Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc se těším!
  • To si pis, ze to bude dobra reklama, protoze dobrou reklamu udelalo uz jen zverejneni tehle kauzy. Jak dopadne soud, to uz jim muze byt celkem u zadku, kdyz je za mesic vydani hry.
    Domluvena reklama s presstitutama, nic vic a soud by se nemel vubec zabyvat podobnyma hovadinama.
  • Plete si sexismus a rasismus s Xenofobii což je strach z neznámého a tělu přirozený defenzivní mechanismus.
  • Sexismus a rasismus jsou dobre vlastnosti, ted je doba kdy se to nesmi psat, ale je to pravda a Cage je me ted mnohem vice sympaticky.
    • V čem jsou dobré?
  • MickeyMutant
    To je Cageův funus. Někdo si možná bláhově myslel, že si ho spravedlnost najde za zločiny proti literárnímu scénáři, ale ne, nakonec ho dostanou za zločiny proti politické korektnosti. Tak jako všechny.

    EDIT: "...nevidím smysl v přitahování pozornosti k problému, na který už mezitím většina lidí stačila úspěšně zapomenout. Je otázka, zda si novináři budou schopní obhájit své pracovní metody, a pokud ano, nebude to pro Quantic Dream zrovna dobrá reklama. Ale jestli se z Detroitu příští měsíc vyklube desítková hra, mohlo by to všechny kontroverze aspoň v herní komunitě úspěšně přehlušit."

    Smysl možná bude právě v kombinaci kontroverze, reklamy zdarma a blížícího se data vydání.
  • ucho
    hrám tohoto typu se desítky nedávají. když ta hra bude perfektní, tak 8-9. když dobrá, tak 7.
    • Uvidíme... Detroit byl pro mě hned po GoW, TLOU remastered, Unharted 4 další z řady her, které jsem si nechtěl nechat ujít.
      • ucho
        tak ja se na hru taky tesim. je mi jedno, kolik ta hra bude dostavat. uzil jsem si i Beyond: Two Souls.
    • Pravda :) Námátkou jsem si prošel teď hodnocení pár úžasných filmových adventur a přes osmičku se tu nic nepřehouplo..
  • PanS
    ...jestli se z Detroitu příští měsíc vyklube desítková hra...
    Vtipy mám rád, ale tenhle se nepoved.
    • Zkoušel si už zrovna vydané demo?
      • Nechces snad rict ze zminene demo by melo nejak podporit domnenku toho ze to dostane max hodnoceni vid ze ne :D

        Gow to hodnoceni nedostava pro nic za nic a nemyslim si ze by podobne mety a kvality byl schopny dosahnout detroit ve svem zanru.
        • Naopak. GoW uz mam skoro dohrany, ale nechapu kde bere to hodnoceni 10/10. Vzdyt je to porad a porad to same dokola, porad dokola prochazeni lokacemi kde uz jsem nekolikrat byl, aby mi nekdo tuknul kladivkem do sekery a hura jde se. Navic ty trapne dialogy pro deti z malotridky na vesnici. Doufam ze Detroit bude o hodne lepsi, a podle dema to tak snad bude. GoW bych dal tak sedmicku z odrenyma usima.
  • ucho
    "hotová verze se vrývá do povrchu Blu-ray disků"
    ale... ale nic... :)
    • Co je na té větě tak špatně?
    • V Čínské továrně. Každý má dlátko a lupu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit