Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted jsem to zacal hrat (asi dve hodiny) s kamosem na pc v online co-op a zatim super. recenzi jsem necetel nechci si nic vyspoilovat.
  • BoB.2
    Máte v hodnocení chybu omylem vám tak naskočila 9 místo 6.
  • Interaktívny film. Hra sa hraje sama. Ale nápad fajn
    • PanS
      Fakt? To mě upřímně mrzí. Z E3 to byla jedna z mála her, které mě zaujaly.
      • Já to viděl celý na youtube. Celkem pěkná hra se zajímavým zvratem v příběhu. Co mě potěšilo bylo i to, že angličtina je celkem jednoduchá. Ale 14 stovek za tuhle hru je až moc.
        • 30 ecek neni 1400.. je to kolem osmi set... děleno dvěma.. :)
  • 9/10, dobře Lucka!

    Jen teď těžko říct, jestli je ta hra fakt dobrá, nebo Lucku přestalo bavit dávat všemu 6 a prdla to tam natruc
  • Zase recenze bez korektury?
    "Příběh hry, respektive její druhá, je jedním z nejpříjemnějších"... její druhá co?
    "Jde spíš fakt, že se skutečně jedná ..."
    "ovládání, které sestává ze směrových", správně je "sestávat se".
    a to jsem projel namátkově tři odstavce...
    Prosím zkontrolujte si to, tohle se nedá číst. Pak tenhle koment klidně smažte.
    Díky
    • Jazyková úroveň této recenze je strašná, autor vůbec nemá ponětí například o interpunkci. Ano, jak někdo poznamenal, číst se to dá a rozumět tomu jde taky, ale to fakt sakra stačí?!
    • jamar28
      Správně je "sestávat". https://www.pravopisne.cz/2010/10/sestavat-x-sestavat-se/
    • nightborne
      Jop, sem slepej. Dík za upozornění.
      • Tenhle vyraz sem taky nikdy nepochopil .. muzes rict, co znamena jop? :)
        Jestli je to variace na yup nebo yep z anglictiny, tak ani jedno se tak nerika. A Yop je jogurtovy napoj z Beneluxu.
        • oVer9000
          No ty jsi hotový jogurtový guru. :)) Díky za tip, zkusím ho někde sehnat.
        • PanS
          Děláš si srandu?
    • Johnny
      číst se to dá bez problému, chybějící slova si inteligentní člověk sám doplní... precetl sem si to celé, pochopil vše a nemam potřebu tady ze sebe dělat profesora xD
      • Draken69CZ
        Přesně, postupem času by těch slov mohlo být ještě méně, alespoň by se ušetřilo místo a ubylo hlupáků v diskuzi. *15*
  • Mě by hlavně zajímalo, a nemůžu to nikde najít.. jestli hra podporuje jakékoli ovladače. Máme v plánu si to zahrát na PC a máme jen obyčejné gamepady (žádné x-box či ps verze) určené na pc, paříme na tom fifu, injustice a podobně :) Věděl by někdo?
    • cumpi3
      X360ce nebo tak nejak. Pochybuji, ze by si to neporadilo
  • TheGGG
    nuda, hry hraji většinu času solo v klidu, podobné nesmysle jako toto je jen pro streamery, normální člověk nemá čas hrát vše coop
    • hlavně že tu do krve obhajuješ kdejakou co-op fps. ty si nevydíš do huby.
    • Tak k te mysi a klavesnici zapoj gamepad a ovladej oba najednou, to hned bude zabava.
    • who cares
    • ... vzhledem k tomu, že tohle je na jedno odpoledne s kouskem večera.. tak se rázem stává nesmyslem něco jiného :) Ovšem chápu, že to není hra pro ty, co nemají žádné kamarády...
      • TheGGG
        takže vyhozené peníze za hru na 5 hodin... tak to je fail...
        • 15 ecek na jednoho (30 dohromady).. jejich prvotina je ještě kratší, přesto jsme si ji s kámošem skvěle užili... Nebo namátkou 4 hodinový Firewatch - taky pecka... délka hry není vždy záruka zábavy... navíc těch pět hodin je na rychlé prolítnutí co jsem tak četl.. pokud si hru chtěj lidi dosyta užít, můžou počítat s 7-8...
          to jen tak na okraj, víc bránit nehodlám, ještě jsem to nehrál :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit