Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s Jonášem Vesel´ým se tedy neshodneme, za mě je KC hra roku, nemusím naopak všelijak´é ty pokémoní hry a seriály
  • radim.zaty

    Petře, ať se daří. 8 let je strašně dlouhá doba, to málokdo na jedné židli vydrží, ale to kvantum odvedené práce je vidět. Díky za to, Games a Level jsou pro nás staroušky jediné herní media, která si ještě drží tu atmosféru "starýchdobrýchčasů tm" :)

    I když mě za to nebudeš mít rád, chtěl bych se zeptat, jak dopadla jedna sázka, která se týkala vydání Majora's Mask na 3DS :)  Proběhlo to a pokud ano, existuje z toho nějaká záznam? :p

  • iSpirit

    jedinej Petr, měl obrovský vědomosti o PSX, PS2 hrách a japonských hrách. Tak ať se daří chlape.

  • triptich

    vďaka za všetku prácu venovanú games, levelu a všetkému s tým spätému a samozrejme veľa zdaru v novej práci.

    už teraz sa teším na každý fight club, kde bude petr špeciálnym hosťom :)

    • sleepless

      Děkuju. Rád přijdu kdykoli, když bude Aleš chtít.

  • ripper

    Přeji hodně úspěchů v budoucí práci, Petře. A pokud tam bude nějaké publikum, tak snad nějaké méně remcající :-) Díky za všechnu práci pro Games a Level.

    • sleepless

      Moc děkuju. Level jedeme s Martinem, Ondřejem, Michalem, Memorym, Diblajzem a všema autorama dál. Všichni hry a herní průmysl máme pod kůži a nechceme se od toho odtrhnout. A Games.cz? Díky Alešovi a celé redakci to bude jen lepší.

  • dworkin

    Šéfredaktorování Petra Poláčka. Hmmm. Tolerance k bleskovkám rozváleným na normostranu. Tolerance vůči stylistickým a pravopisným chybám v článcích. Tolerance vůči mikrotransakcím a day-one placeným DLC. Totální nepochopení nástupu streamování a dlouhé období jeho ignorování. Tolerance vůči reklamám, které bez vyzvání vyskakovaly a řvaly na plný koule. Tolerance vůči reklamám na gambling (PokerStars). Tolerance vůči komerčním sdělením špatně maskovaným za žurnalistiku ("recenze" notebooků apod.). Apologetika neschopnosti programátorů Tiscali opravit zjevné a snadno opravitelné chyby v redakčním systému. Dalo by se pokračovat. Na druhou misku vah bych přihodil, že když už se konečně začaly streamy dělat, tak měly - a mají doposud - velmi slušnou úroveň a skoro bych řekl, že patří k tomu nejlepšímu, co se dá na české herní scéně sledovat.

    • Paulcz

      Z těch streamů má jen Retro vysokou kvalitu a pak možná ještě ty deskovky. Zbytek je hnůj, pokud se tam vyskytuje někdo z tria Smutný, Pecháček, Homola.. nekoukatelný.

    • sleepless

      Díkes za nekrolog. Máš jednu jistotu - teď už to může být jenom lepší :)

      • dworkin

        Nemáš zač.


  • uzivatel1982

    No tak Petr je asi hlavní důvod toho kam se games posunulo. Dnes jeden z nejvýznamnějších, ne-li nejvýznamnější herní web v ČR. Poslední dobou už se pomalu chystal dál. Minimálně to tak působilo. Každopádně mu patří díky za důležitý přínos do herní novinářiny. Dejte si s ním za mě panáka na rozlucce. 

  • s.hih

    nějak se na games rozpadají, a že prý nejsou vyhoření. 😛

    • sleepless

      Nic se nerozpadá, redakce je stabilní, webu se daří, jen přišel  čas mladé krve, což je dobře. :)

  • KamilZm

    Já jsem zvědav, jak to bude s Levelem.  Nikdo z hlavních aktérů Průša+Poláček+Bach  už nebude v games.cz, ale games.cz je podle mě s Levelem připadalo hodně svázané - např. Level měl (předpokládám) zdarma promo čas na propagaci ve videích a FC, jak to přesně bylo s klíči na recenze her netuším, ale tak nějak čekám, že to bylo hodně "sdíleno" s games.cz atd. 

    No, snad to neznamená pro Level konečnou ☹

    • sleepless

      Žádné strachy, Level bude fungovat pořád stejně. I spolupráce Levelu a Games. Že už nebudu pracovat v Tiscali a v Games neznamená, že končím s hrami a herním průmyslem. Právě naopak. Martin to samé. Obsahově jsou navíc obě média z 90 % oddělené od začátku, takže ani tam se není čeho bát.


      Jinak chápu, že když člověk není často v podcastech (soustředil jsem se poslední dobou spíš na nastartování HW Clubu) a nepíše tolik článků, může to na venek působit, že už není s projektem (a s hrami, to hlavně!) spjatý, ale je to přesně naopak. Jen už Games a jiné projekty v Tiscali řeším trošku jinak a není potřeba cpát se mermomocí tam, kde mohou a mají mít prostor redaktoři a externí kolegové pod vedením Aleše.


      Sečteno, podtrženo = není třeba se bát o Level. A vůbec, díky za zájem :)

      • KamilZm

        Super, díky a hodně štěstí.

    • SalemCZ

      Tak novináři jsou furt stejný, lidi co píši pro Level píši i pro tiscali.

      • KamilZm

        No to jo, ale někdo to musí řítit a nemyslím si, že když oba hlavní šéfové (Bach a Poláček) teď odešli, tak že to dál bude úplně jednoduché. Pokud navíc i Petr Poláček přestane dělat v herním oboru a ztratí přehled atd.

        • SalemCZ

          myslíš že Bach ztratil přehled? A to v té pozici už v tiscali nebyl dlouho u her. Stejně jako teď Poláček. Oni neměli nastarost jenom Games.cz

          • KamilZm

            No, vzhledem k tomu, že mám Level předplacený, tak doufám, že se to na něm negativně nepodepíše 🙂. Ale je to asi jen doufání.

  • kulhy_parici_spici

    Nechápu ty věčný nářky nad Petrovým projevem.  Vždy mě těšilo, když byl přítomen v FC a dodával diskuzi svůj osobitý nadhled a uzemňoval ostatní, kteří se občas příliš rozvášnili. Prostě správná protiváha. Něco končí., něco začíná — něco končí, něco začíná…

    • KrejciPetr

      Petr na mě vždy působil jako  největší nadšenec do her ze všech. Jeho názory a přístup mi byl vždy nejblíž z celé party, pokud poznají nadšení lidé jen ze skákání a ječení youtuberů, tak je mi smutno :D. Celý nádech a obsah Games tu byl díky Petrovi (kolem Games vznikla podle mého skvělá parta lidí). Z mého pohledu lze jen poděkovat za skvělý web.

    • omiklon

      Někdo se loučí, poslední zhasíná — Někdo se loučí, poslední zhasíná... 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit