Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pises ze lepsi jak mys to neni a myslim ze zrovna ovladani kamery je intuitivnejsi na gamepadu ale mas pravdu. Je to jen pocit :D
    • Hoši, a co takle volant, s poradnym feadbackem, ať ty skaly a blato realne cejtim v rukou co vy na to...
      • Hru jsem v teto podobe jeste nezkusil, sice tam uz je pohled z kabiny, jenomze pokud je absence funkcnich zrcatek, hrani s volantem postrada smysl. Taky je otazka nakolik je podpora volantu dotazena.
        Melo by to smysl, kdyby byla moznost virtualnich zrcatek, ktere si do pohledu kabiny umistite kam chcete a natocite jak chcete. Pripadne by jedno mohlo fungovat jako kamera nahrazujici partaka napriklad pro pripojeni privesu. Hrat to ale s volantem pri pouziti vnejsi kamery je alespon pro mne o nicem.
        Ta hra je svym zpusobem revolucni, skoda ze nedotazena. Se docela tesim az se fyzika takove urovne dostane do rally her. *3*
        • On je tam ten pohled z kabiny ? To měl byt přece post-launch content, pokud mám správné info tak na tom se ještě bude dělat (dostali spoustu feedbacku tak se uvidí).
        • 99% lidí se vyseká v první zatáčce a auto bude ve stavu nepojízdném.
    • 2Okes... promin to bylo na tebe. Musel jsem se odlogovat a po odlogovani to zrusi reakci a ja na to zapomel. Podruhe...
  • Tim by se to asi dalo vysvetlit :D
  • Nevím, už při tom Tech Testu bylo jasné, že na tej hře nic jiného není krom předělaných map. Já Pavlovi přeju, splnil se mu sen, na druhou stranu mě jako koncového uživatele zákulisní tahanice nezajímají a z tohoto podledu je ta cena přemrštěná.

    Otázka na vlastníky:
    Fixnul Pavel už ten low gfx mód nebo pořád mizí objekty ?
  • Fanda teréňáku si připočte dva body
  • Budou davat náky mody na konzole?
  • Zajemcum o tuhle hry doporucuju na hrani gamepad. Kamera je z gamepadem znacne poddajnejsi a navic KB+M neumoznuje jizdu na pul plynu coz proste casto bahno a brody vyzaduji. Co se ovladani tyce doslo ke zlepsenim (napr. quick winch) ale perfektni urcite neni. Kamera funguje pro to co dela dobre protoze se casto potrebujete podivat doslova pod kola a je to opravdu jen o trose zvyku.
    • Na půl plynu ne no, ale na 1/3 a 2/3 ano ;-)
    • Jako skoro všechno ve Spintires i podpora gamepadu je udělaná polovičatě, je to jen emulace kurzoru a pohybů myši.

      Ovládání prvků se může zdát rychlejší, protože je tam snapování kurzoru, ale lepší jak myš to není.
      • Nejak nechapu co tim myslis. Pohyb kurzoru mysi je uplne od ovladani gamepadem oddeleny a kamera je proste s gamepadem intuitivnejsi a jednodussi na zvyk. Hra s mysi neni v nicem rychlejsi ani pomalejsi. Osobne jsem za celou dobu co to hraju necitil s gamepadem potrebu po ni sahnout a to jsem opravdu zarytej mysar.
        • Nejsem teda zadnej tester ale zatim jsem proste nenarazil na situaci kdy by gamepad byl v cemkoliv pomalejsi nebo by ovladani s nim drhlo a vubec by me z gameplaye ani nenapadlo ze to ma udelany takhle.
          Takze mozna pokud vam vadi ze gamepad jenom simuluje pohyb mysi a klikani tak pouzivejt KB+M. Ja proste u tyhle hry preferuju gamepad :D To je opravdu neco co se mi stava jen velmi vzacne.
          • Neřekl sem, že gamepad je horší nebo že mi vadí. Napsal sem, že je gamepad jen emulace myši takže nemůže být lepší než myš.

            Prosím neplést fakta a pocity :-P
        • >je to jen emulace kurzoru a pohybů myši.

          Gamepad není oddělený, jen emuluje pohyby a klikání myši (i ovládání kamery), podpora Xinput gamepadu není nativní (což je taky jeden z problémů co se nefix).

          Nativní ani být nemůže, ten UI framework na to není dělaný.
    • Me prijde kamera naprosto tragicka i na gamepadu.
      • Njn ja si na ni zvyknul a nedela mi problemy a to jak na gamepadu tak na KB+M... ale pamatuju ze jsem s ni v puvodnich spintires taky zezacatku bojoval.
    • Na PC existuje i volant...
      • Volant existuje i na konzole :D
        Ja jsem volant nezminoval protoze mi prijde na tuhle hru mozna az zbytecnej ale pokud to chces mi realistictejsi tak proc ne podpora tam je. Ja jen u volantu proste rad koukam zevnitr a tim bohuzel u tehle hry tak nejak o neco prichazis.
  • Mohl by byt zase gamesplay s janchorem... za mne minimalne tehdy jeden z nejzabavnejsich tady na games *5*
  • Trochu se divým, že v textu vůbec není zmíněno o co se vlastně jedná. Není to ani tak nová verze, jak spíš přechod pod jiného vydavatele po tahanicích z minula. Tohle je původní hra + facelift a patch, ale bohužel za cenu nové hry, což je zejména pro vlastníky původní hry docela podpásovka.
    • "původní hra + facelift a patch"
      + novy auta
      + vylepsena fyzika
      + nova mapa
      + novy herni mod

      Ne ze by toho bylo takovy kvantum ale porad myslim ze na mensi DLC by to urcite stacilo.
      • Auta sou ze Steam Workshopu, fyzika kde ti malinkej šutrák odrovná osmikolku taky není o moc lepší než v původním Spintires a mapy sou mírně předělané aby se dali líp hrát.

        To je asi tolik snahy a contentu jak na 0.99€ DLC a ne na 15€ hru.
        • Na takovou situaci s kamenem jsem zatim fakt nenarazil a to uz jsem jich peknejch par prejel.
          • Tj. třeba proto, že si jen normálně jezdil, kdežto já to testil a reportoval :-P
            • @Andrei: Nevím, jestli ti moje čeština dělá problémy nebo si jen skipnul jeden příspěvek, ale:
              Drasťa:
              ..
              + vylepsena fyzika
              ..

              Já:
              ..fyzika .. není o moc lepší než v původním Spintires..

              Prosím pěkně, pokud chceš takhle stupidně reagovat, přečti si aspoň celou konverzaci :3
            • takze tester nadava, ze je to zle lebo narazil na chyby? WTF clovece, ty musis byt riadny kkt
            • Tak tim by se to asi dalo vysvetlit :D
    • Ruafa
      Hra vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One a pokud původní verzi vlastníte na první jmenované platformě, můžete pořídit MudRunner o polovinu levněji.
      • O tom vím, ale nic to na věci nemění. I tak je 15E dost za prakticky dokoupení podpory.
        • ne to je ve svete podpor uplny h*vno
          • pravda, ale tady se nejdená o to že by si kupoval OSOBNÍ podporu která bude u KAŽDÉHO individualně řešit jeho problém že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit