Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konwa

    Dost jde vidět jak o proti prvnímu dílu Dirt Rally dost odbyli grafiku! Vypadá to jako ta arkáda Dirt4, odbyli to!

  • Ilusiveman

    Audi <3

  • Lezov

    Nejlepší zpráva od doby kdy vyšlo původní DirtRally. Pokud zachovají jízdní model z DR, tak se není o čem bavit, bude to mít nakročeno na nelepší rally hru za posledních mnoho let.

    jestli se ale inspirují D4, tak to ani nemá cenu zkoušet hrát.

    • Ghost47

      Jízdní model ano, ale z D4 bych vzal ten generátor tratí (jen mu zvětšit počet úseků, ze kterých je staví). Tohle bylo na D4 super, ve skutečné rally taky není možnost si tu RZ projíždět pořád dokola, dokud to nemá člověk najeté jak okruh.

      • Lezov

        Stále dokola to ve skutečnosti sice jezdit nemůžou, ale mají seznamovací jízdy den dva před závodem /cca 3 jízdy na jednu RZ/. Závody se konají ve stejných lokalitách a jednotlivé RZ se velmi často jedou stejné každý rok, občas je tam změna, že se jede druhým směrem než vloni, občas jsou některé RZ spojeny, zkráceny, prodlouženy.

        https://www.rally-maps.com/Rallye-Deutschland-2017

        https://www.rally-maps.com/Rallye-Deutschland-2018

        jsou tam asi všechny závody, stačí porovnat pár nejznámějších..

        raději než špatnej generátor tratí, bych uvítal port původních tratí z DR, ofiko to asi čekat nemůžu, ale snad se najde nějakej fanda, který to dokáže /pokut to vůbec půjde/

  • uzivatel1982

    Škoda, že na vr je to takový kat kvůli motion sickness. Největší teror co jsem na vr zažil bohužel. 

    • Jack1947

      Jen na Vr vždyt to mají někteří i bez VR a to ještě nemluvě o headbobbing ... kapitola sama osobě. ( naštěstí ničím z toho netrpím)

  • uzivatel1982

    Dirt rallye bylo skvělý. Nejlepší rallye hra od dob rbr. 

    • Mart9

      RBR tomu nesahalo ani po kotníky.

      • Lukass

        Ses mimo,  RBR je co se tyka simulace zdaleka nejlepsi rally hra vubec.  Ta hra neodpousti,  prace z brzdou a plynem je uplne klicova a kdo se to nenaucil byl v riti.  

        Dirt je v zavesu za RBR ale nedosahne na neho,  v Dirtu se tolik auto plynem a brzdou neridi,  hmotnost auta neni tak realne simulovana,  presto je Dirt skvely, stejne jako RBR. 

        • Mart9

          On neříkal simulátor, ale hra. A hra je pro mě rozhodně lepší Dirt rally. V RBR jsem se rozjel a hned jsem se roztočil. Ano, timhle příspěvkem se ztrapnim, ale nejsem fajnšmekr a nehraju na volantu, takže jako hra je pro mě lepší Dirt rally. RBR bylo peklo, když jsem to před těmi 15 lety hrál. V té době pro mě naopak byl daleko lepší CMR 2.0.


          Pokud se budeme bavit o simulátoru, tak vzhledem k nehratelnosti řeknu taky RBR.

          • Lukass

            Tak nehratelnosti,  RBR bylo skvely pri praci pedalama,  uplne super a clovek se to musel fakt naucit,  pak ho hra odmenila spoustou zabavy. 

            RBR  hrat na klavesnici neslo,  ani to tak nebylo mysleny,  proste je blbost hrat to na klavesnici,  to ale neni chyba hry,  nybrz tvoje.

            • Jack1947

              Zas tolik bych to nepřeháněl, dobré to bylo ane ne simulace reality :D

            • PLuto.petr

              Nesouhlasím, RBR se dalo hrát na klávesnici a znám lidi, co i na klávesnici dokázali být rychlí.

            • Mart9

              Nemůžu souhlasit. Pokud někdo udělá hru na PC, která nejde hrát na klávesnici, tak je to špatně. Pokud by chtěli, abych tu hru docenil jako PC hráč a ne jako PC závodník, tak by to udělali přístupnější.


              Ta hra je pravděpodobně dobrá v tom, v čem chtěli vývojáři, ale neznamená to, že je to dobrá hra pro mě.

      • uzivatel1982

        Já bych naopak řek, že v pár věcech je rbr neprekonany do dnes. Fyzika a taková hmotnost auta je tam naprosto výborná. Dirt je taky super, ale rbr má i dnes co nabídnout vedle dirtu. 

        • Jack1947

          Je evidentní že to nehrál nebo zná lepší simulace? pochybuji. Ještě je možné že dá přednost arkádám.

      • Jack1947

        Hrál si to vůbec, ukaž mi lepší Rallye simulátor rád bych to viděl.

        • Mart9

          Tak pozor, on řekl Rally HRA a ne Rally simulátor. Já nejsem fajnšmekr, takže RDR nedokážu úplně docenit a lepší HRA je pro mě Dirt rally.

          • Jack1947

            Tak to jo.

  • Lukass

    super, tesim se moc.

  • houmrhoumr

    htc vive support prosim!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit