Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Tady treba ukazka s Dooma https://imgur.com/a/XysUrbH objevujou se me na zdech takovy veci, kdyby nekdo mel podobne problem a poradil budu vdecne. NA te integrovane grafice to dela uplne stejne, a na TV taky .
    • Pokud nemáš možnost vyzkoušet HW jinde/jiný tak bych prostě na hulváta objednal z Alzy a podobně jinou kartu, s ní to vyzkoušel a potom vrátil nic jednoduššího nevymyslíš, zítra ji máš doma.

      E:nadpis *7*
    • Kravicka
      To vypada jak kdyz mas spatne nastavenou hloubku barev
      • Jack1947
        Je to dost netradiční, ale co jiného než grafika by to mohlo být ?
      • To me taky napadlo ale to by vysvetlovalo mozna ty schody ale ne ty divny "stiny" co jsou uprostred zdi.
    • Lukyz
      Heleď a nechceš si to jít spíš řešit na nějaký fórum, což? *2*
      • Lukass
        Ne, pokud te to obtezuje tak to necti. Resi se tady mnohem horsi veci.
        • To zase jo, třeba propagace nacismu je určitě ještě horší. *1* *1* *1*
        • To je pravda, na drihou stranu na hw foru bys urcite dostal relevantnejsi odpovedi, nez tady od te mistni hrstky trolu kde polovina doted nepozna rozdil mezi 30/60/120 fps

          Nejspis kravina, ale pro jistotu.. Jiny kabel jsi zkousel? Pc/monitor
          • victor
            Nevím jestli je zrovna optimální řešit optimalizace své přetaktované karty tak dlouho na herním fóru :D
          • Jako sorry ale neco se objevuje primo na objektech ve hre urcite kabelem nebude.

            Jestli nepomohlo vymenit drivery tak udelej reinstall systemu a jestli ani to nepomuze tak to reklamuj. Nic lepsiho s tim nevymyslim.

            Maximalne jestli mas moznost tak muzes tu grafiku zkusit v jinym kompu.
          • Lukass
            Jj zkousel, zkousel sem to i na tv a tam je to uplne stejny. A tim tema koncim :)
  • Kingdom Come Deliverance THIRD PERSON MODE

    https://www.youtube.com/watch?v=fmadYYGyaIM (ENG)
  • Ty cmouhy na monitiru jak pises tam driv nebyly? Pokud ne, tak jednoduse prepni na integrovanou a uvidis hned, jestli je to gk. Pripadne na te integrovane pust hru ve ktere ti to dela (nejakou min narocnou, je jedno, ze se to bude skubat, jen at vidis jestli to blika nebo ne).

    Deska pochybuju, taky bych tipoval grafarnu. A kdyvy, tak ji mas v zaruce, dostanes novou = zase 3 roky zaruka, takze bych byl v klidu. No a pokud je to monitor, ber to z lepsi stranky, koupis si novy, lepsi :)
    • victor

      Kolik % výkonu dneska taktováním grafiky vyženete :/

      Píše že taktuje , takže honí frekvence na který si výrobce netroufl . Nestabilní GK , které dost možná pomohl . Navíc co verze ovladače , to jiné chování -s taktnutou grafikou normální stav .
      Pokud opravdu grafika nenabíhá stále do upraveného profilu , asi bych ji sbalil a otestoval v jiné sestavě (takto jsme to řešili s kamarády často) ,až potom bych navštívil s jistotou reklamační .
      • Lukass
        Mam OC edici, taktuju odjakziva, a nikdy zadne problem.
        I kdyz pustim kartu na normalni takty dela to taky.
        • victor
          Tak dlouho se polívčička přihřívá ... až pálí :D ... Prostě grafika zle počítá , takže nejjistější bude v defaultu ji vyzkoušet v jiném PC aby tě neposlali z reklamace jako trola opět domů :D
    • Lukass
      Monitor to neni, na tv to dela taky. Zitra zkusim tu integrovanou gk. Je zajimavy ze na plose nebo ve videich se nic nedeje. Ale celkove hry sou jakysi zubaty, jako by nefungoval AA, plus blikajici stiny a svetla.

      Edit: Tak na integrovane grafice to dela taky, preinstaluju Windows a uvidim. Blika to uplne stejne na inetegrovane grafice, a hrany sou hrozne zubaty a taky blikaji. Preinstaluju ten win a uvidim.
      • Jack1947
        No jasně píšeš že to poznáš a přitom nevíš že artefafakty a jiné chyby se ti na ploše dělat nebudou a ve videích ? to taky pochybuji ty profesionále... tedy ehm amatére!
        • Lukass
          Co ty dube?
      • Pan_Klobouk
        Nemuze se grafika proste prehrivat? Na plose a u videi OK, ale jak pustis neco narocnejsiho... Mozna by pomohla jen trocha toho cisteni a luxovani? ;)
  • Lukass
    Cus lidi, potreboval bych radu. Posledni 3 dny me ve hrach zrni obraz, nekde jako by nefungoval AA. Problikavaji me stiny, mam divny smouhy pres monitor a svetla problikavaji taky, ne vzdy a ne v kazde hre. Nekde blbnou svetla, nekde stiny, nekde problikavaji ruzny objekty. Kde myslite muze byt problem?
    Ja dou fam ze odchazi monitor a neni to GK, nebo deskou. Monitor mam strasi Aoc 24 ips. Vadny pixely nema, ale na bile barve sou na monitoru videt smouhy, nektery hrejou.
    • Johnny
      mě zrní obraz na TV a dělá to ta TV. Umí to dělat i HDMI kabel. Jinak reinstal ovladačů, a případná reklamace grafiky.
      • Jack1947
        Zrnění může bejt způsobený špatně izolovaným kabelem u vnějšího rušivého zdroje ( repro ?)
        Tohle je něco jin=ého a ano když je v záruce není o čem že.
    • Jack1947
      Z tohle co popisuješ to bohužel vypadá na grafiku , monitor by spíše vykazoval vadné body a nějaké jiné věci - problikávání , divné barvy a třeba vypínání svícení...

      Nejsem škodolibý nebo zlý ale nebyls to ty kdos my přál, aby mi komp vybouchl ? ...
      • Lukass
        Karta je v zaruce takze dobry,. Jacku ja ale nemam v pc jedinou piratskou verzi cehokoliv, vis
        • Jack1947
          To máš štěstí no...
      • HAHAHAHA Karma fakt existuje. *1* *1* *1*
        • Jack1947
          Já nevím... nejsem někdo kdo to může posoudit nicméně něco na tom šprochu pravdy bude asi trochu *4*
    • Nesmíš na ten komp pořád hajlovat. Nelíbí se mu to. *1* *1* *1*
      • Kazdej vi ze hajlovani nema na to jak funguje GK vubec zadnej vliv.
      • Lukass
        Paneboze zabamujte uz nekdo tohodle ubozaka!!!
        • Ale no tak. Navrhnul jsem jenom řešení tvého problému s PC. Člověk ti chce pomoci a ty na mě takhle. *13* *13* *13*
    • Worhammer
      Pokud jsi nedělal nedávno něco s ovladači, tak něco asi opravdu odchází. Zkus si půjčit od někoho grafiku a zkusit, jestli problémy přetrvávají. Nebo naopak zkus počítač připojit na televizi, či jiný zobrazovač.

      Měl jsem podobný problém, bylo to grafikou: https://pc.poradna.net/questions/1482341-blikani-monitoru-male-artefakty
      • Lukass
        Tohle me nedela, me fakt jenom probliknou stiny, nebo svetla. A jakoby furt me neco na monitoru doskakuje, stiny se objevujou kde nemaji atd. Problem jen ve hrach, videa nebo filmy jedou normal. Ve Windows zadne problem krome cmouh na monitoru neni.

        Ovladace mam nejnovejsi, muzu jeste zkusit pres DDU odinstalovat, vypnou PC a nainstalovat znovu.
        • Draken69CZ
          To bude GPU, zkusil bych starší ovladače, zkontroloval teplotu když to začne blbnout, přetaktovanou ji máš?
          • Lukass
            Teplota je normal v zatezi 66 stupnu, bez zateze 37 stupnu co je u Armoru normal.
            Ja uz sem starsi ovladace zkousel, kartu taktovanou mam. Zkousel sem i netaktovat a delalo to taky, pokud odchazi GK tak to mam fakt radost :( Vono to fakt vypada na problem s ovladaci, vim jak vypada kdyz odchazi GK a tohle podle me neni ten pripad.
            Zkusim to zitra napichnout na tv a uvidim
            • Jack1947
              U monitoru to je asi asi různé ale mě odešel tak že se prostě už nezapnul a měl problémy se spínačem... jenže zřejmě po 7 nebo 8 letech se u něj vypálila elektronika.
  • The Flame in the Flood je zdarma na Humble Bundle.
    • Mart9
      Vida, další hra, u které jsem čekal na slevičku a nakonec ji mám zdarma *15*
      • Jack1947
        Nezapomen ještě na tu druhou at máš všechny *7*

        Kolik her zdarma si odehrál ty nebo Draken to je fuk ! Já ti to řeknu já žádnou a už mě to ani nebaví sbírat a hltit si Steam.
        • Mart9
          Jaká je ta druhá?

          Sbírám ty hry na důchod. Teď makám, abych v důchodu mohl hrát hry.
          • Jack1947
            Vlastně 2 ale asi tě nezajímaj a jednu si už hrál Na STEAMu nyní můžete zdarma získat Oddworld: Abe's Oddysee (zde) a Yet Another Zombie Defense (zde).
            • Jack1947
              Abe odyssey neznáš ? wtf lol
            • Mart9
              Díky, ani jedna mi nic neříká, tak to nechci hrát ani zdarma stahovat.
  • Kravicka

    ok

    Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance
  • jakubc

    Neoficiálně: Bandai Namco pracuje na Super Smash Bros. pro Nintendo Switch.

    Ta hra už je nějakou dobu oznámená, povaha tweetu spíš naznačovala, že nepůjde o port, ale o novou hru, což by byla nová informace.
  • Lukyz

    Oddworld

    První díl, Oddworld: Abe's Oddysee je teď na Steamu zdarma + 80% sleva na ostatní hry z Oddworld universa, včetně New 'n' Tasty, který za 3,99€ rozhodně stojí. *3*
  • Jack1947

    Nepotvrzeno: Vypadá to, že i Call of Duty: Black Ops 4 nabídne zombie mod.

    To si dělaj prdell ?? já myslel že se rozhodli že tam nakoned dodaj SP nebo COOp to je fuk...
  • Kravicka

    FC5 Arcade

    Omrknete moji mapu https://far-cry-arcade.ubi.com/en-gb/pc/map/5af255c694a9bb99b8977246 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit