Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis

    Páni, nečekal bych, že se tak široce očekávaná hra jako RDR2 vydá cestou tak silného realismu. Jestli to bude takové i ve finálním produktu, no jedině dobře. 

    Tím spíše, pokud se vyprávění bude opravdu více soustředit na správné zasazení děje než na nekonečné bitky s generickými nepřáteli a vyzobávání tun těch ikonek. Ne, že by mi ta hra byla předtím lhostejná, ale po těhle dojmech jsem na ni opravdu zvědavý. Dík:)

  • najprv som si pozrel video s Adamom ako si hovoril o svojich dojmoch o hre a teraz som si prečítal možno jeden s tvojich najhlbších textov, Vašek prosím viac viac takýchto profi článkov, na hru sa samozrejme teším a po tvojich dojmoch aj ked sa mi to už velmi dlho nestalo (naposledy pri Witcher 3) som maxximálne nahajpovaný a ak ma hra zklame hanba na teba a tvojich potomkov :D

  • Pulka_lahve

    "byť z hlediska obtížnosti ve skutečnosti o žádnou velkou výzvu nejde"

    Takže ta hra není výzva? Ani "bitva s desítkou po zuby ozbrojených strážných"? Nebo je to otázka nastavené obtížnosti?

    • species

      je to otazka toho ze na gamepadu je jakakoli presnost naprosto nemyslitelna takze ta hra miri za tebe. 

  • jindra.veliky

    toho jsem se presne obaval, ze budou prestrelky jen o auto-aimu...a multak kvuli tomu bude nehratelnej, protoze vas zabije kazda lama

    • Jack1947

      Tak to je zajímavé ale když se to dá vypnout problém bych ani nehledal.

    • v jedničce to šlo myslim vypnout 

    • WhySoSad

      V prvním díle to bylo úplně stejně. Popravdě mi to bylo příjemnější než plavat analogem po obrazovce, kdy trefit něco na vetší dálku než na 2 metry brokovnicí byl problém...

    • I v jedničce sis mohl vybrat, zda-li chceš jít do lobby s autoaimem, nebo bez. 

    • Tohle není střílečka.

      • jindra.veliky

        3rd peson akce - je tam i strileni? je

        • Aha, takze to je lovecky simulator, protíze je tam loveni? Je. Take je to hazardni hra atd.

        • Carnage666

          Dokonce Third Person Shooter

      • Ilusiveman

        No, co ty víš, jak bude multák vypadat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit