Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Far Cry 3 už potřetí?
  • MartinStary
    Drobná poznám Hurk se objevil už ve FC 3 v DLC lovil opice raketometem nebo na ně přidělával bomby, v FC 4 byl součástí DLC také, pokud si pamatuji a ve FC prymal byl pračlověk Urki, který se mu až nápadně podobal, ale nevím proč se ve hrách FC objevuje.
    • Jack1947
      Není to jako Legendární Captain Price ? ( ten tam byl až do doby než ho nahradil Reznov a ten se potom taky vytratil).
  • Nejlépe vypadající FC. A to ze je tam tolik spolecniku k vyberu jsem se dozvedel až teď ve videu. Nadherna priroda, obrovske lokace, burani, poboznej kult plny magoru, velky arzenal, ruzne dopravni prostredky a doufam, ze i zajímavej pribeh. Ale ma to vse, co ja u FPS hry uz nejakou dobu chci (hlavně teda ta americká priroda).
    • šmíra recyklační odpad za předraženej peníz *11* prostě klasika made in UBISOFT navic s DENUEVEM to si koupi leda hlupak
    • Jack1947
      K tomu stará dobrá nudná a stereotypní hratelnost za plnou palbu a Sešn špes kterej bude už ted lepší než původní hra ? no neberme to že a příběch ? ve FC hehehaapfffffff ... kdybych se smáo vypadalo by to jinak.
      • Mě vůbec stereotypní hratelnost nevadí, když něco funguje tak do toho nemá cenu sahat (ještě by to dopadlo jak u Assassina, budu do někoho střílet a nad ním budou lítat číslíčka jak ve sportce.
  • Jack1947
    Co grafika ale hratelnost bude taková divná... snad to bude lepší než FC4!
  • Za sebe říkám Jess, pokud to teda nebude nějaký babochlap s vydlákova. Jinak ke hře budu přistupovat jako k ostatní tvorbě od Ubisoftu a nechám jí nějaký ten prostor dozrát. Cena, optimalizace a samo si počkám až učetní oddělení svolí k odstranění Denuva. *6*
    • vidlákova *7*
      • Proč píšeš "babochlap s vydlákova"? Komu tím prospíváš, že neumíš ani psát?
        • Jack1947
          Tomáš tak když je někdo radši anoyanym na webu kam chodí už řádku let... než aby se regnul a pak se mohl opravit rovnou v příspěvku *7*
          • Jak víš že se jmenuje Tomáš?
            Rozhodně nejsem anoyanym.
            Registraci mám, jen se mi kvůli třem větám nechtělo přihlašovat. Neboj byli zase na dlouho poslední.*5*
            • Jack1947
              Jo a stejnej nick a wtf ty nemáš zatrhlej automatickej login ?? Nevím proč by měli bejt poslední. Jen jsem narážel na to že anonmové nemůžou upravovat komentáře.
  • Jsem hlavně zvědavej na finální grafiku. UBI tohle umí :)
    • Nevidim důvod proč by to takhle nevypadalo. Primal taky vypadá přesně tak jak vypadat měl.
    • prozatim ty screeny a videa vypadaji strasne vyumelkovany..pochybuju ze to bude tak vypadat..lze to videt i na assovi kdy grafika ve final hre je odost horsi
      • Lukyz
        Já byl právě naopak překvapen, že nový AC vypadá ingame stejně jako na screenech, jen tam je vidět, že screeny jsou ve 4K nebo jiným vyšším rozlišení. Jinak jsem si rozdílu nevšiml.
  • To už zase vychází další díl?
    • Jack1947
      Jak zase ? vždyt to jsou už 3 roky lol
  • Super Vašku budeš dneska v retro gamesplay na half-life ?
    • Retro je primárně doména Pavla a Honzy, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit