Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Taky přeji mnoho zdaru v nové práci, doufejme že se staví poreferovat jako host do fc jak se má časem 🙂

  • maros.goc

    Vela stastia v novej praci Pavel. Som rad ze neodmietnes pozvanie do dalsich relacii a tak, no musim povedat jedno (a myslim to v tom najlepsom slova zmysle, v akom sa to vobec da), do Retra uz radsej nechod ;-) :-D :-D 

  • SalemCZ

    Bohužel nebudu moc přijít tak hodně štěstí a ať se někdy Sleepless ukáže ve FC. 


    Videa k Levelu už teda nebudou?

    • sleepless

      Děkuju. Videa k novým Levelům budou vycházet i nadále. A jak jsem psal, rád se ve FC i jiných videích se rád ukážu, když budou Aleš a kluci chtít. :)

      • SalemCZ

        Jaká byla smuteční party za odchod? 

        edit: škoda že končíš i v Hardclubu, tam mi přišlo že oproti klasickému FC si byl plný energie. 

        edit2: kdo zaujme tvoje místo?

  • KrejciPetr

    Bude předem oznámena někde konkrétní občerstvovna? :-)  19:30 nestíhám, ale na pivko potom proč ne :D

  • KamilZm

    Já jsem zvědav, jak to bude s Levelem.  Nikdo z hlavních aktérů Průša+Poláček+Bach  už nebude v games.cz, ale games.cz je podle mě s Levelem připadalo hodně svázané - např. Level měl (předpokládám) zdarma promo čas na propagaci ve videích a FC, jak to přesně bylo s klíči na recenze her netuším, ale tak nějak čekám, že to bylo hodně "sdíleno" s games.cz atd. 

    No, snad to neznamená pro Level konečnou ☹

    • sleepless

      Žádné strachy, Level bude fungovat pořád stejně. I spolupráce Levelu a Games. Že už nebudu pracovat v Tiscali a v Games neznamená, že končím s hrami a herním průmyslem. Právě naopak. Martin to samé. Obsahově jsou navíc obě média z 90 % oddělené od začátku, takže ani tam se není čeho bát.


      Jinak chápu, že když člověk není často v podcastech (soustředil jsem se poslední dobou spíš na nastartování HW Clubu) a nepíše tolik článků, může to na venek působit, že už není s projektem (a s hrami, to hlavně!) spjatý, ale je to přesně naopak. Jen už Games a jiné projekty v Tiscali řeším trošku jinak a není potřeba cpát se mermomocí tam, kde mohou a mají mít prostor redaktoři a externí kolegové pod vedením Aleše.


      Sečteno, podtrženo = není třeba se bát o Level. A vůbec, díky za zájem :)

      • KamilZm

        Super, díky a hodně štěstí.

    • SalemCZ

      Tak novináři jsou furt stejný, lidi co píši pro Level píši i pro tiscali.

      • KamilZm

        No to jo, ale někdo to musí řítit a nemyslím si, že když oba hlavní šéfové (Bach a Poláček) teď odešli, tak že to dál bude úplně jednoduché. Pokud navíc i Petr Poláček přestane dělat v herním oboru a ztratí přehled atd.

        • SalemCZ

          myslíš že Bach ztratil přehled? A to v té pozici už v tiscali nebyl dlouho u her. Stejně jako teď Poláček. Oni neměli nastarost jenom Games.cz

          • KamilZm

            No, vzhledem k tomu, že mám Level předplacený, tak doufám, že se to na něm negativně nepodepíše 🙂. Ale je to asi jen doufání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit