Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Je legrační že leckomu ve hře zcenzurujou nahotu, ale pokud si dobře vzpomínám tak v GTA V šlo v jedné části hry běhat zcela nahatej po městě s dost naturalisticky zpracovaným podvozkem hlavního antihrdiny a nikdo ani necek. Tak si říkám, že je to stejně jen taková šaškárna, kdo má dost peněz toho se cenzura očividně netýká. :)

    A to ani nemluvím o tom, že useknutá hlava či vnitřnosti je pro tyhle organizace pořád ok, ale cecky už jsou prej zlo. *15*
    • Nevzpomínám si že by v GTA V šlo běhat úplně nahatej a vše by bylo vidět. Ale sem si docela jistej že byl problém s misí kde člověk mohl mučit toho týpka a trhat mu zuby atd.
      • Jack1947
        Protože to asi pobouřilo nějaké muslimy :D

        Myslel tu postranní s Trevorem a byly tam i mimozemštani pěkná haluz a v GTA bych to rozhodně nečekal *5* *1*
  • Co je peklo a co ráj ? Svým způsobem může být peklem i to co prožíváme tady na zemi ....
  • Kori
    O herní cenzuře napříč různými zeměmi doporučuji tohle https://youtu.be/6cNZIGLPe1M ... třeba v Německu donedávna po zabití v CSku lidi neumírali, ale přehrála se animace kdy si dají ruce za hlavu a lehnou na zem.
    • Nebo kanál censored gaming.
  • PanS
    Myslel jsem, že cenzuru ve hrách (alespoň pokud jde o násilí) jsme už překonali. Evidentně ne. Netuším, koho tím chtějí chránit - pokud si koupím hororovou hru s názvem Agony, asi bych neměl čekat nic jiného než brutalitu.
    • Evidentně jsi to nepochopil. Nejedná se o cenzuru. Nikdo to nezakazuje. Jde čistě o obchodní rozhodnutí. V článku je nesmyslná informace, že na konzolích nemohou vycházet 18+ hry, protože tam vychází: https://pegi.info/search-pegi?q=&filter-age%5B%5D=18&filter-descriptor%5B%5D=&filter-publisher=&filter-platform%5B%5D=PlayStation+4&filter-release-year%5B%5D=&page=1&op=Search&form_build_id=form-XuXIGeyRJBm8k8yJa1k9o0X0ykJdI48-_HD7uHyceII&form_id=pegi_search_form
      • Jack1947
        Já myslím žes ty nic nepochopil.
        • Myslet si to můžeš, ale cenzura to není.
          • autocenzura je taky cenzura
  • Těším se, peklíčko jak má být. *16*
  • snad tam budou alespoň cenobiti
    • Taky bych rád, ovšem nejsou. *13*
  • Mě nejvíc zaráží,jak lidem ve hrách/filmech vadí nahota,ale vyhřezlé střeva a ustřelená palice jsou v pohodě.Už jsem měl několik hádek na podobné téma.Někdo si stěžoval,že jsou ve hře The forest vidět žesnký prsa a že by to mělo bejt cenzurovaný.Já jsem byl naopak pro celé odhalení.Na přirozenosti přece není nic špatného a to jsem tam neměl psát.Sesypalo se to na mě,jak mouchy na lejno.Že jsem prej úchyylák atd.Zajímavý,jak někteří lidi přemýšlí.
    • Jack1947
      Přesně tak když už je to pegi +18 at je tam sex - nahota- a vyhřezlá střeva a vnitřnosti jinak přes to nejede kombajn *6* *2* *5*
    • To je založené na kulturním a společenském kontextu naší společnosti, viz různé kmeny někde v Amazonii, kde na nahotě nevidí nic špatného, ale na to že před 100 lety bylo skandální, když žena na veřejnosti ukázala kus lýtka, jsme se tmyslím docela posunuli *4*
      • Nj, posunuli, ale kam? Když Ubisoft musí cenzurovat poprsí na starověkých sochách (navíc v naučném módu) a tím skoro popírají naši historii.
  • Při čtení článku se mi z nějakého důvodu vybavil film Horizont události. Říkám si, že asi takto zvrhlou obdobu pekla ta posádka lodi navštívila.
  • Tak tohle čeká křesťany po smrti? To maj teda blbý, člověk se ať diví, že uctívají bytost, která jim tohle dělá
    • Myslíš si, že křesťané uctívají satana?
      • Křesťanský Bůh je všemocný a vševědoucí, alespoň to o něm tedy tvrdí, všemocnost v mojí knize zahrnuje i moc zatočit se Satanem, nebo mu tam přestat od bran nebeských posílat zástupy chudáků, stačilo by jedno slovo, ale starému pánovi se asi nechce
    • No... Uctivaji Boha, ne Dabla
      Rozsudek nad zemrelymi je asi mimo Hospodinovy kompetence :P
    • Jack1947
      Bůh dříve prohrál sázku s dáblem... ale kdoví jak to nakonec ve skutečnosti bylo *7*
    • jamar28
      To jsem taky nikdy nepochopil. Uctívej mě, nebo tě zavřu do toho nejsadističtějšího a nejkrutějšího vězení, jaké si vůbec dokážeš představit a strávíš tam zbytek věčnosti. Mír a lásku! *15*
      • Jo jak poznamenal jeden přeživší z koncentráku (no asi to řeklo víc lidí): "Bůh neexistuje a nebo je zlý"
        • v Mauthausenu vyryl jeden vězeň do zdi "pokud Bůh existuje, bude mě muset prosit o odpuštění"
          • Tak to je celkem síla :/ Smutný.
  • Jack1947
    Ta hra bude beztak tková hororová jednohubka ale těch hororů( myslím kvalitních) opravdu je velmi málo takže jsem rád za každou dobrou a i když třeba procházka peklem už byla v Dantes Inferno ale nebyla na pc tak mi to nevadí - ++ když tam budou různé nechutnosti s tím spojené *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit