Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorsi na tom celem je, ze si to stejne hodne lidi koupi. Oni na tom vydelaji a dalsi dil sprzni jeste vic.
  • A teď je zas každej chytrej jak radio a jen to bude hejtit *1* gratulace lidi *3*
    • ZvacA
      Tak to snad už ani nemůže překvapovat. Nutno dodat, že na to, jak Battlefield trailery neměly s tímto problémy, tentokrát to od Dice a EA tak úplně supr není, reakce lidí bude a je různá. Ovšem, ta hysterie, která se kolem toho nese je až děsivá. Buď se tu lidi budou předhánět s xkrát stejnými tezemi, aby to tomu dali jakože sežrat, nebo tu budou koumáci, kteří buď alespoň budou zkoumat každý šroubek a šňůrku, nebo tací, kteří si vystačí s "je to celý špatně", "nemá to nic společnýho s ww2" a podobný chytrosti.
  • Magister_Peditum
    Je mi záhadou, proč takovej Battlefront udělají, co se týče modelů naprosto přesně, ale na WW2 totálně hodí bobek... V tom traileru snad nic nebylo správně.
    • To je jasné jako facka, včera o tom byl někde článek. Star Wars jsou licenční značka takže przněna nebude(Disney nebo komu to patří to nedovolí). WW2 je prostě kus historie, na kterou žádná licence není proto si jí může každý prznit jak chce... bohužel tedy
      • Tak ono spíš tím, že člověk změní vzhled vozidla tak moc to neovlivní zisk prodeje pro určitou skupinu. Ale když člověk tam dá Asiata, tak se dá logicky uvažovat, že v Asii to zvedne prodej než kdyby všechny postavy by byli běloši.
  • Vizualne to sice vypada skvele, ale je to přepálený az běda. Vypada to jak John Wick/Kingsman v druhy svetovy na hernim poli.
  • Anon-ym
    To mohli rovnou pojmenovat Battlefield Fortnite IIIII

    Vůbec by mi nevadilo, kdyby tam dali ženský, třeba nějakou war story o rusky sniperce nebo french resistance fighter, myslím že zajímavých temat by se našlo dost. Tohle je ale hrůza. Barvičky, jak z Fortnite, britští vojáci s katanou, ženská 360 no scope s protézou místo ruky (nebo teda asi spíš bionickou rukou protože by mě zajímalo jak mohla dát takovou ránu kriketovou pálkou) a Kratos s facepaintem.

    Když říkali World war 2 like never seen before tak mi nedošlo, že z toho plánujou udělat Avengery.
  • t hernej ukážke bol riadny bordel a chaos tak to ma byť ,,, o to ide vo valce :)
    • Aké valce?
      • TheGGG
        Přece třetí genderová válka, kde bojovali zastánci čtvrtého pohlaví, proti trans-pansexuálním indiánům...
  • Tu už nehovoríme o historickej nepresnosti. Battlefield V nie len že históriu zobrazuje zle, on sa na ňu vykadil, vyčúral a potom ju zadupal. Ale hej máte tam free DLC a jedna z hlavných postáv je žena!
  • Kravicka
    No rozporuplne pocity, u traileru jsem stridal zvedla oboci a rikal si wtf.

    Kdyby se to jmenovalo jinak a rekli ze to je fiction WW, tak bych pomalu zhavil preorder mozna, ale jako Battlefield v WW2 mi to nepripada.
  • kurna ludkovia vam to asi je.... keby vide hra 1000ročia aj tak by ste ju pochovali lebo uš neviete čo by ste hrali taki ste ynudeny od tych pc a konzol *5*
    • Keď vyjde hra tisícročia tak ju budeme velebiť, keď ale vyjde takáto sr*čka (zatial sa to tak javí) tak ju budeme hejtovať *5*
      • presne takovi somari jak si ty jeb... hračske komunity zaprve video ma ukazat všetki možnosty v hre zadruhe hejtovat po prvom videu a utrčovat smer hračom ktory si nedokažu urobit vlasni nazor tak je ubohe a tzm padom se dostavame ktomu že všecia mame mnoho chyb a klademe naroki ktore nedokayu len tak splnit
  • Tak to je hnus !!!! Ještě,že je více dobrých her.Takovou příležitost měli a oni to zmrši *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit