Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    příběh, grafika, souboják, postavy, design nepřátel... vše průměr až podprůměr... proč toto vlastně hrát? Zatím mě hra nepřesvědčila...

    • triptich

      milujem tieto životné istoty. smrť, dane a skutočnosť, že na games bude v každej diskusii jack a GGG sprdne nintendo hru. to proste nikdy nesklame :D

    • Zaho
      Na druhou stranu se mi líbí že nás nikdy nezklameš. U každé Zeldy nebo hry od Blizzardu se vždy objevíš v komentářích a obdaruješ nás svím názorem. Za to jak tu ze sebe děláš šaška, ti patří mé dík.
      • TheGGG

        *svým

        každopádně lidé zde taky v každé diskuzi na AC, CoD, konzole (ty skutečné) atd. pořád dokola opakují své bludy, takže i já tady vždy budu...

    • Opět se ukazuješ jako malé nedospělé děcko.. 😬 , 

      O příběhu  evidentně víš houby, grafika je subjektivní - takže s ní nemůžeš argumentovat, "souboják" je naprosto skvěle funkční a design světa a chování nepřátel je opravdu promakané.. jen tahle hra je na tebe asi moc náročná na přemýšlení, cit a vůbec všechno to, co COD od tebe nepotřebuje..

      • TheGGG

        viděl jsem několik hodin gameplaye a na komplexní dialogy a promakané lore a možnosti odpovědí to nevypadá... ani nintendoboti neuvádí příběh jako klad hry (ale nech mě hádat, zelda má problém, link ju hledá...)

        souboják vedle DS naprostá šmíra, ani nejdou dělat kotouly

        AI mizerná, stačilo mě vidět gamesplay, kde se vašek pětkrát netrefil s lukem a nepřítel jen stál na místě s vykřičníkem nad hlavou...

        cit v ruce při headshotech v CoD rozhodně potřebuji a na přemýšlení Zelda určitě není, kdejaký prostorový puzzel v Laře nebo uncharted je těší, než tady ta blbina

        toto není hate, hra je tak 7/10, rozhodně ne na úrovni GTA V nebo witchera 3, recenze jsou vysoké jen proto, že se recenzenti bojí, aby jim zas někdo nevyhrožoval smrtí, jak to fanoušci nintenda dělají

        • "Cit" od slova "cítit". To s hedkama v CoD nemá nic společného. 😉 Evidentně jsi na jiné vlně. V klidu si dávej hedky dál a nedělej že rozumíš Zeldě.  Každý má svůj vkus, ale nehraj si na všeználka.. 

          Ono sledování gameplaye tě opravdu nepřinutí přemýšlet. A říct že Zelda (jakákoliv) není o přemýšlení, může jen někdo, kdo to nikdy nehrál a myslí si, že shlédnutí gameplaye hru zná a ví o všechno..

          O vyhrožování nemluv - co si pamatuju, tak sám jsi často dost toxický, ne-li přímo troll..

          • TheGGG

            napsal jsi cit, to může klidně být i cit v ruce. Zelda je 7/10, lehký nadprůměr, ale žádný zázrak. Zkoušet to ani nebudu, protože dětinský styl a grafika se mě hnusí, takže toto určitě vynechám. Každopádně na DS ten souboják uritě nemá, na puzzle hry taky ne, příběh je plochý, to jsou vše fakta. Hra ničím nezaujme. Škoda, nintendo potřebuje exklusivitu pro dospělé hráče...

            • Opět plácáš a nevíš o čem.. 63% majitelů switche jsou hráči 25+ (US trh). Hra je to japonská, kde je mimochodem nejvyšší průměrný věk hráčů her na světě, takže asi vědí, co je a co není dětinská hra líp než ty..   


              Neříkám že Switch je božská konzole a Zelda nejlepší hra - k tomu mám hodně daleko. Ale ty, jako "borec, co dává hedky a DS má nejlepší souboják" by měl trochu brzdit a svůj názor vyjadřovat víc jako "svůj názor" a ne jako svatou pravdu. A slovo "fakta" bys vůbec měl používat, než dospěješ a pochopíš, co to slovo znamená. 

              Že tobě přijde Zelda hnusná beru - každému sedí něco. Ale jen hlupák by Zeldu nazval dětinskou hrou. - opět důkaz, že jsi ji vůbec nepochopil. To bude asi tím, že ač se zjevně považuješ za dospělého, tak se mentálně projevuješ tak na 15.. 

              Btw : každou hru, kde se bojuje ve 3rd person srovnáváš s Dark Souls? To musíš mít smutný život.. 

              Jaké jsou podle tebe dobré puzzle hry? 

              (https://www.nintendo.co.jp/ir/pdf/2017/171031_2e.pdf)

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                25+ si tam vklidu může napsat každý 13 letý hejhula, co mu switch koupili rodiče, takže toto mě netankuje, to jsou jak ty pohádky o tom, že 50 % hráčů jsou ženský hahahaha... je to dětinská hra a dokud nintendo nevydá něco skutečně badass a dospělého s grimdark atmoškou, dospělým story a mořem krve, tak u mě nemají respekt....


                knihu o omalovánkách si fakt číst nebudu

                • Reakce na příspěvek:

                  to bohužel leccos vysvětluje..😯

                  Nezapomeň (pokud si nad tím vůbec někdy přemýšlel), že informace (tedy například počítačová hra/film/kniha/ běžný rozhovor mezi lidmi -   prostě cokoliv), má svoji "formu" a "obsah". Např. tedy komiks muže být o vážných (a vůbec ne dětinských) věcech, stejně jako spisovný dopis může být o naprostých nechutnostech. 

                  Forma je "jak" se to řekne… a Obsah je "co" se řekne.. 

                  - jinými slovy jednu a tu samou věc, lze říci různými způsoby. Třeba jednou přijdeš na to, že naivní grafika nemusí nutně znamenat dětinskou hru a hyper-realistická hra s nejlepší grafikou může být dost dětinská.


                  Jednoduchá a jasná vysvětlení upřednostňují hlupáci... 



                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    jistě, komiks může být dospělý, pokud je namalován dospělým drsným stylem a řeší se tam dospělá témata... čtyřlístek je pohádka pro děti a nikdo se o tom nehádá, zelda je to samé... obsahově je to naprosto stejně dětinské jako po grafické stránce (příběh, grafika, dialogy, vše 10+, na čemž není nic špatnýho, malý děcka nemůžou začínat u bloodborne nebo witchera)

                    jednoduché a jasné vysvětlení upřednostňují praktičtí lidé co si na nic nehrají... snobové, pseudo-intelektuálové, hipsteři, rádoby chytrolíni a další se rádi plácají v překombinovaných vysvětleních, aby se alespoň trochu cítili na úrovni... přitom v reálu pravda je často velice jednoduchá

                    • Reakce na příspěvek:

                      Opět nemáš pravdu. Z hlavy mě napadá třeba Red Meat, či jen obyčejný Dilbert - dětská kresba ale rozhodně neřeší dětská témata. Ale evidentně ti abstraktní myšlení dělá problém..

                      Jednoduchá vysvětlení jsou pro jednoduché a pohodlné lidi, pač by nepochopili víc, než jen černá / bílá a samozřejmě přemýšlet nad něčím hlouběji je nepohodlné.. 

                      Dal to nemá smysl.. Takže děkuji za diskuzi a přeju hezký den. 

                      • TheGGG

                        Reakce na příspěvek:

                        a zase jsi nic nepochopil... red meat rozhodně není zeldovská omalovánka, právě naopak, pěkně syrová drsná kresba, takže nevíš o čem mluvíš. Většina věcí jde vysvětlit jednoduše, protože většina věcí je black n white, šedou z toho dělají lidé, co potřebují obhájit svou existenci a dělat z prostých věcí složité a překombinované, aby vytvořili pocit vlastní důležitosti...

      • Jack1947

        Jenže COd si letos nedá, tak ho pochob 😱

    • Jack1947

      Plus to je jen na SWITCh já si taky nedovedu představit koupit konzoli jen kvůli MAriu nicméně to tak nemá dalších milion lidí na světě,

    • Jack1947

      Plus to je jen na SWITCh já si taky nedovedu představit koupit konzoli jen kvůli MAriu nicméně to tak nemá dalších milion lidí na světě,

  • triptich

    pripájam sa k ďakovačke za túto sériu. ešte pár hodín a na ten switch ma zlomíte 😉

    • Overwatch

      Díky! :)

  • Tanatonaut

    Díky kluci za tuhle sérii. Jelikož si Switch nikdy nepořídím, tak si Zeldu zahraji alespoň s vámi. Za mě, bylo tehdy nalezení Václava velká trefa do černého.

    • Overwatch

      My děkujeme, jsme rádi že se to líbí. A pořízení Switche bych být tebou zvážil :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit