Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri

    Neví někdo, jestli je potřeba znát předchozí příběh a události z prvního dílu? Chtěl jsem si to vždy zahrát, ale bohužel PS3 mě minula a tady zas nechci abych byl nějak okradenej o souvislosti v příběhu, když začnu dvojkou. Neví někdo prosím?

    • Jack1947

      To je snad jasné že tě příběh jedničky zajímat nemusí, když tomu tohle předchází.

      • Cypri

        aha to jsem vubec nevěděl. Tak jasná koupě. Dík

    • Buď úplně v klidu, protože tohle se odehrává ještě před prvním dílem :)

  • Zaho
    No aby to nedopadlo jako GTA5, spousta miniher a herní mechaniky očesané.
  • Carnage666

    Chápu, že se to k týhle hře docela hodí ale jinak je to pro mě spíš otrava a tyhle věci ignoruju. Stejně jako ve FF XV kde bylo taky rybaření... zkusil jsem to jednou kvůli příběhu nebo co že jsem musel a už sem to podruhý nezkusil.

  • TheGGG

    a bude to někoho bavit? Stejně bude většina lidí jen hrát hlavní příběh a na nějaké sofistikované lovení potkana se vykašle... hlavně aby zapracovali na ragdollu a nebyl to zas takový trapas jak u GTA V

    • Ilusiveman

      mě třeba zase velmi vyhovují kvalitní minihry. čím víc dobrých miniher jednotlivých činností, tím víc se ve světe cítím uvěřitelněji, ale chápu že poptávka po rdr2 bude velká všehochut.

  • species

    Achjo, to zas bude mentalni cviceni, vydrzet nekoupit konzoli :(

    • Ilusiveman

      díky, že jsme měli tento rozhovor :)

      • species

        nemas vubec zac kamarade, delam to jen kvuli tobe 🙂

    • Jack1947

      No jo koupím až vyjde tlou2... nikoli kvůli tomuhle.

      I když kdoví zase tolik her mě tam nezuajalo, zahrál bych si Spidermana ale třeba to chystané Avengers bude stačit.

  • Jack1947

    Musím říct že RDR1 pro mě byla do té doby než jsem ji sám hrál neznámá hra, nakonec to byla zábavno kovbojka s enginem z GTAIV. Kterou jsem dohrál do konce a bavila, i když ve dvojce by mohli poladit míření a chování zbraní a trochu fyziku postav.

  • skaven

    v DR III. mozno bude aj masturbacia z prvej osoby, pre ludi, ktori masturbuju v 3tej osobe

    • Draken69CZ

      Lidi přestaňte psát ty h0vna za ty číslovky, když nevíte jak, tak to napište celé slovem, díky.

      • skaven

        ano, grammar nazi :)

        • Jack1947

          Spíš něco jiného...

          ale abyjsme byli přesní RDR je správně!

          • Draken69CZ

            Abychom pro Kristovy rány abychom, vždyť  "abyjsme" ti podtrhne i ten chrome to to nevidíš?

            • Jack1947

              Co je nevyšel trolling tak zkusíme gramatiku ? lol :D ty jsi fakt zoufalec.

              Chrome nepoužívám.

  • spoock

    Strašně se těším, jsem obrovský fanda, jen doufám, že nebudu muset každých 5-10 minut chodit do lázní, čistit kvér, apod. věci, které mě budou rozčilovat. To je jako Jindra v KCD, kdy každou chvíly byl jak prase a někdy to až vytrhávalo ze hry jak se všechno rychle špinilo. Vím, lidi v té době stejně o sebe moc nepečovali a špína patří k životu v přírodě, jen doufám, že balanc zábavy a úmornosti opakovat jisté činnosti nebude moc velká.

    • Paulcz

      KCD je rozbitá hra,  hausnumera a bulharský konstanty :) Akorát Vávra a Klíma tvrdí, že to simulovali v Excelu, to bych chtěl vidět.

    • Ilusiveman

      co jsem poslouchal pulhodinové dojmy z beta verze, tak si dali těže záležet, aby realismus neodváděl od hraní, např kdyby se kazily i lístky květin vedle masa apod.

    • prý na tobě bahno zůstane dokonce i po zaschnutí, ale pochybuji že kvůli tomu budeš mít horší ceny jako v KCD.

    • jindra.veliky

      vim o cem mluvis, bojim se ze to bude otravny jak kuzelky s Romanem v GTA IV a podobny aktivity...ale i tak kupuju v den vydani

      • Jack1947

        To byla minihr, GTA je známé minihrami a kolikrát některé zábavnější než hlavní nápl. Třeba GTAV pomoc policii nebo ty minimise s kolejmndoucími byli super!

        • Ilusiveman

          policie a sanitka uplně není minihra, spiš mise. minihra se myslí třeba páčení zámků ve fallout-skyrim, ktera už mě pěkně sere, takže pokaždé moduji abych  ji obešel.

          • Jack1947

            Ne policie a sanitka ale pomoc policii se zločincem nebo zločinci které si najdeš přes počítač v autě. To bylo zábavné. ( nebo náhodná pomoc - když se stal zločin ale kolikrát si to ošéfovala policie sama třeba když zastřelila zločince brokovnicí přímo v autě :D)

            I když svým způsobem je to minihra nepovinná co vydělá peníze.

            • Ilusiveman

              rozmím. to ano, jak tady říkáš, tohle byl příjemnej prvek. Já si vzpomněl na San Andreas, kdy to fakt byla jen mise spustena s fízlauta. 😀

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                SUPER!

                Mě takovéhle maličkosti prostě baví, ve finále to tak malé není a je to zábavné... jenže ted u GTA dalším se člověk spíše bojí aby to nedopadlo - nějak podstatně hůř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit