Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to podstatně lépe než Beyond a zdá se, že volby ve hře budou mít řadu různých (a vážných) následků. Osobně jsem zvědav, jak jednotlivé následky spojí dohromady, protože jedna věc je udělat hromadu dílčích rozhodnutí rozdělených do slepených epizod a zcela jiná věc je spojit to tak, aby to mělo vliv i na události mezi sebou.

    Škoda, že takto nevypadají hry od Telltale...
  • Jsem rád, že se některá studia snaží do her přidat i něco víc než jen arkádové střílení.Kde hra není jen zábava, ale může vám dát i něco jiného. Příběh nebo vnímat pocity které bychom normálně nemohli cítit a v některých případech raději nechtěli ani zažít. Chápu že to nemusí být pro každého o to je to obdivuhodnější a příjemnější, že taková studia existují *14*
    • https://www.youtube.com/watch?v=Yy44s_de15Y
  • a dohraje se to zase samo? *4*
  • Quantic Dream už po té poslední slátanině Beyond: Two Souls nevěřím ani prd. Mají zázemí, rozpočet jako prase, můžou si dovolit cpát slavné xichty do her a maximální podporu od Sony...

    ...jenže taky mají Davida Cage a ty jeho hovadiny v příbězích, kterýma se snaží zamaskovat svoji naprostou neschopnost napsat scénář, kterej by dával smysl. Tak plácá páte přes deváté a stejně má kvanta fanoušků, co jsou schopní vás pomalu zabít za to, že o těch jeho splaškách napíšete jedinou negativní věc.
    Po technické stránce, jsou jejich hry vždy špička, ale jakmile nad nima začnete trochu přemýšlet, tak konečná, neužijete si ano h8vn8...
    • Jsi uplne mimo. Zrovna hry od Quantic Dream jsou ve srovnání s konkurencí dělané s naprosto minimálním rozpočtem.
      • Jack1947
        Ne má pravdu hry dobré ale nesmí to dávat tomu Cagovy ten prostě neví co má napsat za scénář. Aby se dal dobře převést. Mimoto ujel jednou třeba u Detroit tolik neujede...
    • Jack1947
      Beyond byla hra co vyvolávala rozporuplné pocity , Heavy Rain ale za to byl parádní až jsem čuměl co vymáčkli v roce 2010 z PS3 *8* *5*
      • Škoda že tolik už nevymáčkli i ze scénáře...
        • Jack1947
          To je diskutabilní, navíc jsem to dojel jen jednou aůe co by sis představoval ? Fahrenheit někomu se nelíbil v druhé polovině protože už to začlo být moc přitažené a jo ten jsem ani nedohrál - to jsem si tehdy stáhl SAVE a ani potom jsem to nedohrál.
  • MiMo
    je to ten stejnej barak, kde bydlel Ethan Mars v Heavy Rain? Vypada tak
  • Já se na to mooooooc těším *14* *14*
  • Opět z toho dělají epos a beztak tam zase budou quick time eventy o vyhýbání se slupce od banánu.
    • Interaktivny film zalozeny na QTE. Viac film, menej hra. Verdikt? Vyborna vec. Nadaval som na Until Dawn - kravina QTE, potom to bolo zadarmo na PS Store, od nudy som to vyskusal. Pani.. ten zaner ma vela co do seba. Potom su hry kde to moc dobre nefunguje (Order 1882). Ale detroid vyzera byt na ten prvy scenar.
      • Nevím, proč by se do tohohle žánru měl vůbec navážet. Já jim taky nekafrám do her, o které bych si ani kolo neopřel a oni si je zvesela hrají.
        Hry už dávno nejsou jen o gameplayi a můžou vyniknout jako umění, scénářem, grafikou, stylem, vtipem. Nějaký gameplay mě od tohohle často zbytečně zdržuje a odvádí pozornost. Chystám se pustit do nového Wolfa, tak jsem zvědav, jak to dopadne, když kosení AIček je pro mě otravnější než návštěva zubaře.
  • Amylee.Anderson
    To vypadá hodně dobře. Ale je to exkluzivita, co? :/
    • Amylee.Anderson
      Můj dotaz byl čistě informační a PS4 právě kvůli exkluzivitám plánuju koupit, jenom na to musím našetřit. Se tady zase hned nevzrušujte a vyndejte si svoji milovanou platformu ze zadku.
      • Mart9
        Vždyť si k tomu napsala křivej ksicht, takže to byl informační dotaz, ale zrovna nadšení z toho faktu tam cítit rozhodně nebylo. Šetřit si měla minimálně už dva roky.
      • PLuto.petr
        Moje odpověď byla taky informační. Detroit si rád zahraju, ale určitě si kvůli tomu konzoli kupovat nebudu. Maximálně si ji od někoho půjčím, jako jsem to udělal s Heavy Rain a Beyond... Rád se vracívám i ke starším hrám a zrovna tyto dvě bych si rád zahrál, ale bohužel...
        • Však v pořádku, někdo si konzoli koupí aby se mu na ni prášilo, někdo je socka a přijde za tímhle člověkem z prosíkem o pučení.
          • PLuto.petr
            Nejsem socka. Ale dosud nebyl jediný důvod kromě Heavy Rain a Beyond, abych si jakoukoliv konzoli kupoval, aby mi tu pak v baráku strašila a jen se na ni prášilo. A když bych si pak chtěl zahrát Detroit, stejně bych si musel koupit/půjčit jiný podobný "krám"...
    • Mart9
      Naštěstí je to exkluzivita pro hrdé majitele PS jako jsem já. Žádné brečení není na místě.
    • PLuto.petr
      Bohužel, je to exkluzivita.
    • Naštěstí jde koupit ať už použitou anebo novou PS4 za pár peněz, takže pokud chceš, zahrát si to můžeš.
      • A podpořit tím tento systém exkluzivit....
        Zlaté PC.

        Navíc dnes jsou již konzole staré a věci na tom vypadají hůře, oproti roku po vypuštění konzolí..Nehledě a x let stejný výkon.
        • Dříve než se tento trend exkluzivit rozbije snížením poptávky, tak už tady ani nebudem. Proto pokud chcete hrát a máte peníze, tak kupujte. Já si kvůli těm exkluzivitám PSko pořídil a nelituju. Jó, už se mi na něj sice půl roku práší, protože co můžu, to hraju na PC, ale stále mě tam nějaké exkluzivní hry čekají a na Detroit se třesu jak malej kluk :) Těch her je opravdu mnoho, že koupí PSka člověk moc neprohloupí, i když jde o stupidní pomalou konzoli.
        • PC nema exkluzivity v podobe sandbox survivalu, rts atp?
        • Já klidně ten systém exkluzivit rád podpořím, protože přeci jen taky by byla menší šance, že by tyhle hr vůbec vznikly bez zafinancování studíií jako jsou Naughty Dog, ucker Punch, Quantic Dream atd. a jejich ekvivalenty u MS a Nintenda. Alternativa je prostě, že si hru nezahraješ, pokud se budeš teda držet jen té své jedné krabičky.

          PS4 + hry bych si koupil i kdybych ještě vůbec hrál na počítačích.Protože jakože fakt nebudu pak akorát brečet na fórech, že zlej Sony/MS/Nintendo si dovolujou vydávat svoje hry, který sami financujou pouze na platformy, který vlastněj a ne na konkurenční.
          • Kompost
            divne je ze ako korporacia nepremyslaju na maximalizacii svojich ziskov. z tohto hladiska by davala zmysel casova exkluzivita a nie absolutna. samozrejme je logicke najprv podporit vlastnu platformu, ale vyhradne vydanie len pod nou zas tolko ludi nedonuti si napriek vsetkemu kupit dalsi hardware. drtiva vacsina populacie sa bude drzat "jen té své jedné krabičky" ci uz z financneho alebo ineho dovodu. a tak idu s exkluzivitami sami proti sebe.
            • Pokud máš už několik titulů vázaných pouze na jednu platformu, tak tím docela solidně motivuješ hráče do té investice jít.. Navíc za 7k už to je hodně muziky, za stejnou cenu bys měl na pc platformě těžkej low-end, to že to pak zaplatíš u konzolí na hrách je už věc jiná.

              A na to že nedokážeš pochopit absolutní exluzivitu ti povím jen jedno, prestiž.
            • Ale prosim te... vetsina lidi uz ten HW davno ma *7*
    • sleepless
      Je, no...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit