Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Doufám že půjde aspon udělat rychlá emulace abych tohle dohrál, rychle  a vyzvracel se na EA až po potom 🤮

  • BoB.2

    Ve hře nebude rybaření? Sbohem.

  • Corvus

    Mě osobně Anthem zajímá hlavně kvůli průzkumu světa. Explorace je u mě u většiny her na prvním místě. A svět už jen z ukízek vypadá naprosto nádherně. Teď ještě aby byl zajímavý příběh...

    • Johnny

      pro mě jak v které. Skyrim sem měl prokoumanej do posledniho metru. Mass Effect andromeda, sem dohral hlavni pribehovou linii ale prozkoumano sem neměl absolutně nic. Nepřišlo mi to zajímavý, a byla to děsná nuda.

    • Johnny

      pro mě jak v které. Skyrim sem měl prokoumanej do posledniho metru. Mass Effect andromeda, sem dohral hlavni pribehovou linii ale prozkoumano sem neměl absolutně nic. Nepřišlo mi to zajímavý, a byla to děsná nuda.

  • Carnage666

    Lost Planet mixnutý s Division a Destiny s jetpackem z Andromedy kterej vydrží delší let. Z příběhu toho moc neukázali, zatím. To pujdu radši do Metra kde budu mít jistotu kvalitní zábavy.

  • TheGGG

    opravdu, ale opravdu prázdná a bezkrevná hra... tupé online grindovací cosi ala destiny nebo division s nudným designem a ořesnou příběhovou premisou. Postava bude nadabovaná? Bude se vybírat gender nebo je pevně daný charakter? A pokud si budu moci vytvořit vlastní postavu bude víc variant dabingu? Zlatý saints row, asi jediná hra, která umožnila vybírat s více hlasů pro každé pohlaví... ale to je jedno... anthem vypadá jako naprosto nudná hra  a vychází v den kdy vyjde nové metro a days gone, takže kdo by si sakra kupoval tuto ea břečku

    • h0p3

      Jen technická. Máš teď vyhlídlou nějakou novou hru, na kterou se těšíš nebo tě zajímá? Popř. jakou? A co teď tak hraješ?

      • TheGGG

        ha zrovna v den kdy vychází anthem vyjde taky metro exodus a days gone, takže to jsou hned dvě hry na které se těším... nyní mám rozehráno pár her z let 2015-2018 abych přetrpěl herní sucho...

        • h0p3

          Takže hraješ hlavně SP? Žádný MP stálice nemáš, jo?

          • TheGGG

            SP jsem vždy dával přednost před braindead online zábavou....

        • twicer

          No jen se nestyď. Co teď jmenovitě drtíš ?

    • Hidden

      A vidis, a ja si tuhle podle tebe nudnou brecku podle vseho i koupim, a to v den vydani. A ted te mozna i sokuju, dokonce i na pre-order. A nebudu vysvetlovat proc, protoze to nema smysl - takze jen pro informaci, ze jsou i lidi, kterym se Anthem zatim libi. ;)

      • TheGGG

        nu proč, protože nemáš vkus... to je holt tvůj handicap... ale žijeme ve světě kde lidi hrají dotu, wow nebo sází mrkev na facebooku, takže holt i ea si najde svoji klientelu...

        enjoy nekonečný grinding...

        • Hidden

          Zcela ocekavana reakce se dostavila, prave presne proto nebudu osvetlovat, proc me Anthem zaujal. Ostatne, jak by mohl byt nekdo s tak mrzkym vyberem her pochopen nekym s tak vytribenym vkusem a brilantnim intelektem. ;)

          • TheGGG

            ano máš otřesný a mizerný výběr her... ale když ti stačí braková omalovánka s tupým grindem a ea/bioware klišé balastem tak si to užíj.... ještě si nakup nějaké kostýmky a budeš tuplovaný boreček....

            • Hidden

              Docela by me zajimalo, jake si arbitr dobreho vkusu mysli, ze mam hry, ze nevaha ihned prispechat s bryskni analyzou... ;)

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                člověk co se těší na anthem nemůže mít dobrý vkus... jak prosté

        • Jaromir_Nohavica

          Mohu se zeptat, proč nemá tento notorický trollík ještě permaban? Napadá uživatele v každé diskusi a každý jeho příspěvek je buď trolling nebo pokus o flame, podle mě jasný kandidát.

          • TheGGG

            soudruh Nohavica usvědčený konfident stb je tvůj vzor a zakazování a cenzura ti taky není cizí--- nebezpečné, že i po takové době nám tu vyskakují podobní lídé---

            • i586

              Banování trollingu nerovná se cenzura. To co tu předvádíš, kdybys dělal někde na veřejnosti na lidi, který neznáš, tak už se válíš na zemi bez zubů, takže o cenzuru bych se s tímhle spratkovským chováním fakt neopíral, působí to dost ubrečeně.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                je mě jasné že někteří lidi rádi vše řeší pěstmi a oponenty by nejraději utloukli, ukamenovali, zničili... dělali to tak náckové, komáři i islámisti, stejně jako moderní ultra levice/pravice... obvykle takovéto lidi poznáte na ulici běžně. IQ tykve plešatý sterojďák nebo vlasatý anarcháč, tetování a agresivita vzteklého psa... máš ovšem smůlu borče, tady jsme na svobodné diskuzi, ne u tebe v ghettu a budeš se muset smířit s tím, že ne každý je retromilník hatující konzole a AAA hry. Holt smůla brašku, macho na mě dojem nedělá...

                • Reakce na příspěvek:

                  Za urazky odjakziva padaly facky. A neslo o zadne nacky nebo anarchisty. Bud rad ze zijes v 21 stoleti, par stoleti zpatky by te uz davno nekdo propichl mecem, nebo zastrelil.

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    hahaha ty jsi takový tvrďáček, že jsem skoro prasknul smíchy--- určitě největší bijec na pískovišti----

            • BoB.2

              Jsem rád že nejsem jedinej co tě nemá rád.😬

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                ještě se naučit anglicky....

  • jediné, co tu hru zachrání, je příběh. pokud nenabídne něco zapamatovatelného až kultovního, tak to nemá šanci. 

    • No, myslím si to samé. Hratelnosti jako takové věřím, obecné herní kooperativní náplni už ne, prostě - z místa na místo a tam někoho sejmout... :) Grafika je mi putna, ale vypadá to hezky. Navíc to vypadá na sluníčkový pve svět - to odpadne zase další kupa hráčů. Takže fakt jenom příběh... ten to může zachránit - jen se bojím, že tam bude jen něco jako doplňkový tutoriálový příběh, aby se neřeklo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit