Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret
    DLC dle definice WHG je část hry na který se dělalo, ale nestihli bymse už tak špatný launch, takže to těm maníkům prodáme za extra prachy :) Bude i skutečný konec hry za extra?
    • smejki
      co je WHG?
    • Mart9
      Nesouhlasím!
      • Jack1947
        Jsem myslel že s tím problém nemáš 😯
        • Mart9
          S čím?
          • Jack1947
            Že jim tu hru postupně doplatíš
            • Mart9
              Nesouhlasím s jeho rýpavým příspěvkem. DLC rád Warhorse zaplatím.
              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                To není rýpáním uvádět věci na pravou míru ale jak řikám v poho.
  • Mart9
    250 Kč na Xzone
  • Jack1947
    Co to takže to bude jako Fallout 4 budovatelský režim? tak to je škoda já čekal nějaké normální DLC nu nic, nezbívá než čekat dále 🙂
  • MickeyMutant

    "A pokud hru teprve rozjíždíte, můžete z výhod různých budov ve vesnici těžit i v průběhu hraní."

    Pokud hru rozjíždíte, jste čerstvým sirotkem vyhnaným s holým zadkem z
    vypleněné rodné vísky. Je jen logické, že vzápětí osvobodíte sousední
    obec od banditů, druhý den se tam stanete rychtářem a začnete řešit
    územní plány, soudní pře, složení obyvatel a celkovou ekonomickou
    prosperitu. To všechno jako vedlejšák, protože hlavní aktivitou zůstává hledání ztraceného meče a plnění drobných úkolů pro vesničany ze širokého okolí.

    Myslím, že takové DLC už v podstatě nemůže být realističtější a historicky akurátnější.

    • Gowron
      Vzápětí je nesmysl, zabere pár týdnů herního času, než se k táboru kumánů dostaneš, je to cca v půlce hry, takže tak po 40 hodinách hraní? Tou dobou už budeš mít slušnou výbavu i reputaci, pokud samozřejmě nejedeš druhý gameplay a nejdeš najisto rovnou na místo kde je tábor v obleku kumána kterého zabiješ hned na začátku, pak se to dá stihnout rychleji, ale je to trochu podvod 😉


      Nakonec, když nad tím přemýšlím, i když vybiješ tábor na začátku, stejně se ti neaktivuje "bitva" dokud tam nedojdeš po hlavní questové lince 

      • MickeyMutant
        "Podle tvůrců má být From the Ashes ideální jak pro hráče na konci
        příběhu, tak pro nově příchozí. Pokud jste už totiž na konci hry, máte
        spoustu peněz a nevíte co s nimi, můžete je investovat do vesnice. A
        pokud hru teprve rozjíždíte, můžete z výhod různých budov ve vesnici
        těžit i v průběhu hraní."
        • Gowron
          A? Vesnice se ti stejně odemkne až po první bitvě
          • MickeyMutant
            Chceš to zkopírovat ještě jednou, nebo rovnou zkusíš pochopit, že se v citaci píše o výhodách při rozjíždění hry?
            • Mart9
              Ani nevíš, jak mi tu teď chybí ten palec dolů!
            • Gowron
              V citaci se píše o průběhu hraní, není tam ani slovo o tom, že jí máš k dispozici od začátku. Jeden z nás by se měl naučit číst a já to naštěstí nejsem 😎


              nebo mi řekni jak chceš v té vesnici asi stavět, když je plná Kumánů a je tam Prcek? 

              • MickeyMutant

                Reakce na příspěvek:

                "...pokud hru teprve rozjíždíte..."
                "...ideální jak pro hráče na konci příběhu, tak pro nově příchozí."

                Chceš to tučně a podtrhnout?
                • Reakce na příspěvek:

                  MickeyMutant, 

                  Ty fakt nechápeš text a děláš tu ze sebe vola. 

                • XorxoxTalarius

                  Reakce na příspěvek:

                  No ocividne by jsi si to mel podtrhavat, protoze jsi to nepochopil. Poradim ti, kontext celeho textu je taky dulezity ;)
                  • Gowron

                    Reakce na příspěvek:

                    Mickey prostě jsi napsal blbost a teď se to snažíš zakecat, vpoho, už se v tom dál nekoupej a koukni na nějaká dev videa, kde to jasně vysvětlují, napřed vesnici vyčístíš od Kumánů, pak jí teprve budeš spravovat 
                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Víceméně splnil svůj účel takže zbytečné diskutovat ale už bylo dodiskutováno... +10 pro Mickeyho heheh.
                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    Ne ne , myslím že takhle to Mickey přesně chtěl 😉
  • Lukyz
    Ten HC mód mě celkem láká, teda až na ten zakázaný fast travel, je tam hodně velký backtracking? 
    Třebas survival ve F4 jsem musel ocheatovat, jelikož chodit XY minut s plechovčičkama do Sanctuary, abych si mohl upravit zbraň se mi fakt nechtělo 😬
    • Mart9
      Z jihozápadní Sázavy do severovýchodních Úžic na koni doběhneš za cca 6-7 minut. Fast travel jsem absolutně neměl důvod využívat.
    • Gowron
      proti hrám od Bethesy je to pohoda 
  • Ja si pockam az vydaji vsechny dlcka a pak to rozehraji s hardcore modem a uziju si to hezky znovu a taky doufam ze pozapomenu trochu i ten pribeh :D
  • Mart9
    Kupuju! Základní hra mi za nějakých 1400 Kč dala více než 110 hodin zábavy, takže se její koupě bohatě vyplatila.
    • Zaho
      U podobných her, (open world RPG) vždy čekám pár let na všechny datadisky a hlavně záplaty. Vůbec se podobné hry nevyplatí kupovat jinak. Takže si to zahraju někdy za rok a doufám že na PS4 nebo ideálně na switch
      • Mart9
        Rozumím, taky jsem schopný si pár let počkat na slevičku u nějaké tuctové hry. Ale abych čekal několik let na kompletní Kingdom Come, na které jsem několik let od oznámení už čekal, to je nesmysl.
        • Jack1947

          Vždyt jo navíc si docela odpouštějicí člověk že ti spoustu věcí nevadí 😉 navíc si podpořil naši českou tvorbu - to se cení.

          Ty slevičko 😛 Slevičky na pc bych pochiopil ale u PS4 není to škoda ? když to pak lze za poloviční cenu střelit někomu...

          • Zaho
            Primárně mi ale jde o to, že tyhle velké open world hry jsou zpočátku zabugované a konkrétně KDK byl na konzolích údajně nehratelný.  Prostě mi přijde rozumné si počkat nakompletní hru i s DLC. (o peníze moc nejde) Vyjímku jsem udělal u Zeldy a Switch, ale toho naštěstí litovat nemusím.
            • Mart9
              Údajně nehratelný? Na základní PS4 jsem to hrál od dne vydání v pohodě.
    • sukovf
      Já jsem vývoj podpořil ještě na KS a tehdy Baron v přepočtu vyšel na něco málo pod osm stovek.
      • Mart9
        Já sem v době KS bohužel ještě neměl takové možnosti.
  • já jen čekám až bude nějaký fantasy mod...
    • Si počkej, jen nevím jestli za pár let o to budeš mít ještě zájem.
    • jindra.veliky
      jj az komunita vyda GoT nebo LOTR tak me to bude lakat
    • to u tebe nikoho nepřekvapí😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit