Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohrál jsem první dva díly + nadstavby ke dvojce které me opravdu bavily, pak to pro mě nějak ztratilo šmrnc, řecko je zajímavé, ale osobně bych rád viděl Assassina z nějakého feudal Japonska/Čína to bych si zahrál rád :)
    • Ristoro
      Čína/Japonsko je podle mého jen otázkou času :). Jednou na to dojde, toho bych se nebál.
    • Krescz
      jo nejsi sám, tak to má hodně lidí :)
  • Pomalu začínám litovat otoh, že se vůbec na internet podívám. Tolik potvrzených úniků ještě před E3. Zatím to ve mě budí dojem, že tahle E3 bude na překvapení hodnou skoupá vzhledem k tomu co se v posledních dnech na těch internetech děje. Je to škoda, protože takhle vyprchá to nadšení z oznamování nových titulů a myslím si, že AC byl jedním z nich. Hlavně po té, co se UBI loni nechal slyšet, že sérii roční pauza prospěla a tak by v ní chtěli pokračovat. Co se dá dělat. Rychle do nějaké díry pod kamenem a vylézt z ní až na E3 :-)
  • Magister_Peditum
    Pokud se to bude odehrávat ve stejné době jako Origins, tak je to docela zbytečný recyklát provincie Kyrenaika.
  • Firingo
    Velké překvapení, asi každý musel čekat, že bude další Řecko a trilogii završí v Římě. Každopádně Egypt mě nechával ještě celkem chladným ale na Řecko (i když tedy ne klasické Řecko z 5. - 4. stol př. n. l., to je škoda) a Řím se sakra těším *1*
    • Řím byl přece AC2:Brotherhood
      • Antický Řím
  • Origins byla kupodivu celkem příjemná záležitost po podivnostech Unity a Syndicate. Za mě trošku škoda dodatečného tour-mode, mně by se mnohem víc líbilo mít databázi přímo během hry, jako to bylo v prvních dílech AC, třeba s možností vypnutí v menu. V Origins jsem strávil skoro 100 hodin bez DLC a znova navštěvovat stejný místa se mi už pak nechtělo.
  • narvat reklamu i pred 5 sec video ... svet je zvracenej.
    • raisen
      Kdyby ty reklamy alespoň tak šíleně neřvaly.
    • tak jim pošlete donate a bude to bez reklam
    • tak ono je tady těžké najít nějaké místo, kam reklamu ještě nenarvali *1*
      • Tak komentáře jsou ještě v bezpeč.. *** Nakupte za třetinu ceny a zbytek doplaťte do třech měsíců. Více na Al... ***
    • kdyby jenom pred...

      Jako obvykle vetsinou tady ty narky na reklamy nekomentuju, koneckoncu games z neceho musi zit, ale co je moc je moc...

      jako u 5sec videa dostat 2 reklamy po 30sec...to je fakt drzost
      • Ja obecne proti dobre umisteny a dobre zacileny reklame nic nemam. Ale pokud reklama obtezuje, tak ma spis opacnej ucinek.
      • tak musí žit, maj nejvíc reklamy ze všech herních webů co jsem kdy kde viděl
        • Je to smutná doba, když kvůli pár odstavečkům textu a malému obrázku u videa, musíte udělat cca 300 požadavků na server a stáhnout 2.5-5 MB dat. 90% reklama
        • asi nemají obranu proti adblocku ty ostatní :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit