hra, ale budiž, tomuhle tedy úplně nevěřím, Switch sice mám, ale Mario mě úplně netáhne.
  • skaven

    MSI Armor GTX 1070 8GB OC

    predam, kupeny v 6/2017 v czc.cz, tj 6/2020 zaruka. ma niekto zaujem? 410€+postovne (pozrel som si pravidla diskusii, predaj nieje medzi zakazanymi pravidlami)
  • Khanemis

    Dark Train na Itch.io

    Kdo ještě nehrál oceňovanou českou hru Dar Train (tady na Games 9/10 od Lukáše - autor mluvil o ývoji i ve fight Clubu #301), tak je nyní v rámci jejích výročních oslav nyní na itch.io zadarmo (či za jakoukoliv cenu, kterou kdo dá) i se soundtrackem:) Tak třeba to bude někoho zajímat. https://itch.io/s/8442/dark-train-1-year-celebration
    • Urcite doporucuju alespom zkusit. Ta hra ma opravdu neopakovatelnou atmosferu.
    • ucho
      a za 0,5 dolaru Steam klic.
  • nekromant33
    čím dál lepší
    • ucho
      ušetřit s eonem až 22 %? to se mi nějak nezdá, to zavání klamavou reklamou.
      • SalemCZ
        Není to klamavá reklama máš tam totiž slovíčko AŽ.
    • Draken69CZ
      To ještě jde, nedávno tu byla ženská co si matlala xicht šlupkou od banánu *15*
  • MickeyMutant
    Forza Motorsport like a boss
    • Až mi ukáže, jak lítá v Microsoft Flight Simulator na svém Airbusu A380, tak se můžem bavit. *4*
    • risa2000
      Konečně. Naco kupovat drahý volant od Fanatecu nebo kokpit, když si můžu jako ovladač připojit svoje lambo. *1*
    • ringmancz
      fake, má Lambo, ale hraje na Xboxu
      • PreidaQ
        Vzhledem k popisu "I modded my lambo to work as an Xbox controller" mi to připadá spíš jako true.

        Ale především mi to připadá jako mírné nevyužití potenciálu toho vozu.
    • Lukyz
      Achievement unlocked
      G1000 - Overkill
  • skaven
    stronghold HD na gog.com este 44hodin zadarmo
    • Jack1947
      Nejlepší je že když je zase něco zadara, zjistit že už to zase mám *7*
    • Johnny
      Diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit