Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nintendo nemam, ale preji mu to. A ostatni klidne zavidte. Jak rekl Jara Cimrman: muzete s tim nesouhlasit, ale to je tak to jedine, co s tim muzete delat.
    • Já Nintendu hlavně přeju, aby se jim konečně povedlo prodat mi konzoli. Jako malej jsem dostal SNES a potom vyšlo N64 s ovladačem pro lidi se 3 rukama, Gamecube pro nikoho, Wii pro děti a důchodce, Wii U pro nikoho a Switch pro lidi, co chtějí hrát na záchodě.
  • Kdyby byla Zelda na PC nebo PS, hýkáte souhlasným nadšením.

    Ale protože je to Nintendo only, plivete, aniž byste hráli.

    Jste fakt inteligentní, gratuluji.
    • snorgrind
      Tak ta zelda je da se rict na PC. Dohral sem to a naprosto nechapu proc sou z toho vsichni tak udelani. Nintendo hry nehraju, kdyz uz neco na jejich platformach hraju tak ty hry co nejsou nintendo. Takze tak nejak pocitam ze se to veze na fanboy/nostalgicke vlne.
      • 0011
        Pokud budu mluvit za mě, je to mimo jiné záležitost hw na kterém to hraješ, což se projevuje i na ovládání zapojením gyra. Nepochybuju že i to se dá naemulovat, ale hru si nemůžeš vzít sebou, ano můžeš si vzít silný notebook, který na plnou baterku při emulaci vydrží tak maximálně třetinu toho co switch a musíš mít gamepad nebo myš.
        Co se týče kvalit hry na tom se neshodneme vůbec. Do těch tvých škatulek nespadám, sice jsem hrál některé starší i novější zeldy(oboje až na 3DS), ale ty mě narozdíl od BOTW nebraly, jinak jsem celý svůj herní život pc hráč a moje nejoblíbenější hra všech dob je Baldurs Gate 2, letošní vítěz je přesto pro mě zasloužený a to jsem loni z žebříčku ve článku nehrál jedinou hru a tou je Horizon. Třeba tě nebaví systemic gameplay, já to naopak mám radši než než příběh vyprávěný animacemi. Gigantické plus je u mě do nejmenších detailů zpracovaný svět, kde mám i po 260 hodinách chuť se do hry vracet a třeba si jenom zajezdit na "snowboardu" a přitom sestřelit pár monster lukem - protože hlavně záleží jak si dobrý hráč, kombinace systémů co jsou ve hře ti umožňují takovou svobodu interakce se světem, že hlavní co tě limituje jsou tvoje schopnosti.
        Tím nenaznačuju že jsi lama jenom že jsi od hry čekal něco jiného a hrál jí jiným stylem, já od hry nečekal nic, jenom jsem věděl, že bude jiná než od dob n64 a dostal jsem podle mě nejlepší openworld všech dob, který sice není revoluční dílo jako třeba dungeon keeper, ale originálním způsobem používá existující mechaniky z desítky jiných her
  • tak Zelda bola jasná.. ono Zelda nie je len najlepšia hra tohto roku ale možno najlepšia hra vôbec za histori herneho priemyslu.... iné roky by hra ako Nier,Nioh,Horizon alebo Persona5 s prehladom vyhravali hry roku... takyto silny rok ohladne hier už zrejme pekne dlho nebude
    • Zajímavý názor...
    • Nikdy jsem zeldu nehrál. Můžu se zeptat v čem je, nebo spíš byla (protože tento díl, jak už někdo psal vlastně není ani moc extra), ta hra tak super? Ani hlavní postava mi nepřijde nějak zajímavá, nějaký dítě v zelených hadrech. Možná tak mezi jrpg hrami byla top, ale tento žánr mě minul, protože je to všechno stejný.
  • Owlboy zůstává nepřekonaný.
  • Takze Red Dead Redemption, Portal 2, Journey, Assassin's Creed IV, Dragon Age: Inquisition, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Overwatch, The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Zaujimave...
    • skaven
      tak DA Inquisition by som dal skor do trapas roka
    • Jojo, připomněl jsi mi, jak jsme se nasmáli, když Portal 2 porazil Skyrim nebo když Journey porazila Dragon's Dogma... tady byla vždycky sranda, až z ní mrazilo...

      Jinak, tu Zeldu jsme asi čekali všichni, no ne?
  • hmm.. nepochybuji o tom, že zelda je v rámci svého žánru nejlepší hrou.. ale opravdu to stačí na hru roku? možná, že jako milovník příběhových her na zeldu koukám příliš kriticky, ale spíš mi přijde, že tuhle kategorii si prostě a jednoduše vyhrát nezasloužila. hra bez příběhu je jako tejden bez neděle.. prostě tam chybí *15*
    • Tak to bys určitě volil za hru roku Nier, že jo kvůli fantastickému story.
    • Mart9
      Zeldu jsem nehrál, ale nemáš si tam ten příběh udělat sám?
      • Zelda příběh samozřejmě má. Jednoduchý, už 1000x omletý, ale každý kdo tu hru skutečně hrál, ví že to naštěstí vůbec není podstatné. Jsou prostě žánry her kde komplikovaný nebo origální příběh není potřeba.
  • Jak už tu někdo psal. Že to vyhraje Zelda bylo jasné a má to svůj důvod.
    Že se to spoustě lidem nebude líbit bylo stejně jasné. Každá velká hra má své hejtery.

    Ale mám radost že žebříček nej ptákovin konečně končí a redaktoři budou mít času se věnovat recenzím.
  • Zeldu jsem nehral, ale volba redakce me neprekvapuje *4*
  • Mám pocit že by tady čtenáři-hráči přijali tuhle anketu líp, kdyby bylo třeba nějaké hlasování pro hry do daných kategorií a pak by hlasovali i o vítěze. Mělo by to charakter a člověk by měl trochu přehled co tu chodí za sebranku *4*
    • skaven
      hlasovanie ale nepovie nic o tom ci je hra dobra, ale ci je hra hravana masou ludi
      • Tohle se nedari treba ani u Oscaru a to ma vetsina filmu maximalne dve hodiny *4* Kdyz jde v nekterych hrat stavit 100vky hodin, tak tezko hodnit kvalitu podle par hodin, ktere si muze dovolit herni novinar ...
        • skaven
          no, myslim, ze po par hodinach clovek zisti, ci ho hra bavi, alebo nie...jasne, nebudes vediet povedat, ze po 40tich hodinach sa ti zda hranie repetivne.
          Som za, aby sa vytvoril system hodnotenia hier, ako je napriklad na csfd. clovek co spravi priemerne tazky test zo znalosti hier moze zacat hodnotit hry. Jeho hodnotenia ale dostavaju vahu postupne.
          • Kompost
            do systemu bodoveho hodnotenia na csfd je zahrnuty uplne kazdy jouda ktory ohodnotil urcity pocet filmov. jedine co vyzaduje test "znalosti" je komentar. neviem kedy si tam bol naposled ale velke percento komentarov je docela zumpa subjektivneho hatu, stupidity a verbalneho exhibicionizmu. nicomu ten system vlastne nepomaha.
            • jamar28
              skaven: Nemáš pravdu. Ten test se ti naopak odemkne až poté, co ohodnotíš 200 filmů.
            • skaven:
              Ne. Na CSFD mají všechny hlasy stejnou váhu.

              A ten test "znalosti" na CSFD je tak primitivní, že to snad musí udělat úplně každý *1*
            • skaven
              ked chces hodnotit filmy na csfd, je tam test, ktory musis uspesne urobit. a po druhe, nie kazdy hlas pri hodnodeni ma rovnaku vahu, mam ten pocit.
  • Tohle jen podtrhuje bidu letosniho roku ...
    • skaven
      ...pise niekto, co hrava Duhove s6x obliehanie..s kamosmi *1*
    • Mart9
      Na PC ano, je nutné si k PC pořídit i další herní platformu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit