Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vypada skvele!
    • Hanzales
      Zrovna jsem akorát dohrál po třetí Prey, ale tohle vypadá přímo až moc dobře :)
      Ten trailer mně docela namlsal. Vypadá to, že to bude mít skvělý gameplay a atmosféra i zasazení je super!
  • Jsem příjemně překvapen *14* ( jen to nezakřiknout )
  • Jack1947
    Jedijné co mi k tomu needí je ten název ale to může být jen osobní problém... *3*
    • jeden z mnoha..
  • V 0:22 jsou pro mě nečekaně zajímavé záběry "vlnící se země" a následně "oživlé vody".. tím a designem nepřátel ála Nier jsem zatím uchvácen. Uvidíme co z toho ve hře nakonec bude hratelné - tzn. fungovat. Dávám si tedy Atomiv Heart do hledáčku ;)
  • No doufám, že se z toho nevyklube multiplayer/survival/battle royal hra... jak je teď ve zvyku.
    • Jack1947
      Nestraš, tohle vypadá zatím že se toho netýká...
  • MickeyMutant
    Vypadá to naprosto úchvatně, ale vývojáři jsou z Moskvy, takže, jak už to tak s ruskými ambiciózními projekty bývá, hra vyjde za 4 roky v nehratelném stavu a bude se dalších 5 let opravovat. Ale pokud za těch pár let opravdu vyjde (nic není nemožné*3*), bude to určitě něco zajímavého.
  • Jack1947
    Cokoli jen co trochu přiblíží Rusko a Pripyat alá Stalker tak beru... jako dobré.
    • jeanczarny
      Já zrovna minulý týden nainstaloval Call of Chernobyl. Mod co spojuje mapy všech tří her dohromady. A zatím si chrochtám blahem.
      • Jack1947
        Taky nezní blbě *4*
        • jeanczarny
          Vyhrálo to "Mod of the year 2016" na Modb tuším.

          Má to buď story mod, který by měl být v zásadě příběh z jedničky a nebo volnou hru, kde se dá volně pohybovat kdekoliv a plnit vedlejší úkoly. Plus Ironman mod (jeden save, co se maže), Survival (všichni jsou zombie a jdou po tobě) a Azzazel mod (po smrti se převtělíš do jiný postavy), hru za jednu z 9ti frakcí (Loners, Bandits, Army, Duty, Freedom, Ecologists, Clear Sky, Mercs a Monolith), lepší AI atd. Je toho tam spousta...
          Plus k tomu existuje hromada modů/addonů, takže si to můžeš ušít na míru.
          • Jack1947
            Ok ok...
    • Zkousels tohle? http://themiserymod.com/
      Doporucuju black road *3*
      • trosku vostrejsi COP https://www.youtube.com/watch?v=yqdYVAyZTsE
        • Jack1947
          Jsem myslel ale i Chernobyl jinak... vypadá to jako slušnej horor.
      • Jack1947
        Oh díky za typ... možná bych mohl i přes svou lenost ten Lost Alpha jsem ani nezkusil třeba...
  • samuel.polak
    Cyka Blyatshock *1*
  • samuel.polak
    internety premenovali hru na SlavShock *1*
  • Opět po letech mám stejný problém. Hrajeme za rusky hovořící postavu - neměli by tedy být nápisy pro nás srozumitelné? Tedy v angličtině - když hrajeme v anglické verzi?
    • Nebo se jedná o fotky z ruské verze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit