Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by to byl příběhový single, tak super. Mapky do MP (ještě za prachy) mě moc nevzrušujou.
    • Jn, nějakou minimisi, atentát na Himmlera. Upřímně tohle CoD ve mně vzbudilo největší zájem od dob MW nebo CoD4, tak doufám, že ten SP bude stát na to. Na MP jim sere pes, to nemá význam.
  • Single COD WW2 bude určo supr a top. Ale jestli udělaj z československých parašutistů černochy, co se snaží zlikvidovat Heindricha hispánského typu, tak to bude trošku přes čáru. *15* *15* ...Ale věřím tomu, že spousta mladých černošek vždycky chtěla být mladou německou nacistkou v uniformě. *15*
  • a nebudou ti černošští odbojáři trochu nápadní?
    • budou, ale to je jedno, hlavně aby to bylo genderově vyváženy... *13*
    • Černoši v USA chodí do kostela velice často. Takže černoši vcházející do československého kostela, taktéž nemohou být nápadní. *15*
  • Jsem rad ze jsem videl i gameplay. Kdyz jsem videl ty cutscenovy trailery tak jsem si rikal ze bych si to mozna i poridil :D
  • cemu se divit? v dnesni dobe je rozsekani cely hry na mensi casti, davkovanych v pravidelnych intervalech ve forme DLC normalni. zajisti si tim, ze se o ty hre bude porad prubezne mluvit a kdyz se o necem mluvi, ma to reklamu a je to v podvedomi hracu. o cem clovek necte/nevi si nekoupi. takze diky DLCckam mame tu hru propagovanou na game webech po cely rok a vice.
    • Tohle mě vždycky fascinuje, hra ještě ani nevyšla, ale už připravujeme DLC. Který už je mimochodem dávno hotový. Je vidět, jak ekonomika a strategický marketing za ty léta pokročil. Před 20ti lety by to nikoho ani nenapadlo.
  • janchor
    Tři králové, to by bylo!
    • Ice Cube?
      • https://cs.wikipedia.org/wiki/Tři_králové_(protinacistický_odboj)
        • já vim, v TV bězěl i seriál, ale verze s Ice Cubem by se do COD hodila taky

          https://www.csfd.cz/film/11500-tri-kralove/prehled/
  • Takže to ještě nevyšlo a už bude DLC. To se divím, že se ještě najde ochotný zákazník, který je v tom podporuje.
    • Jack1947
      Preorder collectors edition ti nic neříká ? zvažoval jsem ale za 2399 nějakou plechovou krabici s mapou a kulkou nebo co to je teda nic moc.
      • Pre-order je zlo. Prakticky kupuješ zajíce v pytli, a aby tě navnadili, tak ze hry něco vythrnou a dají to jako exluzivitu bokem. Rozhodně to není praktika hodná podporování. Vzpomeň si třeba na Strongholda 3 a slavný pre-order. To bylo breku, když spadla klec a hráči zjsitili co si vlastně dopředu koupili.
    • JamesFaith
      Ano, je opravdu šokující, že si někdo dokáže rozvrhnout a naplánovat práci na víc jak týden dopředu.
      • Datadisky se řeší z pravidla až potom co se vydá hra a dobře se prodává. Cokoliv jiného je jen snaha dávkovat obsah a nechat si extra zaplatit něco co už mohlo být v základu.
        • wenceslaus
          Pravda. Celé studio má trávit dny po vydání sezením u SteamSpy a pozorovat počty prodaných kopií. Dokud to není přes milion, nikdo nesmí pracovat!
        • JamesFaith
          Tohle je snad datadisk?

          A jinak i datadisky se v obecné rovině řeší i během vytváření hry, jen menší studia si na nich nemůžou dovolit začít pracovat moc brzy, zatímco ta velká můžou práce rozjet už dřív s tím, že to v ranné fázi utnou, jak se stalo třeba u ME: Andromedy.
  • XorxoxTalarius
    No mam pocit ze kdyz mi hra nabidne hrat za cerneho Polaka nebo Cecha ktery v odboji bojuje proti cernym nacistum, tak mne tim k nakupu rozhodne nepresvedci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit