Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    chvíľu som tu nebol a pozerám, že sa meníme k lepšiemu. nový formát videa na výbornú a teším sa na ďalšie.

  • chelios2094

    Potkat Vaška večer v temný uličce, kde by mi řekl ,, Hej, já ti ukážu, jestli mi nedáš prachy nebo něco" asi bych se z toho jen tak nevzpamatoval a kalhoty bych pral hodně dlouho :D

  • Bobrkola

    Povídání o hře znělo hezky... Do doby než Vašek přiznal, že střílí bobry brokovnicí 😱☹

  • Zaho

    Škoda že to je střílečka.

    • spíš simulátor světa 

      • Zaho
        No ale světa kde se větší část akce řeší střílením a to bohužel na konzoli vůbec není zábavné.
        • Ilusiveman

          no právě že na konzoli se vždycky střílelo a s autoaimem, což mě hrozně láká, protože přes miřidla stříli jen exoti. oko ví. v připadě že jste kickass indian nebo kovboj. pro uplný fajnšmekry vlezte do VR. to je taky dobrý že za podobnou cenu jak ps4 se to dá celý osahat.

          • Jack1947


            "přes miřidla stříli jen exoti" Tím jsi definitivně potvrdil že si troll, díky mocza pomoc 😬😛

  • Planuji si koupit PS4 Pro k hernimu PC, proste me ty hry uz natolik lakaji ze si poridim svoji prvni konzoli. A na RDR2 nejspise nebudu cekat na PC verzi to to vypada az moc dobre :) Doufam ze tahle zima bude dlouha :D

    • spoock

      Nezapomeň na Last of Us a Uncharted sérii, jo a God of War 😎

      • Jack1947

        God of war není pro každého třeba kvůli tomu bych si PS4 nepořizoval, UNCHARTED dejme tomu ale TLOU2 tak to je povinnost zvlášt když jsem hrál první díl.

  • WhySoSad

    Díky chlapi za super shrnutí, je to podstatně lepší než si jen číst text. 

  • Ježiš, použitej Xbox nebo PS4 koupíte za 3 a půl litru, dohrajete si, co potřebujete a můžete všechno prodat dál (případně ještě koupíte nějakou tu redukci na myš a klávesnici).

    Osobně nemám potřebu fňukat na internetu, protože, pokud určitá platforma má hry, které mne zajímají, nemám problém si ji koupit ať už na chvíli, tak na stálo a nemusím pak fňukat, že něco si nemůžu zahrát. Proto mám skoro všechny hlavní konzole a proto třeba taky nemám herní PC (4 roky starý slabý noťas zatím v pohodě stačí na všechno, co na PC chci hrát).


    Je to jen o tom, jak se zařídíte.

    • Pan_Klobouk

      Je to vsechno pravda, co rikas, ale vydavat hru jen na konzole a na PC se vykaslat je proste proti prirode. Neresme ted fakt, ze RDR2 na PC nakonec asi vyjde, zase po pul roce, nebo po roce. Ale ignorovat platformu PC a matlat si ty hry jen pro konzole, to fakt neni normalni, pri stavajicim rozvrzeni sil. A nemusime to vztahovat jen na Rockstar a nemusime ani resit, jestli nekdo vytahuje nejake vymluvy "proc PC verze neni" nebo jen nerika nic a tvari se, ze se nic nedeje.

    • mohu poprosit o nějaký odkaz na koupi PS4 za 3500?

      • Ok, myslel jsem tedy, že se teď dají za 3 a půl litru koupit. Já sám jsem v akci kupoval před rokem Slimku za 4 a půl litru, tak jsem myslel, že jsou teď použité na tom cenově takto. Ale teda za 4 litry PS4 na bazoši najdeš.

        • Zaho
          Před týdnem jsem prodal ps4 za 4 800kč a netrvalo to ani den.
      • Zaho
        Tak na ten zapomeň. :-)
  • Ilusiveman

    (Y)  26. října 2018, asi to jdu koupit, na chleba budu myslet později!

  • v stredu sme sa bavili o tom ako zlepšovať tento sajt a dnes je štvrtok a chalani vymysleli ste perfektne spracované téma ( až teda na ten vizuál, ale chápem že to bolo narýchlo) , velmi zaujímavé rozprávanie o hre na ktorú sa teším, poučné, originálne a profesionálne podané otázky a odpovede, Vašek a Adam no vidíte ako málo stačí aby ste sa odlíšili od ostatných game sajtov, Vy na to máte , toho sa nebojím, skvelá talkshow !!!

  • Kedaro

    Já to chci na PC 😯

    • spoock

      Já to teď kupuju na PS4, ale PC verzi chci kvůli MP, tak snad se dočkáme :D

    • i586

      PC verze bude, klídek.😉

    • ALHAZRED

      No tady de vo to, že nejak neni problem predelat, prispusobit hry z PS na Xbox ale na PC už jo, ptž gamepad neni myš a musi se predelavat celkova hratelnost. Panaku nehybej se, nebo te netrefim a vopovaž se strilet driv než ja :DD

      Nedavno sem si z nostalgie nainstaloval Unreal Tournamen 3 na PC ! No skuste si to na PC na gamepadu, tak s vama boti vytřou podlahu, jooo kdysi se delali gamesi ...dneska je to sami multikultiplatforms a hry stojej za prdlačku...nešli nepovedenej port, tak radši NIC

      • Pan_Klobouk

        Tohle se da vyresit lusknutim prstu a asi za pet vterin. Proste do HW pozadavku napises "gamepad vyzadovan". A nikdo by na to nemohl nic rict.

    • ravux

      Fakt nechapu tyhle stesky. Ty fakt nemas 5k na bazarovou PS4, coz je cena 3 lepsich originalnich her a tretina ceny lepsi PC grafiky?

      • Paulcz

        Konzoli ani zadarmo, takovej zdegenerovanej hnus, fuj.

      • Lima

        Fakt nechápu reakce tro(t)lů, kteří PC hráčům radí, aby si koupili konzoli. Co jim je do toho, na čem hraju a CHCI hrát? Třeba já jsem PC hráč a miluju tu svobodu vybrat si, jestli k téhle a téhle hře vezmu gamepad, nebo, v případě střílečky, prubnu klávesnici s myší. To u konzolo nezažiješ. Nehledě na to, že PC používám i k práci. Konzoli k životu fakt nepotřebuju.

        • radim.zaty

          Pokud si PC hráč koupí konzoli, tak stále může hrát i na PC, jen se mu výběr her rozšíří o exkluzivní tituly dané konzole. Na svobodě volby ho to nijak neomezí, takže tvůj příspěvek nedává smysl. 


          Já jsem taky PC hráč, ale těch PS4 exkluzivek už bylo tolik, že jsem předloni koupil PS4 a loni jsem si naježil PS4 Pro.  Na PC hraji i nadále a multiplatformní hry kupuji na PC, PS4P mám pouze na exkluzivky. 

        • spoock

          PC používám taky k práci i na hry a PS4 a Switch používám "jen" na hry, imho mě zas serou lidi co furt bulí, že to nevychází pro jejich platformu, já jsem to před léty vzdal a prostě od té doby nelituju, že mám i platformu jen na hry, která v základu proti hernímu PC stojí mrzký peníz a ohánět se tu myší a klávesnicí je směšné.

        • Ilusiveman

          Tak tu nebreč.

        • iSpirit

          😂😂😂

      • Kedaro

        Odmítám hrát střílečky na konzoli, jedině myš a klávesnice. Obzvlášť když popisovali jaký je tam auto-aim, to fakt nechci.

        • spoock

          Ten autoaim co tu Vašek popisuje byl už v GTA IV na konzolích, to co popisuje není žádná novinka, to je defaultní nastavení hry, dá se to vypnout. Já sám to používám už léta v GTA IV/V i RDR a nikdy to nekazilo imerzi, je to prakticky to jako když myší dokážete s velkou přesností dělat headshoty ve vteřině, což by v realitě nebylo věrohodné. Navíc při přesnějším míření na hlavu musíte stejně páčku korigovat.

          • Jack1947

            On to míření je dost o cviku takže auto popřípadě polo auto aim ( jen to trochu pomáhá při přesnějším míření na cíl) nevadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit