Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bobrkola

    Díky za tip... Dokoupeno poslední DLC do Stellaris 2. Je na čase opět vybudovat galactické impérium masožravých mochomurek! :D

  • wxyz

    Tento článek by měl být označen PR/Reklama. Dělat neplacenou (doufám) propagaci společnosti, která chrlí tučně placená DLC po desítkách a ještě to drze přiznává, navíc na platformě, která svou politikou brutálních slev (dokud se jim to hodilo) zatlačila veškerou konkurenci a tím ze sebe de facto učinila monopol, co se týče prodeje her na PC (ani v obchodě si téměř nekoupíte hru, která by nevyžadovala aktivaci na Steamu). Měli byste se nad sebou zamyslet.

    • Bobrkola

      Nadávat v jednom postu na to, že firma prodává drahá DLC a následně je dává do brutálních slev je docela úsměvné ;).


      Tisíckrát hlásané: u Paradoxu jsou původní hry obsáhlé a i bez DLC zabaví na několik desítek - stovek hodin. DLC jen dodávají další možnosti a dost jich je vyloženě kosmetických (nový vzhled jednotek/erbů/typ rasy/ a je pouze na hráči jestli je koupí nebo ne. V žádné hře od Paradoxu, co jsem hrál nebylo... hra bez DLC byla nekompletní a až s DLC byla správná ;).

    • Derp_1337

      bohužel Steam tady je a ještě nějakou dobu tady bude. Lidem nezbývá nic jiného než se s tím smířit a jít v životě dál...

      Samozřejmě je potřeba doporučit slevové akce na GoG, ale jejich herní nabídka se stále nemůže vyrovnat Steamu.

    • Nebreč.

  • drasta

    Koupil jsem si Hearts of Iron IV a tesil jsem se jak si to zahraju a asi jsem v proces teseni se uplne zapomel ze jsem linej se ucit podobny strategie hrat :D

  • victor

    No jo Paradox ....tuna DLC za cenu převyšující původní hru :/ . Ale přijde mi , že se už trochu opakují ....

  • Obří sleva bude, až to bude přes těch obvyklích 50-75%. Za tuhle cenu je to každou chvíli někde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit