Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dworkin

  Šéfredaktorování Petra Poláčka. Hmmm. Tolerance k bleskovkám rozváleným na normostranu. Tolerance vůči stylistickým a pravopisným chybám v článcích. Tolerance vůči mikrotransakcím a day-one placeným DLC. Totální nepochopení nástupu streamování a dlouhé období jeho ignorování. Tolerance vůči reklamám, které bez vyzvání vyskakovaly a řvaly na plný koule. Tolerance vůči reklamám na gambling (PokerStars). Tolerance vůči komerčním sdělením špatně maskovaným za žurnalistiku ("recenze" notebooků apod.). Apologetika neschopnosti programátorů Tiscali opravit zjevné a snadno opravitelné chyby v redakčním systému. Dalo by se pokračovat. Na druhou misku vah bych přihodil, že když už se konečně začaly streamy dělat, tak měly - a mají doposud - velmi slušnou úroveň a skoro bych řekl, že patří k tomu nejlepšímu, co se dá na české herní scéně sledovat.

  • Paulcz

   Z těch streamů má jen Retro vysokou kvalitu a pak možná ještě ty deskovky. Zbytek je hnůj, pokud se tam vyskytuje někdo z tria Smutný, Pecháček, Homola.. nekoukatelný.

  • sleepless

   Díkes za nekrolog. Máš jednu jistotu - teď už to může být jenom lepší :)

   • dworkin

    Nemáš zač.


 • TheGGG

  tak snad konečně bude dělat něco co ho baví.... hry to očividně nejsou

 • iSpirit

  jedinej Petr, měl obrovský vědomosti o PSX, PS2 hrách a japonských hrách. Tak ať se daří chlape.

 • kulhy_parici_spici

  Nechápu ty věčný nářky nad Petrovým projevem.  Vždy mě těšilo, když byl přítomen v FC a dodával diskuzi svůj osobitý nadhled a uzemňoval ostatní, kteří se občas příliš rozvášnili. Prostě správná protiváha. Něco končí., něco začíná — něco končí, něco začíná…

  • KrejciPetr

   Petr na mě vždy působil jako  největší nadšenec do her ze všech. Jeho názory a přístup mi byl vždy nejblíž z celé party, pokud poznají nadšení lidé jen ze skákání a ječení youtuberů, tak je mi smutno :D. Celý nádech a obsah Games tu byl díky Petrovi (kolem Games vznikla podle mého skvělá parta lidí). Z mého pohledu lze jen poděkovat za skvělý web.

  • omiklon

   Někdo se loučí, poslední zhasíná — Někdo se loučí, poslední zhasíná... 😉

 • radim.zaty

  Petře, ať se daří. 8 let je strašně dlouhá doba, to málokdo na jedné židli vydrží, ale to kvantum odvedené práce je vidět. Díky za to, Games a Level jsou pro nás staroušky jediné herní media, která si ještě drží tu atmosféru "starýchdobrýchčasů tm" :)

  I když mě za to nebudeš mít rád, chtěl bych se zeptat, jak dopadla jedna sázka, která se týkala vydání Majora's Mask na 3DS :)  Proběhlo to a pokud ano, existuje z toho nějaká záznam? :p

 • uzivatel1982

  No tak Petr je asi hlavní důvod toho kam se games posunulo. Dnes jeden z nejvýznamnějších, ne-li nejvýznamnější herní web v ČR. Poslední dobou už se pomalu chystal dál. Minimálně to tak působilo. Každopádně mu patří díky za důležitý přínos do herní novinářiny. Dejte si s ním za mě panáka na rozlucce. 

 • BoB.2

  Vždycky mě připadalo  že ho to nebaví a je mu to fuk,ale jak sám říkal jenom se tak tváří.😀 At se mu daří v nové hokně.

  • RaketovyZid

   Jsem rád že pomohl zachránit Games a Level, ale svým vystupováním ve Fight Clubu si moc mých sympatií nezískal, připadalo mi spíš, že se o hrách ani nechce bavit. Snad se mu bude jinde (u Průši s ostatníma? :D) líbit víc.

   • SalemCZ

    tak zrovna u šéfredaktora a šéfněco v tiscali, kdyby se o hrách nechtěl bavit tak by tam chodit nemusel. Letos chtěl jet na E3 (i když to nevyšlo) kdyby nechtěl tak určitě by uvolnil za včas místo někomu jinému. 

    • RaketovyZid

     V podcastu po České hře roku to z něj Pavel musel všechno tahat, plus to velmi časté koukání do notebooku (ve stylu 'vrazím ksicht až k obrazovce'). Z toho vycházím. Navíc si myslím, že by kluky z Fight Clubu neodmítl, když zrovna potřebovali doplnit stavy, aby byli ve studiu 4. I když by tam být nechtěl.

     To poslední je samozřejmě jen moje spekulace, ale takhle to na mě působí.

     • SalemCZ

      a viděl si Petra v Hardclubu? 

      • RaketovyZid

       Není to o hrách, takže ne.

 • giacobraza23

  Hodne stesti. No zajimalo by me co bude dal s Hardware Clubem? Momentalne asi nejlepsim podcastem v ramci Games..

  • sleepless

   Díkes. s HW Clubem se nic dít nebude, pojede dál. Je tu Jirka, je tu Jindra, je tu Lukáš, to je hlavní. A když bude zájem, přidám se rád taky.

  • ales.smutny

   Nic, poběží dál 🙂

   • giacobraza23

    Jen doufam, ze nezustane u slibu jako recenze Project Cars 2 😀

 • lito

  diskuze mrtvé, otcové zakladatelé pryč. No, nevím, nevím. 

  • Mart9

   Nejvyšší čas přesunout se na eurogaymer za skutečným otcem zakladatelem :D

 • Houdini

  Games sledujem už od začiatkov ešte starého webu, tak isto FC aj keď dlhé roky som nestíhal live. Mám rád všetkých aktérov, každý má svoje + a - a celkovo je to dobre vyvážená parta. A Petr nebol výnimka. Priznám sa z toho, že odchádza som Smutnejší než Aleš ☹. Ako tu už bolo povedané po zaklínačsku "Niečo končí, niečo začína" sám som si týmto v živote prešiel. 

  Takže Petre všetko naj nech si kdekoľvek, vďaka za tie roky, za svoje postoje a názory, s ktorými som niekedy nesúhlasil a inokedy zas si mi hovoril z duše. Dúfam ale, že sa po vzore Martina vo FC objavíš 😐 o to vzácneší pre nás budeš.  Dám si na tvoje na dialku kedže sa na rozlúčku dostaviť nemôžem. May the force be with you!

  P.S.: O Games sa nebojím osobne sa mi páči spojenie "starej gardy" ktorá je zosobnením mojej generácie a toho čo som prežíval v herných začiatkoch s tou generáciou mladšou Adam, Vašek aj Patrik zapadli výborne, ale tak tajne dúfam, že ostatní vydržia až kým to nebude Fight Club pamätníkov/veteránov/seniorov 😎

  • sleepless

   Je to přesně, jak píšeš. O Games není třeba mít starost. Jsme společně dost dlouho na to, aby ani nebylo poznat, že už tu nejsem. Kluci jsou všichni šikovní a navíc celý web oživý vlastními nápady a třeba i jiným přístupem. Takové oživení po mnoha letech je vždycky žádoucí.


   S redakcí budu samozřejmě v kontaktu, třeba i na konto Levelu, který budeme dělat dál. A rád se ve FC objevím. Doufám, že zbude čas i na nějaké články a recenze :)


   Každopádně děkuju za přání, vážím si toho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit