Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Doposud nejvýkonnější herní handheld s názvemSmach Z<slibuje možnost zahrát si vaše oblíbené PC hry, ať už budete kdekoliv.


    vypadá to jak reklama z roku 2000.  možná by se měli spojit s <span style="border-style: initial; border-color: initial; border-image: initial; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; box-sizing: inherit;">OUYA, když za nimi nestojí nikdo velký tak RIP.</span>

  • SalemCZ
    Dneska teda už není Fight Club?
    • Majkl
      dneska je tu jenom fight club 😈
  • x_ander
    Vážně už nejdou dávat mínuska ke komentářům? Tím bych přišel o svou oblíbenou relaxační kratochvíli - mínuskovat Jacka, aniž bych jeho příspěvky četl...
    • Jack1947
      Smůla budeš asi muset jít někam kde ještě tahle blbost je 😉 jinak opravdu zoufalé.
      • Veskoslav
        Zoufalé je, že lidé jako ty mají vůbec přístup k internetu.
        • Jack1947
          Ha mám více příspěvků i než legendární všehoslav :D
          • MickeyMutant
            Jacku,
            máš zdaleka nejvíc příspěvků ze všech, kdo se tu
            kdy objevil. Ty seš takovej maskot Games.cz a měl bys dostat nějakou
            redakční cenu.
            • Lukyz
              Spíš doživotní BAN! 😛 
            • Draken69CZ
              Já bych to viděl na pozvání do FC.
            • Jack1947

              Ne ne, o nic nejde jenom věnování trochu času každý den a zvládne to každý 😉


              Co pozvat Drakena taky by mě zajímal člověk co vyzobal již tolik her :D jokes aside a nakonec jako vždy by jste byly zklamání z toho kdo sedí za monitorem, takže necháme to takhle pokud možno anonymní he :-)

              • Inquisitor

                Reakce na příspěvek:

                Když teď  přestaneš psát, tak tě možná někdo za pár let dožene :D
              • MickeyMutant

                Reakce na příspěvek:

                Každý ne, nebuď zbytečně skromný. Chce to široký herní rozhled, buldočí vytrvalost a hroší kůži, se kterou čelíš pravidelnému šikanování. Kdo ví, když nepolevíš, třeba se tu jednou staneš herním redaktorem.
                • Veskoslav

                  Reakce na příspěvek:

                  A prej že urážení redakce je zakázané:)
                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Nevím, myslím že jich mají akorát ale díky za podporu a uznání, ono to není tak hrozné myslím že anonymní dny už celkem skončily ( viz jedna nová diskuse s tím hitlerem) takže budou mít individuality jako jsem já klid.

                  Jsi jeden z mála tady kdo není úplnej ignorant, blbec atp a toho si vážím, je to celkem důležité a pomáhá to překonávat různé strasti. Takže díky. Zas ale to nepřeháněj :D

          • Draken69CZ
            sto opic, sto PC a výsledek je stejný Jacku 😂
  • MickeyMutant

    Tak
    takhle rozbitý to tady ještě nikdy nebylo. A že těch místních
    redesignů pamatuju. Chyb je moc, nevěděl bych, kde začít.
    Kolegové pode mnou zmínili opravdu jen pár. Jako ukázkový vzor
    degradace funkčního a přehledného designu bych rád vypíchnul
    to, co na čtenáře čeká pod tlačítkem "Diskuze" na hlavní
    stránce. Svědčí o absolutním nepochopení toho, co potřebujete
    vědět, když chcete diskuze využívat.

    Jste
    si během E3 sami odstřelili stránky.

    • Majkl
      po včerejšku je jasný, že nemaj ani šajna, jak ten jejich web vlastně funguje 😬
    • Mart9
      Je podivuhodné, že je tiscali schopno něco takového vydat. Je to ostuda.
  • victor
    To je konec :( ...😬


  • Tilwaen
    Zmizela mi možnost upravit svůj předchozí příspěvek, přestože jsem přihlášená, a nelze mi reagovat na cokoliv, takže nový příspěvek. Ad problémy v Opeře - nezáleží na tom, zda mám zapnutý Ad Block nebo ne, neplechu to dělá v obou případech.

    Dál se mi u některých příspěvků špatně zobrazuje jejich formátování. Třeba u Lukyzova příspěvku mě nenapadá proč - v mém příspěvku jsem poslala stejný tag a zobrazil se korektně.

    TLačítko Náhled mi nefunguje vůbec. A taky chci ty smajlíky, kterými se tu všichni chlubí >:(
  • ringmancz
    A přes ikonu komentáře u bleskovky mě to nehodí do okna na psaní. A protože tady nejsou ty titulky, tak ani nejde vidět, na co reaguju.
  • ringmancz
    Proč jste zrušili přidávání nadpisů ke komentářům tady v bleskovkách? A proč se ze stránky Diskuze nedostanu na diskuze k podcasu a na připomínky/chyby, nebo jak se to jmenovalo?
    • Lukyz
      Protože z nějakýho mě neznámýho důvodu, testují tenhle šílenej balast v ostrym provozu. 😱

      Navíc ve všední den, namísto víkendu, kdy je tady většinou beztak mrtvo. Tady si někdo šňupnul "f*ckitall" a řekl: jdeme, spustíme to 😀 Ale tak co, máme aspoň smajlíky, diskuse úplně na pytel, ale máme emoji 🙂😉😀😂😛😇 😎 😍😬 😯 😈 😱 😐 ☹ 😠 🤮

  • To je snad tisícátá adventura ve vývoji, oni se fakt nepoučí...Kde jsou ty časy kvality TWD:S1 a The Wold Among US...Nenávratně pryč.


    P.S.: Mluvím o Telltales. Redakce, nešlo by to udělat tak, aby se v komentáři ukazoval název zprávy, na kterou reaguji?

  • RaketovyZid
    "<strong style="margin-top: 0px;">Cyberpunk 2077</strong><span style="color: rgb(255, 255, 255); background-color: rgb(26, 26, 26);"> bude v době vydání čistě singleplayerovou hrou, multiplayerový mód hra případně (=možná) obdrží </span>až později<span style="color: rgb(255, 255, 255); background-color: rgb(26, 26, 26);">.</span>"


    Bleskaři, když už nevěříš čtenářům, že znají slovo případně, pročs tam rovnou nenapsal jenom to možná?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit