Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    výsledky čtenářského hlasování

    Pánové a dámy z redakce, v podcastu herr šéfredaktor sliboval že o víkendu budou výsledky a ono už je pondělí a kde nic tu nic, tak už nás nenapínejte *4*
    • ringmancz
      říkal kterej víkend?
      • 0011
        z kontextu tenhle, už jsem se dávno chtěl zeptat kdy budou, určitě podobné ankety nezajímají jenom mě
  • alladjex

    Assasins Creed CZ

    Ahoj. Moje malá si chce zahrát Assasins Creed 1. Netušíte někdo, jestli verze co je na Gogu má v sobě aspoň české titulky? Případně je možné češtinu do hry donahrát? Nemám s tím vůbec zkušenosti, páč sám hry hraju tak jak je prostě stáhnu. Buď anglicky nebo česky. Díky. @.
    • A tvoje malá má 18 let+ ?
    • ringmancz
      Pokud víš, kde hledat, tak se dá sehnat dabing a nahrát ho do hry.
    • https://pcgamingwiki.com/wiki/Assassin%27s_Creed#Localizations

      česky jenom krabicovka..
    • Tilwaen
      Pokud si dobře vzpomínám, tak k AC1 původně nebyly ani anglické titulky, takže ani na české bych moc nespoléhala.
    • Jack1947
      Jestli nemá českej dabing tak to je teda dost na pytel...
  • SalemCZ

    Petice za český dabing pro Kingdom come

    https://www.petice24.com/esky_dabing_pro_hru_kingdom_come_deliverance
    • Jack1947
      Hehe se směju tomuhle ale hard luck lol, myslíte že dabing bude když se sejde dostatek hlasů? já nevím moc tomu až tak nevěřím... ale překvapil by *12*
    • Mart9
      Tahle část mě obzvlášť pobavila *1* *1*

      "Proto žádám všechny (a pouze ty), kteří si hodlají koupit hru po vydání českého dabingu, aby autoři viděli že tento krok pro ně bude dostatečně výnosný."
    • Worhammer
      Šak my si to nadabujem sami
      https://youtu.be/sXF_JFmd-50?t=33s
    • ucho
      a k čemu je to dobré? než by případný dabing byl, většina Čechů bude mít hru dohranou. tohle ve WH tak trochu prokaučovali.
    • a ce petice za dabing ve "starocestine", aby to bylo skutecne realisticke *14*
  • jamar28
    Co byste poradili člověku, co si jde poprvé zahrát Zaklínače III? Už jsem si dal obtížnost na max a vypnul minimapu, to jsem zaregistroval jako takové nejčastější věci, co by lidi udělali, kdyby to mohli hrát znovu poprvé. Nějaké tipy?
    • já bych to nehrál, to je můj tip, 70 hodin v čoudu a člověk zjisti, že příběh je roztažená jednička a combat je o mačkaní jednoho tlačítka. Meh...
    • Morraw
      Naopak, pokud máš nutkání vše vyzobávat (jako já), tak si otazníky naopak zapnuté nech, aby tě nestresovalo, že o něco přicházíš. Otazníky obsahují i důležitá místa jako doupata potvor, skillpointy atd. Ale třeba na některé vedlejší questy narazíš jen sám, takže si objevování mapy užiješ dostatečně.
      Oproti mapám v AC je tam těch otazníků ještě málo, a to v AC vyzobávám drtivou většinu věcí.
      Nejvíce "nepovinných" otazníků je až ve Skellige. Tam už se to dostalo na úroveň AC, ale já vzal jednoho mrazivého rána loď a vše tam projel :)
      Ale než budeš opouštět některou z lokací, tak si otazníky vždy můžeš zapnout a dodělat zbytek. Je to na tobě.
    • SalemCZ
      zaklínače jsem nehrál, ale prý to dost lidí hraje s polštinou
    • Veskoslav
      Pokud to hraješ poprvé, tak rozhodně nedoporučuji si vypínat minimapu. To možná tvrdí ti, co to hráli už několikrát, ale rozhodně to není něco, co bych doporučil někomu, kdo s tím napoprvé začíná a netuší, kde polovina věcí leží a běží.
      • jamar28
        Jo, blbě jsem si to zapamatoval, lidi doporučovali vypnout jen otazníky. Btw ta ekonomika je trošku zvláštní, zrovna jsem zabil nějakou polednici a farmář, že mi dá věno, co šetřil dcerce na svatbu. No tak mi dal 23 korun, za což si nekoupím ani bramboru. Skrblík jeden. *1*
        • Osobně jsem měl při prvním hraní vyplou i minimapu. Do GTA se možná hodí, ale v Zaklínači mě rušila.

          Otazníky si vypni určitě. Pokud máš nutkání vyzobávat vše, co se ti zobrazí na mapě, tak by tě jejich množství mohlo otrávit.
    • Lukyz
      Sto lidí, sto chutí, hlavně pokud jde o grafiku, ale tohle jsou např. pro mě mody bez kterých nehraju:
      Preparations - komplet mění alchymii a přibližuje jí víc k prvnímu Zaklínači.+ Friendly Meditation bez kterého je předchozí mod tak napůl cesty.
      Complete Animations - přidává animace pro pití lektvarů, natírání meče oleji, jedení jídla a loot (Geralt si k objektu klekne)
      Absolute Camera - všechny možné i nemožné nastavení kamery.
      All Quest Objectives On Map - název snad hovoří za vše *3*

      EDIT: K tý minimapě, tak tu bych nechal zaplou, jen v nastavení vypnul zobrazení otazníků. Přeci jen lepší jet něco prozkoumat když něco zahlídneš než se tupě hnát za otazníky.

      Vidíš na to jsem zapomněl: Lore-Friendly Economy *1*
  • MickeyMutant

    Take Two si zaregistrovala logo pro "GTA O".

    Na fórech se řešilo, co vlastně to "GTA O" znamená. Většina samozřejmě hádala GTA Online, ale pak se objevily inside informace přímo z Rockstaru, že to ve skutečnosti bude GTA Offline. Proto taky to nové logo.

    Vývojáři si všimli, že nemalá skupina hráčů má v poslední době ke všudypřítomným online funkcím určitou averzi, a tak se jim snaží vyjít vstříc. GTA Offline bude mít striktně singleplayerové zaměření. Nebudou žádné žebříčky, sociální funkce, nákupy skinů, online achievementy, nebude ani sdílení zážitků. Hra má při spuštění vyžadovat odpojení od internetu, pokud ho nevypnete a hru nezablokujete ve firewallu, ani vás nepustí do hlavního menu. Nezbytnou podmínkou bude zrušení případného členství v Rockstar Social Clubu, a to aspoň na dobu vyměřenou k poctivému dokončení hry.

    Rockstar se tím snaží o návrat radosti ze samotného hraní bez všech nadbytečných a rušivých elementů. Take Two s Facebookem a Twitterem už prý mají dokonce smluvně ošetřené, že veškeré pirátské pokusy o sdílení, srovnávání a chlubení achievementy budou bez milosti mazány. Vážní zájemci o tyhle funkce si tedy zřejmě budou muset počkat na crack, co snad tahle drastická omezení zruší a online funkce odblokuje, aby se hráči mohli sdružovat aspoň na neoficiálních stránkách.
    • To neni GTA O, ale GTA 0 *1*
    • Jack1947
      Jo kéž by to tak bylo kéž by...
    • Hra bude taky obsahovat makrotransakce, kdy bude Rockstar hromadne platit vsem hracum za pouzivani premiovych zbrani, aut a oblecku.
  • SalemCZ
    Ps Plus jsou skoro všude v akci. A dost ostatních věcí jako je VR atd.
  • Jack1947

    Take Two si zaregistrovala logo pro "GTA O".

    Tak bud to bude návrat ke kořenům nebo skutečně GTA ONLINE a já doufám v ten návrat která koli hra online only bejt může ale GTA prosím ne at už si myslí Rockstar co chce GTA nám nekazte a neberte *16*
    • Nemuzes se vyjadrit nejak vic srozumitelne?
    • zaty
      Když to bude online, nebudeš to moct ukrást, zlodějská socko, že?
      • Jack1947
        O to nejde spíš by to bylo velké zklamání nebo někdo chce další GTA pouze MMO?
      • Tak treba ja mam online only veci docela na haku z toho duvodu co se ukazal u Diabla 3. Blizzard "balancoval" nejdriv nehratelny a zpraseny inferno, pak diktoval kde co (ne)budu farmit a zarezaval dropy kvalitnich itemu. Celkem 600h ve trech lidech a prakticky bez dropnuti endgame gearu.
  • ps+ na pc

    chtel bych si i bez vlastnictvi playstation aktivovat hry- chapu spravne ze me na pc k tomu staci jen registovani na playstation.com a potom pri prihlaseni a tamnim aktivovani ps+ nebude nijak branit pridat hry? nebo je tohle mozny udelat jen na konzoli, aby se to nejak chytlo do knihovny? nechce se mi tomu moc verit, jelikoz takhle by si kazdej mohl vse aktivovat komplet vsechny hry kazdy mesic i bez kozoli k tomu urcenych..
    edit: koukam ze aktivovani playstation systemu uz chce primo presnou platformu a navadi to k vecem delanym na konzoli..
    tim padem jedina varianta je sam zaplatit na pc, ale potom uz nekoho s ps4 poprosit aby se na me prihlasil a aktivoval?
    • ucho
      stačí "koupit" na webu za nula peněz, když máš účet.
    • Já ps+ hry dost často aktivuju na pc nebo mobilu.
      Aspoň to můžu koupit na jednou a nepřijde mi kvůli tomu 10 emailů, ale jenom jeden.
      • super, takze pokud to jde tak tech 210,- nasypu a bloodbourne a ratcheta hned jak bude mozno pridam :) tohle je totiz nobrain deal :)
        jen si teda furt nejsem jistej tim ze nemam aktivovanou zadnou platformu kam by to davalo. furt neverim ze to pujde jen tak bez prvotniho sparovani uctu na konzoli..
        • tak sem si aktivoval 14 dni zdarma a pridal aktualni hry a pak pridam ty dalsi. podle vseho teda v pohode. skoda ze sem to neudelal uz driv u nekterych exkluzivnich titulu ktery bych si v budoucnu rad zahral
          • ucho
            až si je budeš chtít v budoucnu zahrát, tak už budou za pakatel. to PS+ má největší smysl, když alespoň něco z toho za ten rok zahraješ.
  • V thesixthaxis maj asi dobrej matros :D

    http://www.thesixthaxis.com/2018/02/26/metal-gear-survive-review/
    • Veskoslav
      No někdo jim nejspíš zaplatil SAVE *1*
      • A mozna dostali i tricka a mikinu!
        • Veskoslav
          Kdyby dostali mikinu, tak 9/10 *1*
  • Jack1947

    Hra Ashen nenabídne hlasový ani textový chat.

    Tohle mi příjde něco jako ve smyslu "Nová hra na pc nebude podporovat jak voice tak text chat" na konzoli asi text chat k ničemu ale voice ? to už je trochu extrém. Teda pokud to nebude typ hra alá Dark souls ke to ai není moc potřeba.

    Zajímalo by mě jestli to má/nemá něco společného se střílečkou Ashen i když asi jen shoda jmen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit