Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Worhammer

    Proboha POMOC! 

    Mám hru, starší hra. Je však lepší než jakákoliv hra roku 2013 a výš. Vývojáře proklínám za to, že nepřidali možnost remapovat klávesy!!! Jsou tam jen režimy - keyboard, pad, wheel. Hru chci hrát na gamepadu, bohužel režim pad je nepoužitelný, nedá se s tím zatáčet, wheel funguje dobře. Zatáčet můžu, jen bohužel akcelerace a brzda jsou nastaveny na stejném joysticku jako zatáčení a to se prostě nedá. Je třeba remapovat na gamepadu samotném, protože hra x360ce a pod ani nerozezná. Jak remapnu joystick pravý nahoru na button 3, a joystick pravý dolů na button 2? Prosím, já už jsem si začal ze zoufalství instalovat software na úpravu mappingu kláves, co mi ničí počítač a nefungují. :(

    • 0011

      Málo informací, co je to za hru, pod čím běhá - jestli pod steamem, můžeš joystyck/whatewer čím to chceš ovládat nastavit přímo ve steamu. Pokud ne zkus inputmapper.



    • Lukyz

      A prozradíš nám, co je to za hru?

      BTW proč si teda nenamapuješ pomocí softu níže klávesy na gamepad?  (ve hře režim keyboard) BTW tady píšou, že lze na gamepadu emulovat i volant, ale nikdy jsme to nezkoušel, takže nevím, jaké to bude. 

      • Worhammer

        The Italian Job

        Pokud bych emuloval stisky kláves přes gamepad, přišel bych o joystickové dávkování. Vše by se chovalo jako l 0

        • Lukyz

          Mno, tak tady bych jako nejjednodušší způsob volil hrát PS2 verzi přes PCSX2, kde nebudeš mít nejmenší problém s nastavením gamepadu + si můžeš nastavit FHD rozlišení a teoreticky hromadu graf. moderních featur.  

          • Worhammer

            Mám na mysli The Italian Job pro PS1, tam je rozdíl konzolová a PC verze velký. 

        • SalemCZ

          a nejde to udělat jako sami klávesnice, prostě část klávesnice a část gamepad?

          • Worhammer

            Ta hra je buď reaguje jen na klávesnici nebo jen na gamepad, podle režimu. 

  • Worhammer

    Nevíte, jak mohu remapovat starší hru pc port z ps1? Používám gamepad xbox 360 pro PC.  

    • Lukyz

      Zvláštně formulovaná věta, ale pokud jsem to správně pochopil, vyřešíš to tímto.

      • Worhammer

        Díky, ta hra podporuje herní volanty, neexistuje něco jako JoyToWheel? 

  • Lukyz

    Celkem fajnová westernová tahovka Hard West je teď v akci na Steamu za hodně lidových 1,99€ 💰

    • MickeyMutant

      Za týden od těchhle Poláků vyjde Phantom Doctrine, špiónskej X-COM, o němž se dost mluví.

      • raisen

        Viděla jsem záznam hraní ze hry před vydáním a hodně se mi to líbilo. Má to zajímavé mechaniky a oproti novodobému XCOMu mi přijdou lepší (a to jsem velký fanoušek XCOMu). Pokud se ukáže, že i zbytek hry je stejně dobrý, tak pro mě je to jasná koupě 🙂

        • MickeyMutant

          Po tom stokrát ohraném sci-fi prostředí by to mohlo být osvěžující.

          • victor

            Aha osvěžující ...což mi připomímá , že "Hammer and Sickle"   jsem taky ještě nedohrál . ...

      • Lukyz

        Vidíš, hru sleduju a těším se na ní, ale nějak jsem nepostřehl, že je to od stejnýho studia 👌

  • victor

    Tak schválně  jestli někoho nakrknul minulý Humble Monthly stejně jako mne .... Po tom co představili Conana a Hatch in time jsem  řekl a dost , tenhle měsíc beru pauzu .... a oni tam na poslední chvilku přihodí Sudden Strike 4 a Pathologic :/ .


    • Joshua

      Jestli mas zajem mam jeden Pathologic Classic HD klic navic...

      • victor

        To bych ti byl opravdu vděčnej . Jen nevím jak  bych se ti pakl revanšoval , neb králem klíčů jsi tady ty  :)  Díky a dej mi vědět co za něj  - victor@tiscali.cz

  • SalemCZ

    Dobrá zpráva pro Jacka  Nagen bude DLC postava v Tekkenovi 

    https://www.youtube.com/watch?v=Sy3BHkOA6eM


    edit: super ještě přibude Anna, hodně divnej Lei 

    • Jack1947

      Supr ale nevím jestli se tam tak moc hodí.

      • SalemCZ

        tak se uvidí až vyjde jak to tam bude vypadat, zatím nebylo ani video s jeho gameplayem

    • SalemCZ

      se divím že to nedali ani do bleskovky a tak jsem se snažil.

  • WetBandit

    Zdravím. Hraje tu nekdo warframe na steamu ? Hledam nejakej cz klan

  • SalemCZ

    Nemám zkušenosti z VR, ale je třeba z téhle hry taky blbě?

    (Hellblade: Senua's Sacrifice VR), je tam pohled z třetí osoby, tak to by nemuselo být tolik ne?

     https://www.youtube.com/watch?v=_sanPP6-pnY

    • RaketovyZid

      Záleží na člověku, ale většinou se lidem dělá blbě u FPS her kde se chodí (proto má třeba Doom VR teleport místo chození). U tohodle těžko říct.

    • Johnny

      Mě není blbě prakticky z žádné.

  • ucho

    PS4 verze hry Detroit: Become Human si zkusilo již 1,5 milionu lidí. Dohromady nahráli přes 20 milionů hodin.

    a jiné verze si zkusilo kolik lidí? mým skromným odhadem bych řekl, že 0...

  • RaketovyZid

    F.E.A.R. 3

    PCTFH-Z2EGR-AKJY4

  • lito

    Na scénáři ke hře Cyberpunk 2077 se v současné době podílí 10 lidí.

    Tak co bude záchrana světa? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit