Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    gog slevy

    zkouseli jste nekdo na gogu koupit tu "Star" za 3 dolary? Co jste v tom meli za hru?
    • ucho
      obyčejný gambling. malá šance, že dostaneš něco, co ti udělá radost. seznam her tam najdeš na fóru. a jinak mi to přijde stejně nebezpečné jako lootboxy. aneb jak zkusit někomu prodat "překvapení", které třeba ani nechce.
  • Inquisitor

    Grim Fandango Remastered

    Na gogu zdarma :)
  • SalemCZ

    V Kingdom Come: Deliverance mikrotransakce nenaleznete.

    v Kingdom Come: Deliverance český dabing nenaleznete.
    • Já myslím, že věcí, které tam nenalezneme, je tolik, že by se snad raději mělo psát o tom, co tam nalezneme. *4*
      • SalemCZ
        tak napíšeme článek 100+ co chybí v Kingdom come
        • ucho
          mne tam nejvic chybi zima. proste zasnezena krajina. to by teprve bylo neco.
    • jamar28
      Jak poslední dobou poslouchám moderní dabing, tak mi to už ani nepřijde jako škoda. Dobrých dabérů je tu už taky jako šafránu.
      • Jack1947
        Protože taky jich dost už umřelo, navíc dneska se většina filmů nesmyslně předabovává a pak to zní docela hnusně. Jinak jsem slyšelů furt lepší český dabing než slovenskej a to říkají sami slováci. Přesně navíc by semuselo vybrat jen kvůli dabingu ještě jednou tolik a o kvalitách nelze mluvit.
      • Inquisitor
        Pravda, ale zase na druhou stranu mi tam ta angličtina nějak nesedí. Chápu všechny důvody proč jí neudělali. Je to jenom můj pocit a je to škoda, že člověk nemá na výběr.
        • jamar28
          Je no, ale je mi jasné, že kdyby fakt ten dabing vzniknul, vypnul bych ho po 5 minutách. Zkus si pustit nějaký moderní film s dabingem. Nějací dabéři jsou ještě dobří, ale spíš ti starší. Jenže tady budou hlavně mladé postavy.
          • Inquisitor
            Je to možný. Dlouho už jsem žádný film s dabingem neviděl, já mám osobně radši originální znění. Ale je mi jasný, že to dneska žádná sláva nebude.
            • jamar28
              Na nějaký jsem koukal nedávno, za boha si nevzpomenu na název, ale říkal jsem si, že to snad dabují malé děti.
    • Jack1947
      Ty hajzly tam taky nebudou... *7*
      • MickeyMutant
        Za hajzly tam budou Kumáni a Zmikund, šelma lucemburská, ryšavá.
  • MickeyMutant

    God of War - Days Gone - Ghost of Tsushima

    Youtube nabízí jednu užitečnou funkci přes pravou myš. Jmenuje se "copy video URL at current time". Kdybys ji, bleskaři, v odkazech využil, tak čtenářům nebudou skákat tři různé bleskovky na začátek stejného tříhodinového PSX videa s latentní pobídkou Hledej, šmudlo.
    • braveman
      Však sis již určitě všiml, že tuto funkci za normálních okolností využívám docela hojně. Během tohoto víkendu se toho událo skutečně hodně a v průběhu přehrávání psx videa jsem si nezaznamoval časy, kdy byla daná informace zmíněna a na zpětné dohledání zkrátka nezbýval čas. Odkazy již od včerejšího dne vedou přímo tam, kde byla informace zmíněna.
      Btw: Tuším, že se tím stáváme celosvětově jediným médiem, které takto na daný okamžik z PSX ve videu odkazuje *1*
      • MickeyMutant
        Jestli jste první, tak by se slušelo o tom zpravit Džejdýho. Ať pukne.
  • jamar28

    Detailně představená mapa k nové Total War hře

    https://www.totalwar.com/blog/thrones-campaign-map-reveal
  • Jack1947

    Vyšla PC, PS4 a Xbox One demoverze hry The Evil Within 2.

    Člověk se občas musí kouknout do kalendáře jestli je skutečně rok 2017, protože demoverze se zase začínaj vracet... nebo co se děje *8*
    • jakubc
      Demoverze není nutný moc řešit, zbytečná práce navíc pro vývojáře, od té doby, co Steam zavedl refundy.
      • Jack1947
        Jo to jo refund se nedá dělat donekonečna ale *3*
    • Lukass
      A jake vyznam ma demo mesic po vydani hry? Jenom jeden, a to marketingovej.
      • A jekej význam měly dema při vydání anebo před vydáním hry? *7*
        • Lukass
          Moznost zkusit hru, zkusit optimalizaci, vim to muzes i ted, ale vydavat demo po vydani hry, to je proste z krizkem po funuse.

          Okusit hru a nasledne porovnat s recenzemi, a ohlasy hracu, urcite je lepsi hrat, vydat, demo pred, nez po vydani hry.
          • Jack1947
            Jn dneska je to bohužel tak že když ty hry se prodaj málo tak je demo...
  • B.o.b

    Mafia 2

    kluci prostě umí pobavit ne že ne *1*
    https://youtu.be/Vi9TDgr9qUk
  • Jack1947

    PC verze Okami HD nabídne podporu klávesnice a myši, počet fps bude uzamčen na 30.

    Posléze zase vyjde patch kterej to odemkne na neomezeně *7* nebo ho spraví nějakej šikula ten unlock.
    • 30 FPS ... o to asi v téhle hře stejně nepůjde ....

      Tak nevím , nevím ... OKAMI jsem viděl hrát několikrát ale rozhodně mne nikdy nechytla potřeba poskakovat s vlkem z Trona kolem stromu a nepomohlo tomu ani mumlající okolí ve hře :/ . Kdybych byl fandou , asi bych jej měl už několikrát dohrané na emulátoru ... no nejsem si vůbec jist jestli PC verze bude tak prodávaná jak dozajisté marketing zamýšlí : / .
      • Jack1947
        Většinou několik let staré porty her na které se zapomělo budou prodávané celkem dost...
        • Tohle není Crash

          No neřekl bych , že zrovna na Okami se zapomnělo . Stejně jako Shadow of the Colossus a ICO patří do zlatého fondu PS2 .... Tak no , každý si doma určitě nedělá sbírku toho nejlepšího co může na své letité konzoli zahrát . Ovšem gameplay ... dnešní hráče asi neosloví stejně jako mne neoslovil už tehdy .
          • Jack1947
            To tak být nemusí na pc moc podobných her nevychází... třeba mě to taky nikdy moc nezaujalo ale nemusí to tak mít každý.
  • ucho

    PS Store Vánoce

    co zatím říkáte na vánoční slevy na PS Store? za mě celkem nic moc. a ten Assassins Creed Origins mi přijde ve slevě jako prasárna. hra je venku teprve měsíc a půl. nepřijde mi to fér vůči lidem, co si to koupili hned v době vydání. vydavatelé prostě lidi nemotivují k tomu kupovat něco hned, spíš spoléhají jen na to, že to lidi koupí, protože to chtějí hrát co nejdřív, a za to si lidi tedy připlatí. podle mě tím lidi učí nekupovat hry hned.
    • PS Store je po změně jeden velký hnus , slevy schované a akční ceny aby člověk hledal .....

      No zdá se mi , že po zdražení a následném firmware update to šlo s celým PS Store přesně tam , kam jsem tehdá prorokoval .... Koukám na jeden vzhled snad třetím měsícem , měsíční PS+ hry abych proklikával v několika oknech a celkově se mi zdá , že slevičky nějak flákají a DEAL aby člověk vybíral extra :/.
      Popravdě nebýt mailu , taky bych si těch 12 vysloveně akčních vánočních slev asi nechal utíct ...
      Zatím u mne bodoval GOG s Wing Comanderem , Arx Fatalis , Panzer General 2 a Robinson Requiemem , Steam zalaškoval s výprodejem Steamlinku a Sony ... to nic opravdu extra zatím nenabídlo .
      • ucho
        jako je pravda, že PS Store má ty slvevový akce záludný. aby nahnal procenta, hru vždy jakoby zdraží, ale cena je kolikrát normální a ne vždy nižší než předchozí akci. někdy jsou to takové akce/neakce.
        • Mart9
          Ono je snadný si vždy ty jejich akce porovnat s cenami eshopů na Heurece. Většinou je to tak, že při jejich akci nabídnou cenu, jakou standartně nabízí eshopy. Ale někdy mají pěkné slevičky.
          • Se slevičkama z PS Store se to má vždy tak , že buď je to moc dobrý deal pro oba , nebo prostě sleva kterou nechcete ani zadarmo :/ . Spíš se vyplatí sledovat Heuréku a podobné v dobách akční nabídky , protože mnohé Eshopy v době akce na PS store jdou dolů i s cenou fyzických médií a pak je to o tom jestli máte raděj vrabce v hrsti než... ( i když v době 20+ GB updatů asi ani to fyzické médium není tím čím bývávalo :/) .....
      • Mart9
        Vůbec nechápu, jaké změny myslíš a už vůbec ne, co máš za problém. Laskavě se dívej do storu přímo v PS. Vše krásně přehledné, DEALS na jedné stránce, PS PLUS hry na jedné stránce. Naprosto žádný problém.
        • Ano logiku to zatím stále dává. Jen snad ... Dříve to bylo mnohem lepší a PS+ bylo dostupné přímo z kořenové nabídky, žádná reklamní stránka co tě má přesvědčit o superlativech programu PS+ v kterém již jsi , a na které si teprve musíš překlikat na hry v PS+ pro tentro měsíc ...
          O tématických akcích s vlastním pozadím a nabídkou ani nemluvě , to co tam vidím už několik měsíců mi připadá jako by začali šetřit i na vlastní prezentaci v obchodě ......
    • Mart9
      Je to naprosto fér. Člověk, co má tu trpělivost počkat si na slevičku, by ji měl taky dostat. A kdo tu trpělivost nemá, tak prostě zaplatí víc.

      A za sebe těm ovečkám, co do her vkládají tak obrovské peníze, děkuji. U Kingdom Come a tenisových her v příštím roce se taky tak zachovám.
        • MickeyMutant
          Veka je major.
          • Jack1947
            Přesně jako jeden z mála (nikdo) byl v armádě takže ví jak to tam chodí, myslím že si zaslouží velkej repres... teda ehm resp3kt.
            • Nikdo byl kdo?
            • *1*
            • Veskoslav
              A za co? Velký respekt zaslouží akorát tvoje učitelka češtiny, že tě nezabila.
            • Aha maj ne mag..... *15*
        • Ten redakční like moc nechápu.
          • MickeyMutant
            Fakt je, že Mart zaujal správný český vychcaný postoj, který doplnil kapkou hrdosti na svou vyčůranost a špetkou pohrdání pro všechny domnělé blby okolo. Na druhou stranu je paradoxní, že diskuzní hvězdu k názoru na ekonomiku pořizování her tu udílí někdo, kdo dostává hry zdarma v práci. Kabaret.
            • Mart9
              Ronox: Kdy už konečně přijdeš do Fight Clubu?
            • MickeyMutant
              I víc, ale nechávaj si je pro sebe a mimo redakční tým nic nepouští. Externisti o tomhle obvykle ani nevědí. Smůla, Davide*9*
            • Ronox
              Ty si myslíš, že redakce dostává například 8 klíčů od každé hry a tím pádem je mají všichni redaktoři zadarmo?
        • Mart9
          A proto říkám, že těmto ovečkám děkuji.

          Ten redakční like se mě ale dotknul *13*
  • Tak je venku Titan V (Volta), prej 15-20% narust vykonu a cenovka 2990 dolaru. Pro obycejneho smrtelnika nedostupne... *1*
    • madPav3L
      Také to není karta pro normálního smrtelníka, to je pro jinou skupinu lidí... plakat na tom nemá smysl, člověk akorát ze sebe dělá blbce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit