Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven

    ad Meltdown

    zacinaju vychadzat prve testy aj pouzivatelov. CPU heavy hry su podla vsetkeho zasiahnute tiez. znizili sa minimalne fps.
    https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/7obokl/performance_impact_of_windows_patch_and_bios/
  • jamar28

    Nejoblíbenější hry Elona Muska

    Kerbal Space Program - nepřekvapivě. Prostě hardcore gamer, nebavilo ho čekat na další podobný simulátor, tak vzal věci do vlastních rukou. *15*

    http://www.businessinsider.com/elon-musk-favorite-video-games-2017-6?r=UK&IR=T/#warcraft-8
  • victor

    Podle zdrojů Gematsu a GamePress se údajně blíží remasterovaná verze Burnout Paradise na PS4 a Xbox One.

    Ale ne ! Proč zrovna tenhle mizerný openword díl , který postavil Burnout vzhůru nohama ? Já bych si rád zahrál dvojku , trojku čtyřku ... jenom ne zase proklatý Paradise :/
    • Mart9
      Jezdit tam byla chvilková slast.
      • Jezdit tam bylo hlavne brzo urputna nuda. Jizdni model byl prisernej i na arkadovy pomery. Porad dokola se clovek honil do omrzeni po stejnejch silnich a ani ty bouracky ve vyskedku nebyly zadna velka slava.
        • Mart9
          No vždyť říkám... První dojem skvělej. Hudba, pocit z jízdy, bouračky... Paráda. Ale trvalo to jen chvilku.
        • victor

          Paradise lost

          No to mne právě dostalo v multiplayeru ... letiště a banda dětí s načítovanýma autama/motorky měli jen masochisti / se tam dokázala půl hodiny navzájem honit (smysl to nemělo , jen se navzájem mydlili ....a asi je to ohromně bavilo :/ No však Online GTA V vypadá většinou naprosto stejně ... hloupě.)
          Burnout bez traffic jam miniher a pořádně brzdící dopravy jaksi postrádal správnou šťávu , a byli si toho autoři dobře vědomi , ale abych si kupoval jejich další hru založenou jen na minihře z pravých Burnoutů .... asi by mi tam potom chyběl i ten zbytek :/ .
    • Moje rec :(
  • Tilwaen

    Civ VI + 2 DLC za 12$

    V novém Humble Monthly Bundle můžete pořídit šestou Civilizaci se dvěma DLC za krásných 12$ (~ 250 Kč).
    • ringmancz
      jasný lákadlo na datadisk. jinak já koupil ten lednovej a nelituju, hned jsem začal hrát Sleeping Dogs, po kterých jsem dlouho pokukoval
    • victor

      Kingdom Comme na PS4 -PRE-ORDER – IMMEDIATE PAYMENT REQUIRED

      https://store.playstation.com/en-cz/product/EP4062-CUSA07180_00-KCDPREORDER000EU
  • OPenetrator

    Název hry

    Zdravím, přítelkyně kdysi hrála nějakou hru viděnou zvrchu, prý se tam ovládal nějaký modrý skákací míč. Chtěla by si ji zahrát, ale nepamatuje si jak se to jmenuje a já jsem vůbec nikde nic podobnýho nenašel. Nemáte někdo tušení?
  • jindra.veliky
    to je super, ze Gt bude mit destivy pocasi...to je ta revolucni zavodni hra, o ktery jsem cetl spekulace jeste nekdy po roce 2007? cekani se falt vyplatilo. V prosinci jsem to koupil a druhy den vymenil za neco jinyho...malo obsahu, podprumerna grafika a koukam, ze tam chybi takovy zaklady
  • MickeyMutant

    V budoucnu se dočkáme deštivého počasí v Gran Turismo Sport na většině tratích.

    Na zbytku tratích bude sucho a slunečno*4*
    • len pri pouzivani vloziek allways
  • victor

    V budoucnu se dočkáme deštivého počasí v Gran Turismo Sport na většině tratích.

    Aha a to tam nemohlo být už od začátku aby hra byla konkurenceschopná i ve srovnání se zbytkem závodních her na PS4 ?
  • SalemCZ

    OFF-TOPIC: Našemu kolegovi Lukášovi a jeho kapele dnes vyšla deska. Fandíme!

    Bude příště feat s Vaškem Pecháčkem? https://youtu.be/ZpSKKTvDRb4?t=15m52s
  • Chyby v cpu. https://meltdownattack.com

    Tak uz se jde pomalu s pravdou ven, tyka se to vsech cpu i amd a mobilnich.

    Dobra zprava pro nas hrace je, ze vliv na hry je minimalni, na urovni odchylky mereni trba 2%, takze nic...
    • skaven
      cit:
      "1. Bounds Check Bypass - (Vy)řešeno aktualizacemi softwaru a operačních systémů. Výkonnostní dopad těchto řešení je zanedbatelný. [Tento bod, který lze chápat spíše jako slabinu v softwaru než jako slabinu hardwarů, mohl být využit (zneužit) na veškerém moderním hardwaru (AMD, ARM, Intel), ale byl již vyřešen a nemá citelný dopad na výkon.]
      2. Branch Target Injection - Odlišnost architektury AMD znamená téměř nulové riziko zneužitelnosti tohoto postupu. Doposud se nepodařilo demonstrovat, že by varianta 2 byla využitelná (zneužitelná) na procesorech AMD. [Bod z množiny Spectre.]
      3. Rogue Data Cache Load - Nulová zneužitelnost na hardwaru AMD z důvodu odlišné architektury. [Slabina Meltdown, která se týká Intelu.]"
      • 1. zaplat 2 tisice navic za K procesor
        2. pretaktuj
        3. zjisti ze throttluje
        4. delidni, prijdi o zaruku a dej tam novou pastu
        5. precti si jak Intel nedoporucuje taktovat K procesory
        6. konecne ti to trochu bezi na normalnich teplotach
        7. javascript na pitomym webu ti kvuli meltdownu ukradne vsechny hesla z ramky
        8. ???
        9. profit
        • ad.9 - profit - Intel master race - tj otravovanie zivota ludi v diskusiach

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit