Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Vydavatelství Dark Horse spolupracuje s CD Projekt Red na další komiksové sérii se Zaklínačem.

    CD Projekt má práva i na jiný věci než na hry?

  • MickeyMutant

    Podívejte se, jak funguje ray-tracing na příkladu Metro Exodus.

    No pokochejte se videem a řekněte upřímně, nestojí tenhle skvělý vizuální upgrade za nějakých mizerných 15 000 korun, co zaplatíte navíc za novou kartu oproti její starší verzi (2080 Ti - 35 000 vs. 1080 Ti - 20 000)? Samozřejmě že stojí, odpovím si sám. Při pořizování takových zázraků techniky byste neměli váhat, navíc vás bude hřát pomyšlení, že svou malou stopou prošlapáváte cestičku vědeckému pokroku.

    Ale dámy a pánové, nechci se vás dotknout – kdo z vás to má? Nebylo by možné na podobné bohulibé investice čerpat třeba nějaké státní granty nebo aspoň rozvojové dotace EU pro východoevropské trhany?

    • Draken69CZ

      Sranda tady roky číst jak ta a ta hra vypadá jak z roku 2005 nebo 10 let stará a pak když je možnost s tím hnout tak to najednou nikdo nechce a brečí jak je to drahý, no hlavně že ten jejich kancl PC je o chloupek výkonnější než 5 let stará konzole 😂

    • Lukass

      Na ty Nvidia efekty jim zvysoka kakam,  vymysli blbosti co 90%  normalnich hracu nikdy nezkusi a ani je to nezajima.  Ty jejich blbosti akorat zerou vykon. 

      Nicmene ta karta je kruta ve 4K, je to prvni karta pro 4K rozliseni a 60fps, bohuzel cena je fakt silena,  za 23 000  by jim zato lidi utrhali ruce. 

      • Lukyz

        Na 4K killer to bohužel taky stále nevypadá, viz zdejší prvotní testy. 🤔

        EDIT: sry, nevšiml jsem si, že tady rozebíráte 2080 Ti a testy jsou na "obyč" 2080

    • skaven

      najhorsia sranda je, ze aj bez RT to vyzera dobre, a ma menej grafickych glitchov :)


    • Mart9

      Za 15 000 korun to rozhodně nestojí, i když to vypadá pěkně.

    • i586

      Zrovna tohle mě moc nepřesvědčilo. K čemu jsou lepší světla a odlesky, když kvalita textur a geometrie je za opicema. Asi kompenzace kvůli výkonu. Holt RTX ON, FPS OFF.

  • ringmancz

    Nový herní Humble Bundle

    https://www.humblebundle.com/games/one-special-day-bundle

    Pokud ty hry nemáte, tak celkem zajímavá nabídka. A přijde mi, že poslední dobou už nepřidávají bonusový hry do BTA po týdnu.

    • Osviceny

      tyhle hry by nebyli zajímavé, ani kdyby mi vývojáři za jejich hraní platily

      • ringmancz

        Ale tvoje čeština je zajímavá. Asi nějaká temná chvilka.

      • RaketovyZid

        Alpha Protocol a Crazy Taxi že nejsou zajímavé?


        Hereze!

        • 0011

          Veřejně se přiznám že jsem se nedostal přes první hacking, osmisměrky luštím celý život ale dát to do hry na čas a navíc pokaždé náhodně generované je stupidní a úplně mi to zabilo potenciálně dobrou hru, kde se nedostanu za tutorial... jestli je nějaká ofiko modifikace sem s ní

          • MickeyMutant

            To bylo lehké. Nehledal jsi totiž konkrétní kombinaci, ale prostě jen řádek jakýchkoliv čísel a písmen, co se neměnil. A ten vždy odpovídal jednomu ze vzorových kódů.

            • 0011

              Spousta lidí na různých herních fórech od escapist po steam s tebou nesouhlasí, když se řeší nejhorší minihry všech dob, AP tam ve většině případů nechybí. Mám výhrady i k hackingu v Deus Ex HR, ale oproti AP je to nirvána

          • Jack1947

            To je ale škoda... zta hra za to stála!

      • Jack1947

        ale jo třeba Alpha Protocol bylo dobré.

  • skaven

    The Bards Tale 4 je vonku

  • Jack1947





    Na PC vyjde remaster konzolového JRPG Resonance of Fate

    Upřímě,  tohle by si mohli nechat - už tehdy mi to přišlo takové nemastné neslané. Ne každá konzolovka stojí za port na pc😉

  • RaketovyZid

    Klasiky Shadow Warrior, Stargunner, Bio Menace a Tyrian 2000 jsou dočasně zdarma na GOGu.

    Tady někdo objevil Ameriku 😀

    Tak předně - ty hry jsou zadarmo permanentně, ne dočasně (pokud se nezmění práva / vydavatel nebo něco podobného nepředvídatelného).

    Už tam jsou takhle pár let, takže to ani není žádná novinka 😀

    Kromě těch zmíněných jsou to i Beneath a Steel Sky, Lure of the Temptress, Teenagent, Ultima 4, Treasure Adventure Game, Ultima: The Savage Empire a Ultima: Martian Dreams.

    A původní Shadow Warrior je už nějakou dobu zadarmo i na Steamu 😀

    • Jack1947

      taky si říkám ale dal bych mu ještě šanci... ( že by někdo z redakce dočasně?)

      • Veskoslav

        A my si mysleli, že jsi to ty. 

        • Jack1947

          😬Nebo ty ? 😯 talk nějak nechápu co máš na mysli tím my" vás je víc Veskoslavů? 😱

    • Mart9

      Pokud je to pravda, tak nový bleskař nezačíná moc dobře :D

    • RaketovyZid

      Mimochodem je tahle bleskovka i krásný příklad šíření dezinformací, protože v článku PC Gameru, na který odkazuje, žádné "dočasně" není.

    • RaketovyZid

      Novinařina hadr.

  • Jack1947
    • YES ! Tohle jsem jim vzdycky zavidel !!! :D

      • Jack1947

        Já ne jen nechápu to datum 12/7/18?

        • RaketovyZid

          Evidentně ho nechápe ani Honza Srp, který ten článek napsal. 


          Je to americký formát psaní data - měsíc/den/rok.

          • Jack1947

            Pak jsem si to uvědomil pěkně zavádějicí 😬😈😱

            • RaketovyZid

              Může to být občas matoucí. Ale na to, aby hra vyšla 12. července, už je přece jenom trochu pozdě 😀

  • SalemCZ

    To bylo smazáno, nebo dán i ten ban?

  • WetBandit

    Nehrava tu nekdo siege ? Hledam nejake cz lidi z kteryma bych mohl zahrat

    • Jack1947

      LV ?

      • Ale jak nebudeš mistr světa v Siege, tak nepočítej, že by si z tebe LV zahrál. Nějaký hejhulové, co nehrajou Six Invitational (nebo jak se ten turnaj jmenuje), jsou pod jeho úroveň. 😬

        • Jack1947

          Zbytečně ho nešpičkuj.

          Nebo ještě na tebe vybafne :D

          Podle mě jen někdo kdo chápe základní pravidla hry... Nemusí nutně bejt mistr světa nebo mistr evropy 😀

    • Na jaké platformě?

      • Tushan

        PC

  • MickeyMutant

    Sobotní přesčas na Hrej

    Práce pro Hrej.cz musí být emočně nesmírně vyčerpávající. Nakonec dostane každého šéfredaktora. A to i v situaci, kdy má pod články průměrně jen kolem tří reakcí. Výběr ze sobotní přestřelky s jedním notoricky-monotematickým stěžovatelem (kopíruju pro případ smazání):

    michalnezval napsal 15. 9. 2018 v 12.22 - No to je něco ...Zvýraznit,že AC 3 byla hra s nejvíce dokončovacími údery a potom udělat takové paskvily v Origins a v Odyssey,to prostě nepochopím,jak mohli souboje takhle sprasit.Přitom vývojáři dokázali,že souboje umí udělat,aby vypadaly ssdkvěle;-)..A napsal bych spíš:Co by bývalý ředitel změnil na Ac Origins a Odyssey? já tak 80% hry,tohle už není žádnej Assassin.tohle jim neodpustím....Mitsurugi čau:-D;-)

    pavel.makal napsal 15. 9. 2018 v 12.49 - michalnezval: Hele, chvíli mi to přišlo i vtipný, ale už toho prosimtě fakt nech. Všichni víme, že nemáš rád novej Assassin's Creed. Fakt, i já to vim. A všem je to úplně stejně jedno. Názor jsi vyjádřil, dokonce se ti povedlo vetknout nám ho do paměti, a určitě si to ještě zopakuješ pod recenzí, tak to do té doby vydrž, jo?

    michalnezval napsal 15. 9. 2018 v 16.23 - pavel.makal: ...Můžu tě se svými názory štvát a otravovat,ale jak můžeš někomu do vámi poskytované debaty napsat???: A všem je to stejně úplně jedno...i kdyby bylo,tohle je od tebe jako od redaktora myslím dost mimo,stejně jako styl,kterým si mě odpověděl.Myslím,že tohle snad nemáš za potřebí;-)

    pavel.makal napsal 15. 9. 2018 v 16.47 - michalnezval: Nevím, co je na tom mimo. Píšeš to pod každou novinku o AC a přesto jsem ochoten garantovat, že to nikoho neodradí/nepřesvědčí od/k nákupu...

    Šéfredaktor tedy garantuje, že názor čtenáře je všem fuk a nikoho nepřesvědčí😎

    • iSpirit

      ty máš fakt smutný život, co tak se začít nějak realizovat jinak než hledaním chyb u herních textů, nevím, ale mně se to zdá takové nízké.

    • Veskoslav

      Doporučuji se podívat, kde a všude Makal píše. V tomhle 100 % stojím za tím, co šéfredaktor napsal a ještě mu to napsal slušně.

    • drasta

      Ne ze by se neco takovyho sluselo a patrilo ale vsichni vime ze to je pravda :D

      • MickeyMutant

        O pravdu tu tentokrát nejde. Jde o komunikaci. Když už chce šéfredaktor dotyčného nějak upozornit, pokud rovnou nezvolí výmaz, měl by napsat něco ve smyslu:

        Ahoj, nelíbí se mi, že píšeš stejný názor pod každý článek o téhle hře. Tohle je varování, příště už rovnou mažu. Děkuju za pozornost.

        Když ale začne z nasranosti fabulovat, že názor prudícího prudiče je všem fuk, a garantovat, koho ve skutečnosti ovlivní nebo neovlivní, tak si pod sebou řeže větev.

        • ucho

          neřeže si pod sebou větev, spíš tak nějak čeká, že jsou čtenáři diskuzí inteligentní a že taky vidí to, co on.

          popravdě mě by spíš přišlo za čárou to, kdyby tam napsal ten tvůj příklad.

          • MickeyMutant

            Tak to by byl ještě ke všemu naiva. Důkazem jsou minimálně ti dva další čtenáři vyskytnuvší se v diskuzi, co onomu názoru přikládají větší než nulovou váhu, jak garantuje šéfredaktor.

            • Mart9

              Jeho příspěvky mají takovou váhu, že jsem si jako pravidelný čtenář Hrej vůbec nevšiml, že by tam tento člověk někdy psal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit