Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ta hra má podle mě jeden velkej problém, hrozně rychle spadne do  stereotypu, furt to samé dokola, navíc se musí chvilku čekat než nabydou finance, nehrál jsem starší díl který byl podle mnohých zábavnější a lepší, tady asi největší plus že tam mluví postavy z filmu ( mimochodem docela slabého filmu, nevím co čekat od třetího dílu ale snad bude lepší)

    Jediné plus je že se postupně odemykají na mapě expedice k vytěžení nové druhy dinosaurů. Jinak to stavění je jako Cities/Citylife jen otravnější ( třeba to propojování s transformátorem skoro každé budovy)

    K tomu ještě stavění pokaždé cesty ke každé postavené budově. a když uteče dinosaurus z ohrady tak ho stačí uspat a vrátit dokonce ani to požírání lidí nevypadá kdovíjak dobře, či boje dinosaurů ( šěkoda že se nedají ovládat)

    Prostě je to nedovařená hra která nejvíce tratí na rychlém vydání.nedomyšlené hratelnosti.

  • uzivatel1982

    Hra pro milovníky dinosaurů. Celkově vcelku průměrná, ale mě i přes to docela baví. Přeci jen udělat svůj první výběh raptoru má stejně něco do sebe. Za půlku by to byla dobrá koupě. Grafika je krásná a stavění i když bez hloubky stejně zábavné. Škoda, že oproti starému Jurskemu parku možnosti a funkce spíš ubrali než aby udělali plnohodnotný park manager. Ekonomická část vesměs neexistuje a ostrovy jsou docela malé. 

    • Jack1947

      Není divu snažily se to zbytečně rychle vydat s filmem.

  • tvrdy.mar

    Podle filmové série fiktivní ostrov Isla Nublar není ve fiktivním souostroví Las Cinco Muertes (Isla Matanceros, Isla Muerta, Isla Pena, Isla Sorna a Isla Tacaño), ale měl by ležet 87 mil severovýchodně od Isla Sorna.

  • Corvus

    Fascinuje mě, jaké má hra prodeje, když v recenzích sbírá spíše průměrné nebo lehce nadprůměrné známky... že by dinoušové tak táhli?

  • TheGGG

    a dinosauři pořád bez peří? Tak to díky, nemám zájem...

    • Za A ) Dinosauři z Jurského parku nejsou tak úplně dinosauři

      Za B ) Poslední objevy ukázaly, že ani reální dinosauři nejspíš to peří neměli

    • Hidden

      Vzhledem k tomu, ze je to hra postavena na licenci filmu a jako takova by se ho mela do urcite miry drzet, tak by bylo dost blahove ocekavat vyrazny rozdil ve vzhledu mistni fauny. U te zejmena se ocekava, ze bude vypadat obdobne jako ve filmove predloze. ;)

  • Odulin

    Tohle mě dost lákalo. Doufal jsem, že se to víc povede a s dcerou si vychováme pár dinousaurů....ale takhle asi až ve velké slevě...škoda.

    • Radkaa

      Tak ona je to pořád dobrá hra, akorát všichni po Planet Coastru čekali ještě něco víc. Souhlasím, že za 1500 to nestojí, to jsem udělala chybu, ale za polovic to udělá dost zábavy.😉

      • Odulin

        Jasný, díkec. Stejně má holka prázdniny a furt naštěstí lítá po táborech a výletech, tak uvidíme kam se hne cena ke konci roku.  Fakt je, že bych si to nechtěl nechat úplně ujít.

  • Walldstein
    Aha, Tak koukám, že tedy raději zůstanu u stařičkého Jurassic park: Operation Genesis...
  • Radkaa

    V některých momentech mi přijde že autor hru ani nehrál... Chris Pratt tam je, namlouvá jeho postavu Owena. Dinosaury neuspávají rangeři, ale helikoptéra. Ploty neopravuje údržbář, ale právě ranger....😠


    Každopádně s hodnocením 6 bodů musím souhlasit, hra je to na podívání nádherná a od první chvíle zaujme a člověk přehlíží vše okolo. A to vydrží asi tak 2 hodiny.😐 Pak se začnou opakovat furt stejné ukázky dokola, které budete přeskakovat, mise bez smyslu a logiky... Celé to působí jako takové pozlátko, ale bez něčeho dalšího. Zábava asi na 15-20 hodin. A to to byla moje nejočekávanější hra roku a měla jsem ji předobjednanou.☹

  • Hm, tohle me mrzi. Doufal jsem, ze se konecne dockame nejakeho poradneho "tycoona" z prostredi zabavnich parku, kde se bude muset hrac rozhodovat, kam a jak investuje zdroje a jak nalaka a uspokoji navstevniky. Ale uz prvni videa prinesla obavy, ze pujde jen o hezky design bez hloubky, velka skoda.

    Do toho soucasny model "udelame hezkou hru bez obsahu, ktery mame uz v dobe vydani pripraveny pro DLC", ktera sice pridaji atrakce a mise, ale mechanismy zustanou stejne melke. :-\ S tim navic ani moderi nic moc neudelaji, pokud jim vubec bude hra otevrena.

    Cekani pokracuje...

    • Hidden

      Take jsem se tesil a take cekani pokracuje. Ono i ten opevovany Planet Coaster (ktery je na radu veci skvely) neni zrovna kdovijak hluboky po jinych strankach, nez staveni parku "po kostickach" a bohuzel JWE je jeste melci a limitovanejsi. Skoda.

  • flash789

    Kde mate recenzi na Octopath Traveler, vy mameluci. Hra co hejbe vsema webama napric svetem a vy nic...ostuda.

    • i586

      Cool Story.

    • 1. nebreč furt 2. u Jurskýho Parku jsi offtopic, přečti si pravidla diskusí 3. 84 metascore vypadá na lepší průměr, ale na pokémony asi dobrý
    • SalemCZ

      o hře slyším prvně, tak asi tak velký bum to nemá.

      • flash789

        Protoze jsi ceskej ignorant, co k tomu dodat...ale kdyz uz ses prozradil..

        • SalemCZ

          Můžu se zeptat proč bych vůbec o hře měl vědět, povíš mi o ni něco? Co je na ni tak WOW?

    • Jack1947

      😐Ještě že tě tu a ostatní jedince nedrží... Určitě RPG budou mít dopařené v tomhle suchu tak ryhle

    • RaketovyZid

      Games si jedou po vlastní ose. Někdy bohužel, někdy bohudík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit