Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/%C4%8Ceskoslovenk%C3%A1-komunita.1074158/
  • Ahoj

    Hrál jsem betu a je to úžasná hra.

    Tady je odkaz na forum: https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?forums/battletech.994/

    Je tam založená sekce československá komunita tak se přidejte

    zdar
  • Stolovy BT sme hravali roky, to som zvedavy ako sa to podarilo :)
  • Samozřejmě že hru lze předobjednat i na GOGu.
  • deathfish
    Proč u téhle hry nevzpomene nikdo na starý dobrý Front Mission? Ze všech těch zmíněných her mi přijde, že právě z této série si tato hra bere nejvíce inspirace.

    Jsem ale zvědav, jak to dopadne. Nevypadá to špatně a klasický Front Mission je, zdá se, u ledu... takže proč ne. *4*
    • Kallessin183
      Ne že by tam snad nějaká inspirace nebyla, ale opírá se hlavně o stolní Battletech. Jestli ten z něčeho vycházel to už netuším...
  • Corvus
    Od autorů Shadowrun??? Jako XCOM??? JASNÁ KOUPĚ! *5* Bohužel hry Harebrained Schemes mají poměrně krátkou herní dobu, tak snad tohle bude stát za to!
    • Ghost47
      Skirmishe proti lidem i proti AI, dynamická kampaň, formát naskriptovaných misí by snad měl být otevřený, takže časem někdo spáchá i editor. O krátkou herní dobu bych se nebál.
  • Joj, to vypadá nadějně! Na Mechcommander (stará taktická RTS) stále vzpomínám jako na jednu z nejlepších her co jsem kdy hrál. Ani mi nevadí že to bude tahovka.
    • Jo, Mechcommander (1, 2) byly skvělé RTS (respektive RTT). Na Battletech se těším, jen mi vadí, že je to tahovka. Být to RTS/RTT, jako původní Mechcommandery, tak neváhám.
      • Ghost47
        Je to předělávka původní deskové hry, proto je to na tahy... ale ona je typická bitva v BT 4 na 4, takže to i tak odsýpá rychle. Nacpat všechny možnosti originálu do RTS, tak si škrtne možná tak Korejec, zbytek by měl smůlu *3*
      • Kallessin183
        Tak mělo by to pokud možno odpovídat původním pravidlům...
  • Cypri
    pro mě je to "must have" záležitost :D Doufám, že bude dost dlouhá kampaň a AI nebude moc easy.
    • Kampaň ve své podstatě bude nekonečná. Je tam hlavní dějová linie, kterou hráč může a nemusí plnit. Další questy jsou náhodně generované.
    • Corvus
      Přesně moje slova!
    • Must have? Souhlas. Koho ale zajímá kapmaň a AI *6*
      • Každého, kdo si chce třeba užít single v kampani?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit