Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Společnost Bandai Namco oficiálně oznámila, jaké změny nabídne Dark Souls Remastered oproti původní verzi hry.

    To je mi remaster, jak já poslanec *1*
    • remaster to samozřejmě je, splnuje to všechny aspekty remastru, jej je ten remaster prostě bídnej jako prase. Jedna z nej her historie si zasloužila tedy více, ale co čekat od Namca...
  • MickeyMutant

    Doom obdržel 4k update pro konzole PS4 Pro (dynamické 1440p rozlišení) a Xbox One X (dynamické 4k rozlišení). Porovnejte grafiku před a po aplikace patche či rozdíl (screen / video) mezi grafikou na Xbox One X a PS4 Pro.

    Není to 4K update, i když tomu tak říkají. Na PS4 Pro to jede 2560 x 1440 max, což je Quad HD, a na Xbox One X kolísá mezi 2688 x 1512 a 3072 x 2160, přičemž jednou v roce za úplňku o filipojakubské noci, když kohout třikrát zakokrhá a žába dvakrát zakváká, to na vteřinu kouzlem vyskočí na 4K. Tohle PR prohlášení, než se zjistilo, jak to je, stihla zkopírovat spousta herních portálů.
  • Kdyby studio Bioware nepřevzala EA, zbankrotovalo by.

    *DA2 was admittedly very rushed when EA acquired them while they made it*

    EA koupilo Bioware v roce 2007, Mass Effect, který prodal až 2mil kopií vyšel v roce 2007, DAO které prodalo 3,2mil kopií vyšlo v roce 2009 a v roce 2010 odchází zakladatelé Muzyka a Zeschuk. DA2 vychází v roce 2011 (zdroj wiki)

    jinými slovy, cool story bro
  • Jack1947

    Kdyby studio Bioware nepřevzala EA, zbankrotovalo by.

    Otázka je komu by to vadilo ?
  • Jack1947

    Valve v tichosti stáhnul z hlavní stránky Steamu odkaz na počítače Steam Machines. Do budoucna s nimi již pravděpodobně nepočítá.

    Jak dlouho jim to trvalo než zjistily že tenhle experiment se prostě nepovedl ? at mi netvrdí že až do ted *7* *3*
  • SalemCZ

    Papers, Please: Doklady, prosím – CZ dabing

    https://www.youtube.com/watch?v=Ov9Rpv4U-JY
  • ucho

    The Stanley Parable

    tak jsem teď "dohrál" the stanley parable. dostalo to tady 9/10. no nevím. jedinečné to je, namluvené je to skvěle, ale herně mě to moc nenadchlo. vlastně mě ani moc nebaví hledat ty další případné konce. nepřijde mi to jako hra, spíš nějaká freewarová srandička.
    byl jste z tý hry někdo nadšenej? jestli ano, dejte souhlasím.
    • residentevilfans
      V ramci tohodle zanru si to takove hodnoceni zaslouzi.
    • Mart9
      To byly ty doby, kdy i Hotline Miami dostalo 10/10
      • D3sert
        Já třeba s desítkou pro Hotline souhlasím.
      • ucho
        Hotline Miami je předpokládám hra (ještě jsem taky nehrál), ale Stanley Parable podle mě ani hra není, dohrané za 2 hodiny prakticky komplet. je to jen taková srandička poukazující na jisté problematiky herního designu se skoro nulovou hratelností. buď komentátora posloucháš, nebo ne. a pak něco mezi, kdy se to různě větví a dojdeš k různým závěrům.
      • Jack1947
        Dneska tu INDIE filozofická sranda nedostane pod 7/10 takže asi tak *3*
    • Jack1947
      Ucho má pro jednou pravdu.
  • Lukass
    Far cry 5 na PC metascore 6.3 opet PC hraci dokazuji nadhled a smysl pro hry.
    • Kravicka
      To nic neznamena, pulka jsou uplakanci co nevydrzi na prvni patch.
    • hmm a na Steamu 75%, což je více než Kingdom Come. Jaké to překvapaní *8*
    • MickeyMutant
      Zdá se ti to moc, nebo málo? PS a Xbox mají od hráčů 7,2, tedy o 0,9 bodu víc. To už je dobrý?
    • Kdybyste nenakoupili 33 mega kopií PUBG, tak bych ti nějaký smysl pro hry i věřil.

      Co vůbec tady děláš takhle pozdě, nemáš bejt na schůzce místního oddílu nácků?
  • Worhammer

    Daniel Vávra je těhotný!

    https://textsaver.flap.tv/lists/1wag
    • ucho
      blesku, už půl roku přenáší...
  • Tak jaký zde bude April ?
    • Jack1947
      Díky bohu že žádný nebo bys zas chtěl nějaký ten blábol jako že HL3 dnes vyšel *12* a jiné blbosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit